fbpx

Жіночий гороскоп з 13 по 19 липня: тиждень буде багатим на шанси покращити життя і можливості змінити долю

Астрологи радять бути уважнішими: зірки можуть надати різні шанси стати багатшими – не тільки внутрішньо, але й в матеріальному плані. На цьому тижні сприятливо займатися всім, що пов’язано з пошуком свого призначення. Важлива умова успіху в найближчі дні – відмінний настрій і оптимістичний погляд на речі.

Посміхайтеся собі в дзеркало, даруєте людям радість – Всесвіт обов’язково віддячить за проявлену увагу, і ваше життя почне стрімко змінюватися на краще.

Жінка-Овен

Представниці Овна будуть готові приступити до чогось нового, але оточуючі можуть «погасити» вс. наснагу. Буде потрібно чимало зусиль і пояснень, щоб довести свою точку зору. В один із днів захочеться махнути на все рукою і приступити до справи, не озираючись на чужу думку. Але астрологи вважають, що буде краще домогтися загального розуміння і заохочення. Підтримка з боку додасть сил, а турбота близьких не дасть, поквапившись, звалити на себе непосильний тягар.

Жінка-Телець

На цьому тижні зірки не радять починати роботу над новими проектами та цілями. За винятком цього все інше пройде благополучно. Найцікавіші події відбудуться в сфері особистого життя. Нові почуття або зміни в уже усталених відносинах наповнять натхненням і енергією. За словами астрологів, найближчим часом будуть легко прояснюватися заплутані ситуації, а ідеї і осяяння можуть відкрити перед жінками-Тельцями нові горизонти.

Жінка-Близнюки

Астрологи пропонують використовувати початок тижня для вирішення фінансових питань і покупок. Обмежень в справах не очікується, зірки схильні подарувати надію та оплот стабільності. Так що розпочата на цьому тижні справа отримає сприятливий імпульс і вже до кінця місяця буде дуже корисною: це час може стати точкою відліку для розвитку нового напряму в житті або важливих змін у долі. Вихідні пройдуть під впливом несподіваних подій й інтриг. Астрологи радять уникати небезпечних і стресових ситуацій.

Жінка-Рак

Можливі зміни на роботі і в особистому житті, до яких жінки-Раки ставляться дуже емоційно. З’являться проблеми в стосунках з оточуючими і близькими, легко можуть виникати конфлікти на порожньому місці. Астрологи підказують, як виправити ситуацію, що склалася – для цього варто зайнятися роботою над собою. Духовні і медитативні практики допоможуть зняти стрес, заспокоїти нерви, прояснити складні моменти і знайти легке рішення.

Жінка-Лев

На перший план вийдуть матеріальні справи і фінансові питання. Представницям Лева варто приділити максимум уваги близьким: рідні готові оточити любов’ю і підтримкою, і важливо відповісти їм взаємністю. Ситуація складається непроста, тому будь-яка допомога зараз буде особливо корисна. Очікується низка дивних збігів, які будуть пов’язані зі справами, роботою та особистим життям. Астрологи радять придивитися до незвичайних випадковостей: в них можна знайти відповідь на питання, який урок приготувало життя.

Жінка-Діва

Події цього тижня наберуть обертів і Дівам доведеться проявити себе відразу в декількох напрямках. Астрологи радять максимально розширювати сферу контактів, створювати собі рекламу – зараз формуються перспективи на кілька років вперед. Перша половина тижня будуть сприятлива для початку нових справ, але з четверга є ймовірність зіткнутися з проблемами, які поставлять перед складним вибором. У цей час не варто піддаватися імпульсивним емоціям і втрачати надію.

Жінка-Терези

В роботі й особистому житті відновлюється стабільність, в той час як жінок-Терезів чекають внутрішні зміни. Близькі та кохані люди будуть поглинені власними проблемами, і надія на отримання підтримки від них навряд чи виправдається. Є небезпека зіткнутися з негативним ставленням оточуючих і підступами недоброзичливців. Але втрачати віру в себе не варто: жертви не будуть марними, результат виправдає всі очікування. В кінці тижня астрологи радять бути уважнішими в ситуаціях «з подвійним дном» і не йти від рішення хвилюючих питань.

Жінка-Скорпіон

Представниць Скорпіона на цьому тижні буде переповнювати бажання поділитися з оточуючими будь-якими ідеями, планами та враженнями. Однак зірки попереджають, що робити це краще з обережністю. Під впливом планет-антагоністів активізуються пліткарі, заздрісники, суперниці і ті, хто давно шукає привід очорнити репутацію. Це може зіпсувати настрій і тиждень в цілому. Тому перед щирим спілкуванням і обміном думок не зайвим буде перевірити оточення на токсичність: вирахувати енергетичного вампіра, пліткаря або ворога.

Жінка-Стрілець

Початок тижня буде дуже вдалим з фінансової точки зору. Зараз можна зробити мрію реальністю, аби вистачило сил і енергії. За словами астрологів, з 13 по 19 липня закінчується період будівництва життя і карабкання наверх і починається час занурення в себе, читання, духовних пошуків. Можливі цікаві події, які допоможуть подолати внутрішні бар’єри і зовнішні перешкоди.

Жінка-Козеріг

Вплив планет на цьому тижні обдарує жінок-Козерогів величезним потенціалом. Завдяки активності, наснагі і пробивним здібностям є шанси досягти успіху практично у всіх важливих сферах. Найголовніше – діяти максимально м’яко, не намагаючись звалити всю відповідальність на свої плечі, хоча ситуація і буде до цього схиляти. Досягти цілей, які були намічені, допоможе простий секрет успіху: вміння вибирати з десятка справ найважливіші і, ігноруючи дрібниці, доводити почате до кінця.

Жінка-Водолій

Астрологи радять правильно розставити пріоритети. В першу половину тижня зірки дозволять втручатися в хід подій і змінювати своє життя так, як велить інтуїція. У складних ситуаціях на допомогу прийдуть лідерські риси та цілеспрямованість. Буде краще, якщо активність не розсіється, і вийде подбати про довготривалі перспективи – як для себе, так і для колективу. Друга половина тижня поставить перед жінками-Водоліями більш серйозні питання, вирішення яких може істотно змінити їх соціальний статус: не варто відмовлятися від складної проблеми вибору.

Жінка-Риби

За гороскопом, представниць Знака Риби чекає успіх в сфері кар’єри і грошей. Підтримка планет-покровителів опише шанси на серйозні зміни і в особистому житті, і в умовах праці. Астрологи радять придивитися до підказок Всесвіту, можливо це допоможе знайти шлях, що веде до щастя, або можливості, які допоможуть розбагатіти в найближчі місяці. Найголовніша умова – не сидіти в бездіяльності, а використовувати всі шанси, які нададуть зірки.

Позначки:

You cannot copy content of this page