fbpx

Жіночий гороскоп з 16 по 22 березня: прийдешній тиждень складеться на користь жінок

Представницям різних Знаків Зодіаку пощастить в будь-яких починаннях. Скрізь, де чоловіки будуть протистояти жінкам, представникам сильної статі доведеться несолодко.

Жінка-Овен

На тижні з 16 по 22 березня серед всіх Знаків Овни лідирують за кількістю складних ситуацій, які ускладнять життя. Зірки дають цінну пораду: не поспішати. Будь-яке рішення потрібно як слід обміркувати і зважити. Краще не розповідати про свої плани оточуючим. Поточне положення планет говорить про те, що успіх вже не за горами. Залишилося лише зробити правильний вибір.

Жінка-Телець

Найближчі 7 днів представниці Тельця ризикують провести в гонитві за недосяжним. Астрологи радять залишити минуле в минулому, інакше воно захопить всі думки. Дуже важливо акцентувати свою увагу на цьому, слухати голос власної інтуїції і не орієнтуватися на чужу думку і поради. Занурюватися з головою можна лише в ті теми, які запропонує внутрішнє Я.

Жінка-Близнюки

Зірки вказують на те, що на початку тижня жінки-Близнюки можуть відчути занепад сил і прилив безсилля. Це нормальний стан, який лише вказує на те, що терміново потрібно свіжа енергія. Щоб її отримати, слід навести порядок у своєму житті: здати звіти, побути з сім’єю, розібрати завали, спробувати щось нове. За прогнозами астрологів, Близнюки з легкістю залишать за бортом все, що заважає жити і ставить палки в колеса.

Жінка-Рак

У житті представниць Рака складаються сприятливі обставини, що відкриє перед ними цікаві можливості. Зірки радять бути уважнішими, не довіряти свої справи і планами сторонніх: на цьому тижні не варто розповідати про що-небудь незнайомцям. Події тижня принесуть спонтанні дзвінки, несподівані знайомства, раптові пропозиції. Щось з перерахованого обов’язково прорветься в життя у вигляді шансу на успіх.

Жінка-Лев

В середині березня Всесвіт протягне представницям Лева щасливий квиток, головне – розпізнати цей шанс в суєті побутових справ. Дар передбачення особливо стане в нагоді на початку тижня. Це будуть дуже непрості дні, які зажадають повної концентрації уваги на власне життя і те, що відбувається навколо. Зірки попереджають: з 16 по 19 березня Левицям належить прийняти подарунок долі.

Жінка-Діва

Жінкам, народженим під Знаком Діви, на цьому тижні варто прислухатися до підказок інтуїції. Щоб не опинитися в програші, можна весь тиждень присвятити вправам, які розвивають інтуїцію. Але чекати, що життя змінитися сама собою, не варто: справи зажадають зусиль. За словами астрологів, в силах Дів залучити щасливі зміни саме зараз. Відкладати на потім немає сенсу.

Жінка-Терези

Зірки пророкують жінкам-Терезам подію, в які вони поринуть всією душею і серцем. Вона принесе масу позитивних емоцій, вражень, а також буде мати тривалі позитивні наслідки. Правда, досягнення поставлених цілей і виконання планів зажадає підвищеної активності. Цілком можливо, що це викличе напругу і психологічний дискомфорт, які вийде знизити шляхом медитації для зняття стресу.

Жінка-Скорпіон

Стабільний стан планет на цьому тижні принесе Скорпіонам цікаві зміни. З 16 по 22 березня представниць Знака чекають вдалі пропозиції і рішення назрілих проблем. Але астрологи попереджають, що гордість може сильно зіпсувати плани. Якщо в чомусь потрібна допомога з боку, немає нічого ганебного в тому, щоб про неї попросити. Набагато гірше, якщо вийде так, що через гордість ви залишитеся ні з чим.

Жінка-Стрілець

У березні народжені під егідою Стрільця будуть готові вражати і дивувати. Гармонійне розташування планет додасть їм активності, сміливості, ініціативи, цілеспрямованості. Астрологи радять дотримуватися голосу серця і прагнути до високих ідеалів. Наступний тиждень обіцяє великі перемоги, якщо цілі будуть шляхетні і конкретні. Тому є сенс попрацювати над своїми планами, скласти список або карту бажань.

Жінка-Козеріг

В середині березня горизонт проясниться, і жінки-Козероги зможуть розраховувати на хороші перспективи. Цей тиждень подарує кілька щасливих моментів, коли для досягнення бажаного складуться всі обставини. Проблеми можуть принести невпевненість в собі і марна трата сил. Астрологи радять попрацювати над собою і зміцнити енергетику.

Жінка-Водолій

На цьому тижні жінки-Водолії будуть схильні до випадкових осяянь. Вони дадуть підказку в найскладніших ситуаціях, тому дуже важливо прислухатися до голосу інтуїції. Зміни в житті будуть пов’язані в першу чергу зі сферами кар’єри і відносин. Подій буде більше, ніж зазвичай, і всі вони змусять задуматися над серйозними питаннями. За словами астрологів, Водолії зможуть переглянути життєві пріоритети і зрозуміти, як можна досягти успіху в житті.

Жінка-Риби

Всесвіт попереджає: тиждень пройде під управлінням Меркурія. Такий стан обіцяє простоту в спілкуванні, а також успіх у роботі з інформацією. Разом з тим життя зажадає повного контролю: Риб може чекати несподіваний сюрприз. Астрологи радять звернути увагу на проблеми коханої людини, дітей або батьків і запропонувати їм свою допомогу. Головний козир зараз – підтримка близьких.

Фото – mywoman-club.ru

You cannot copy content of this page