Жіночий гороскоп з 14 по 20 вересня: цього тижня не потрібно себе змушувати займатися нудною роботою, виконувати завдання лише з обов’язку, через «не можу»

З 14 по 20 вересня нас будуть вести наші бажання, тому постарайтеся дати волю своїм фантазіям і мріям – ось рецепт щастя на майбутні дні. Найголовніше, щоб ці пориви не суперечили здоровому глузду.

Жінка-Овен

Жінки-Овни зможуть досягти успіху, якщо знайдуть рівновагу з собою і з оточуючим світом. Зараз вони заходять в новий тиждень на низьких вібраціях, тому дуже важливо згенерувати сили і направити їх всі на вихід з глухого кута. Як тільки енергія збалансується, вийде зробити різкий стрибок і разом впоратися з усіма нагальними справами.

Але першочергове завдання – знизити активність і важливість подій. Не варто надавати надмірного значення собі, людям, обставинам, проблемам і зациклювати увагу на дрібницях.

Жінка-Телець

Тиждень мине досить спокійно, без різких стрибків і перекосів в будь-який бік. У такому режимі жінки-Тельці зможуть прийти до потрібних їм цілей. Єдине, про що попереджають астрологи, – це загроза депресивного стану. Є ризик піддати себе емоційним перепадам і залучити маніпуляторів, які відчують незахищеність і почнуть азартно самостверджуватися за рахунок вашої енергії.

Не можна дозволити людям грати на своїх почуттях, нервах і слабкостях.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні жінки-Близнюки зіштовхнуться з невпевненістю в формі нав’язливих думок, тривог і страхів. Руйнівні почуття можуть замкнути їх кращі пориви всередині, що заблокує бажання і результати в майбутньому. У такому пригніченому стані прогнози на майбутнє будуть песимістичними, і це може лише погіршити стан речей.

Негатив – потужний генератор гірших очікувань. Вкрай важливо зараз змінити сценарій життя, щоб вийти на новий рівень і досягти бажаного. Пережити бурю всередині допоможуть банальні радості і яскраві емоції.

Жінка-Рак

Жіноча енергія Раків на цьому тижні може витрачатися на підживлення надлишкових потенціалів. Астрологи відносять до них внутрішні і зовнішні конфлікти, стомлююче очікування, необхідність контролювати себе, чужі обов’язки, страх перед майбутнім. Вільної енергії насилу вистачить на цей список.

Жінки-Раки ризикують повністю витратити запас сил на старті осені, довести себе до енергетичного виснаження і перестати рухатися вперед. Рівень енергії зараз досить низький і вимагає підживлення. Можна зайнятися спортом, творчістю або медитаціями для врівноваження внутрішньої енергії.

Жінка-Лев

Єдина свобода, яку будуть мати жінки-Леви на цьому тижні, – це свобода вибору. Зірки гороскопу рекомендують провести найближчі 7 днів в спокійній обстановці, в якій є місце творчості, азарту і польоту фантазії. Внутрішня легкість стане рушійною силою, яка обов’язково призведе до реалізації задумів.

Рух вітру долі зараз направлено в бік Левів, тож можна чекати сприятливого розвитку ситуації. Найголовніше – використовувати всі шанси по максимуму: це допоможе отримати щедрий подарунок від Всесвіту.

Жінка-Діва

На шляху до щастя жінкам-Дівам не зможе перешкодити ніщо, крім них самих. Зараз ніяк не можна втрачати віру в себе і свої сили. Якщо займатися чим-небудь в стані невпевненості, результат свідомо буде поганим. Чим сильніше буде внутрішнє напруження і страх зробити погано, тим гірше буде результат.

Астрологи радять уникати стану пригніченості і заціпеніння. Зробити це допоможе чіткий план. Саме націленість на результат і наочний список завдань перед очима підзарядитися впевненість, а вона, в свою чергу, виведе до цікавих відкриттів.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам, які вирішили змінити своє життя, астрологи радять частіше повторювати в думках позитивні установки, і тоді бажання обов’язково втіляться в найближчому майбутньому. Досить звернутися до глибин своєї підсвідомості, щоб виявити свої сильні сторони і вивільнити пригнічені енергетичні імпульси.

Позитивне мислення в цьому випадку надасть неоціненну послугу і буквально притягне до вас бажані можливості. А далі справа за малим – приймати блага і охоче їх реалізувати у своєму житті. Саме сильний намір – запорука успіху і виконання намічених планів.

Жінка-Скорпіон

Не зовсім сприятливий тиждень чекає представниць Скорпіона: вони можуть зіштовхнутися з серйозними труднощами. Зірки підказують, що вони будуть пов’язані зі складнощами при досягненні намічених цілей.

Астрологи радять не витрачати занадто багато енергії: це може призвести до негативного сценарію, коли докладені зусилля будуть витрачені на порожню боротьбу з обставинами. Тиждень варто перечекати, не піддавшись на провокації зовнішнього світу: трохи далі колесо фортуни закрутиться і виведе на більш сприятливий рівень.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям наступний тиждень принесе пам’ятні події, які торкнуться їх особисто. Початок нового етапу символізує руйнування, але саме воно відкриє дорогу на позитивні зміни в найближчому майбутньому.

Необхідно відчувати себе головною, розуміти свої можливості, знати шлях свого призначення і не ставити перед собою нездійсненних завдань. Яке б важке випробування не припасли зірки, важливо пам’ятати: все можна обернути собі на користь і отримати від життя максимум.

Жінка-Козеріг

Енергетичний рівень буде знижений, через що представниці Козерога не зможуть вийти на високий рівень у професійній сфері. Вітер змін подує в бік духовного зростання і спонукає на великі зміни в житті. Вийде чіткіше зрозуміти свої кармічні завдання, усвідомити помилки і знайти справжні цілі.

Зацікавленість цими темами допоможе впевнено вести справи, освоювати нові горизонти і просуватися в бік благополуччя. Занурення на глибину дозволить краще пізнати себе і побачити свої можливості з більш «широкої» сторони.

Жінка-Водолій

Наступний тиждень приготувала для жінок-Водоліїв легкі випробування на міцність, а значить, буде набагато легше встояти перед ударами долі. Астрологи попереджають заздалегідь: тиждень може виявитися дуже неспокійним, тому, зіштовхнувшись зі складними і заплутаними ситуаціями, не варто кардинально змінювати свої плани і робити те, що не вселяє довіри.

Боротьба за свої мрії може принести неприємні наслідки. Набагато краще трохи послабити контроль і підлаштовуватися до будь-якої ситуації. Не намагайтеся придушити вплив зірок, а, навпаки, будьте поступливий, і все налагодиться.

Жінка-Риби

Жінки-Риби знайдуть ясність, куди їм хочеться рухатися і що потрібно робити в найближчі місяці для досягнення наміченого. На шляху до успіху вони зустрічатимуть тільки ті випробування, з якими здатні впоратися. Багато в чому це заслуга планет-покровителів, які наповнять Риб силою і впевненістю в собі.

Відчувши, що двері відкриті у всіх напрямках, можна почати підкорювати нові вершини і встановлювати свої правила. Чиста свідомість зараз – запорука успіху. Астрологи радять чітко побудувати плани на майбутнє: насіння, яке буде посіяне цього тижня, дуже скоро дасть свої плоди.