fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп з 17 по 23 лютого: тиждень відкриє нові можливості та дорогу до щастя

Під кінець зимового сезону зірки підготували для представниць прекрасної статі низку радісних змін, які переважать всі прожиті неприємності і складності. Для багатьох настане час задоволеності собою і життям. Але не варто забувати про початок ретроградного Меркурія.

Астрологи попереджають, що великою помилкою будуть спроби почати якісь серйозні справи. Ця порожня праця тільки втомить і навряд чи принесе якісь позитивні результати. Велика удача чекає творчих людей і мислителів: у інтелектуалів зараз всі карти в руках. Можна багато чого змінити навколо себе, якщо в цьому бажанні бере участь фантазія і креатив. Джерело

Жінка-Овен

Представниці Овна ризикують витратити масу часу і сил на реалізацію абсолютно неконструктивних і свідомо провальних ідей. Варто прислухатися до тих, хто стане відмовляти Овнів від сумбурної діяльності. Також астрологи радять не злити керівництво і близьких людей, так як наслідки цих вчинків обернуться серйозними збитками і втратою авторитету: відновити втрачене виявиться найскладніше.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців настає слушний час для того, щоб критично подивитися на своє життя. На цьому тижні вдасться виявити ті чинники, які тягнуть вниз і заважають досягненню цілей. Під наглядом ретро-Меркурія від них вийде без зусиль позбутися і втілити в реальність свої давні ідеї. Ключовий день тижня – середа, оскільки прокинуться накопичені раніше сили або прийдуть якісь нагороди за минулу працю. З 19 по 21 лютого всі йтиме на лад в руках у Тельців, і можна навіть знайти ключ до нездійсненною мети.

Жінка-Близнюки

Близнюки будуть особливо успішні в справах, якщо не стануть зациклюватися на чомусь одному і зможуть одночасно займатися відразу декількома проектами. Особливий успіх обіцяють ідеї, проти яких затято виступають ті, хто вважає себе розумнішим або досвідченим.

Експерти радять приготуватися до того, що на цьому тижні, швидше за все, доведеться перебудовувати плани і імпровізувати на ходу, йти проти більшості і позбавлятися від якихось стереотипів, що заважають досягненню цілей і самовдосконалення. Важливо не втратити орієнтир, рушивши в невірному напрямку.

Жінка-Рак

Народжені під егідою Рака в кінці лютого досягнутий видатних успіхів і в діловій сфері, і в творчості, і в любові: розворот Меркурія розгорне і звичне життя. Раки щось змінять в собі, в своїй зовнішності і в своєму ставленні до подій, і цілком можливо, це послужить поштовхом до змін на важливих для них теренах. Успішне і конструктивне планування допоможе грамотно розставити пріоритети і приміряти на себе роль наставника.

Жінка-Лев

Левиці на тижні з 17 по 23 лютого часто будуть відчувати дискомфорт через необхідність чинити так, як їм до вподоби, і погоджуватися з тими, чиє ставлення до життя вони вважають в корені неправильним. Але саме компроміси з оточуючими і незворушне сприйняття того, що відбувається дозволить їм після 19 лютого отримати те, на що вони давно націлені, стати успішніше і розширити свої горизонти. А ось критичність і поспішність можуть призвести до прорахунків і збоїв в справах.

Жінка-Діва

Ретроградний Меркурій буде сильно загальмовувати Дів. Цей тиждень недовподоби тим, хто завмирає в нерішучості і сумнівах. Успіх буде прямо залежати від того, наскільки активно вийде проявити себе в справах, а не в думках. Діви, які славно попрацюють, вийдуть на новий виток розвитку, завдяки чому зможуть в кращу сторону змінити своє ділове й особисте життя. Правда, варто приготуватися до того, що зростуть вимоги до якості роботи.

Жінка-Терези

Терези можуть досягти великих висот у професійній сфері, наблизитися до заповітних цілей, виявити в собі нові таланти і нестандартними діями збільшити свій добробут. Однак для цього доведеться провести роботу над помилками. Власні помилки можуть сильно вдарити по самооцінці, але цей етап неминучий, і чим раніше його вдасться пройти, тим краще. Відновити сили і віру в краще допоможуть психологічні практики або нові враження.

Жінка-Скорпіон

У Скорпіонів на цьому тижні зростуть амбіції, з’явиться бажання кардинально розгорнути своє життя або зміцнити позиції на якомусь важливому для них терені. До того ж, за словами астрологів, представниці Скорпіона увійдуть в кураж, можливо, щось змінять в своєму іміджі, стануть екстравагантніше. Але при цьому спостерігаються ризики бути обманутою чимось зовні привабливим, але гнилим всередині. Це може бути як людина, так і прагнення. Щоб цього уникнути, не варто довіряти першому враженню.

Жінка-Стрілець

Жінки-Стрільці на цьому тижні можуть зіткнутися із занепадом сил. Астрологи рекомендують не вимагати від себе неможливого, призначити мінімум справ, виконання яких не відніме багато сил і допоможе не відставати від графіка. Ретроградний Меркурій – час підбиття підсумків в ім’я майбутніх успіхів в роботі, саморозвитку та особистому житті. Утриматися на плаву допоможе відверта розмова. Навіть найпростіша порада може направити в бік перемоги.

Жінка-Козеріг

Хоч тиждень відмінно підійде для творення, здійснення мрій, втілення ідей або сміливих рішень, жінки-Козероги можуть не скористатися жодною з відкритих перед ними перспектив. Зірки радять переглянути своє ставлення до життя і деяких людей. Цілком можливо, що стан речей не потішить Козерогів. Але все ж необхідно приборкати емоції і дати тверезу оцінку ситуації. Розбуджені почуття загрожують обернутися проблемами, причому як зовнішніми, так і внутрішніми.

Читайте також: 14 лютого – День святого Валентина: що заборонено робити в цей особливий день

Жінка-Водолій

Водолії в лютому встигнуть і відпочити, і придбати якийсь новий приємний досвід, і ударно потрудитися на благо свого майбутнього. Їх чекає дуже насичений тиждень, за яком може послідувати вдала реалізація давніх планів, на втілення яких раніше не вистачало ресурсів. Секрет успіху на кінець місяця банальний і простий – робота, тривала, наполеглива, нудна, але з перервами. Чим більше вийде досягти зараз, тим ближче вдасться наблизитися до цілей, поставлених перед собою.

Жінка-Риби

Під впливом ретроградного Меркурія Рибам стане зрозуміло, що заважає їм прийти до бажаного і де потрібні рішучі дії. Важливо відзначити, що протягом тижня можливі емоційні спалахи, бурхливі з’ясування стосунків, почуття спустошення і навіть внутрішній розлад, так що на такий випадок можна вдатися до медитації для зняття стресу і негативу. Визначаючи, куди краще прицілитися, щоб досягти бажаного, не варто слухати внутрішній голос. На цьому тижні він може відвести від сприятливого розвитку подій. Єдиний союзник зараз – холодний розум.

You cannot copy content of this page