Жіночий гороскоп з 14 по 20 грудня: На цьому тижні енергетика зірок і планет буде сприятливою, а значить, можна сміливо братися за складні справи, щоб в новому році почати новий етап життя

Період з 14 по 20 грудня не можна назвати складним, однак жінкам не варто забувати про те, що до новорічних свят залишається все менше часу. Астрологи рекомендують не відкладати вирішення важливих питань, а також не забувати про те, що впевненість в собі і гарний настрій будуть важливими супутниками успіхів у всіх сферах життя.

Жінка-Овен

Енергійним жінкам-Овнам астрологи рекомендують витратити енергію на зміну іміджу і перетворення будинку. На цьому тижні активність буде на висоті, і якщо її не витрачати, то настрій стане агресивним. Енергія, спрямована в мирне русло, виявиться корисною, і в період з 14 по 20 грудня удача буде на боці тих, хто мислить позитивно.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні впоратися з виникаючими питаннями допоможе позитивний настрій і віра в себе. Астрологи рекомендують вірити в краще, щоб тимчасові труднощі не стали нездоланним бар’єром, а також подбати про свій імідж. Нова зачіска і стильний гардероб допоможуть відчути себе на висоті.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують зосередитися на вирішенні ділових питань. Енергетика зірок і планет сприятлива, і початок тижня буде прекрасним часом для залучення матеріального благополуччя. Ближче до вихідних Близнюки зможуть похвалитися своїми успіхами і провести час з близькими, заряджаючись оптимізмом.

Жінка-Рак

З 14 по 20 грудня дами-Раки зможуть подолати будь-які труднощі і вирішити складні питання, якщо повірять у свої сили і перестануть занижувати свої достоїнства. Астрологи рекомендують починати тиждень з афірмації, щоб підвищити свою самооцінку і зарядитися енергією благополуччя. Такий настрій допоможе впоратися з будь-якими завданнями.

Жінка-Лев

Левиці в середині грудня відчують приплив сил, який допоможе їм не тільки виконати всі справи в строк, але і почати щось нове. Астрологи не виключають раптові поїздки, цікаві знайомства і несподівані пропозиції, які в майбутньому обернуться хорошим доходом. Не втратити можливості допоможе інтуїція, до якої варто прислухатися.

Жінка-Діва

Дівам астрологи обіцяють активний тиждень, насичений подіями та зустрічами. Не виключено спілкування з людьми, контакти з якими загубилися давно, і навіть відновлення спілкування з колишніми партнерами. Діви виявлять нові здібності, розвиток яких допоможе просуванню в абсолютно новій сфері і принесе не тільки задоволення, але і достаток.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують проявити активність, щоб не упустити подарунків долі. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде підштовхувати до змін, противитися яким не варто. Цікаві пропозиції будуть надходити протягом усього тижня, і дамам належить вибрати найбільш значущі з них.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні досягти нових успіхів завадить невпевненість і нав’язане почуття страху або тривожності. У зв’язку з цим астрологи рекомендують починати понеділок з стверджувальних фраз, які допоможуть впоратися з нав’язливими думками і відкинути сумніви. Дамам-Скорпіонам не варто забувати про те, що ключі до успіхів в їх руках.

Жінка-Стрілець

Стрільцям жіночий гороскоп обіцяє досить напружений тиждень, коли справ буде більше звичайного. Незважаючи на щільний графік, дами зможуть виконати необхідні справи в строк, якщо будуть слідувати чітким планом, а також вчасно відпочивати і набиратися сил для підкорення нових вершин.

Жінка-Козеріг

Дамам-Козерогам в діловому середовищі і особистому житті важливо попрощатися з підозрілістю і відмовитися від причіпок. Оточуючим буде важлива їх думка, але висловлювати її важливо без агресії і напору. Також на цьому тижні з’явиться можливість поправити матеріальне становище, і Козерогам належить показати себе з кращого боку, щоб завоювати авторитет.

Жінка-Водолій

Водолії відчують тягу до дому і на цьому тижні зможуть присвятити себе домашнім обов’язків. Прикраса житла до новорічних свят буде прекрасним способом відпочити і зарядитися чудовим настроєм. Вечірні посиденьки з близькими допоможуть відновити гармонійні і довірчі стосунки.

Жінка-Риби

Рибам астрологи рекомендують не відкладати вирішення серйозних питань в довгий ящик. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде сприятливою, а значить, можна сміливо братися за складні справи, щоб в новому році почати новий етап життя і не зациклюватися на питаннях, що тягнуться з минулого року.