fbpx

Жіночий гороскоп з 12 по 18 квітня: на цьому тижні успіх прийде до тих, хто готовий впустити в життя зміни

Жінка-Овен

Дамам цього Знака астрологи рекомендують почати тиждень з пошуків душевної рівноваги. Така тактика допоможе вберегтися від перепадів настрою, які досить ускладнять шлях до успіху. Жінкам-Овнам важливо рухатися вперед і не зупинятися, щоб удача не обійшла стороною, а також не забувати балувати і хвалити себе за нові перемоги, що допоможе не втрачати мотивації.

Жінка-Телець

Тельцям на цьому тижні важливо зберігати спокій і не піддаватися паніці. Астрологи попереджають про те, що в житті будуть відбуватися зміни, на які не можна буде вплинути. Жінкам цього Знака належить багато переосмислити, відмовитися від застарілого минулого, яке тягне назад і заважає розвитку. Не зайвими будуть вправи по відновленню енергетики, щоб жоден з заздрісників не міг заподіяти зла.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам на цьому тижні астрологи рекомендують довіритися своєму чуттю і йти шляхом, який підказує інтуїція. Завдяки такій тактиці вийде не тільки зберегти позитивний настрій, але і обійти стороною неприємності і пастки долі. У цей період найсміливіші мрії можуть стати реальністю, якщо налаштуватися на успіх і не ділитися своїми планами, щоб виключити вплив з боку недоброзичливців.

Жінка-Рак

Дамам-Ракам астрологи радять не піддаватися паніці і гнати геть думки про смуток. Цей тиждень пройде успішно, якщо почати його з позитивних установок і афірмації, які вселяють впевненість. Не варто забувати і про зміну іміджу напередодні теплих весняних днів – новий образ буде до речі тим, хто хоче змін і налаштований рішуче змінити своє життя в кращий бік.

Жінка-Лев

Левицям на цьому тижні посміхнеться удача, але зловити її за хвіст буде не так просто, як здається на перший погляд, астрологи рекомендують жінкам цього Знака налаштуватися на активну роботу, не забувати про дані обіцянки і не намагатися зняти з себе відповідальність. Впевненість в собі, позитивний настрій і вміння обходити гострі кути конфліктів допоможуть залучити в життя позитивні зміни.

Жінка-Діва

Дів чекає вельми цікавий тиждень, під час якого можуть трапитися непередбачені події. Для того, щоб вони принесли позитивні зміни, важливо налаштуватися на успіх і не давати жодного шансу думкам про провал. Астрологи рекомендують почати цей тиждень з вправ по підвищенню самовпевненості, щоб впевнено йти назустріч своєму щастю і без проблем долати тимчасові перепони.

Жінка-Терези

Терезам на цьому тижні вдасться змінити своє життя на краще, якщо вони перестануть жити стереотипами і вірити домислам. Астрологи рекомендують звернути увагу на інтуїцію: завдяки передчуттям вдасться уникнути неприємностей і обійти стороною тих людей, які можуть стати причиною невдач.

Жінка-Скорпіон

У дам-Скорпіонів на цьому тижні з’явиться можливість попрощатися зі смугою невдач і перестати залежати від чужої думки. Астрологи рекомендують контролювати емоції і направляти енергію в русло вирішення проблем, а не створення нових через поспішні дій або недоречні висловлювання. Впевненість в собі і позитивний настрій допоможуть змінити ситуацію на краще.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям астрології рекомендують почати тиждень не з активних дій, а з планування. Така тактика допоможе визначити слабкі місця і вчасно усунути неточності, що ведуть до неприємностей. У цей період енергетика простору буде допомагати тим, хто не боїться визнавати свої помилки і вчиться на них, а не намагається перекласти відповідальність на третіх осіб.

Жінка-Козеріг

У дам-Козерогів на цьому тижні буде безліч можливостей змінити життя на краще, а значить, не можна втрачати часу дарма. Гарний настрій буде запорукою успіху, і астрологи рекомендують міняти імідж, насолоджуватися кожним днем і робити те, що приносить задоволення. Невеликі перешкоди на шляху до щасливого житті не принесуть клопоту, якщо заздалегідь залучати удачу і ставитися до цих подій, як до отримання потрібного досвіду.

Жінка-Водолій

Водоліям на цьому тижні астрологи рекомендують бути насторожі. Енергетика зірок і планет буде мінливою, і у жінок можуть виникнути непередбачені труднощі. Впоратися з ними допоможе не тільки рішучість і оптимістичний настрій, але і допомога з боку близьких людей. Водоліям не варто соромитися прохань про допомогу, адже часом дружня порада може виявитися найціннішою.

Жінка-Риби

Представницям сузір’я Риб астрологи рекомендують більше часу приділяти собі, відстоювати свої кордони і не дозволяти маніпуляторам отруювати своє життя. Вірно розставлені пріоритети допоможуть прийти до поставлених цілей, а вправи по зміцненню біополя дозволять захиститися від енергетичних атак і впливу з боку недоброзичливців.

You cannot copy content of this page