fbpx

Жіночий гороскоп з 17 по 23 травня: цей тиждень травня стане для багатьох путівкою в нове життя, де немає місця для розчарувань і промахів

Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних думок, щоб задати собі ритм і не звертати уваги на невеликі негаразди. У цей період важливими супутниками успіху будуть вміння обходити конфліктні ситуації стороною і увага до інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти вихід з важкої ситуації і вбереже від прикрих промахів.

Телець

На цьому тижні жінки-Тельці будуть відчувати певний дискомфорт через вплив Венери. Астрологи рекомендують позбуватися від тривожних думок і страхів, щоб вони не стали причиною невдач і неприємностей в житті. Справитися з наміченими справами вийде, якщо заздалегідь розпланувати свій день і не відволікатися на другорядні справи.

Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують присвятити тиждень завершенню справ і плануванню. Енергетика простору на цьому тижні несприятлива для нових починань, які можуть зустріти перешкоди, а значить, увагу варто приділити невирішеним справам.

Рак

У Раків починається прекрасний період, коли можна звернути увагу на особисте життя і налагодити взаємини з близькими. Астрологи рекомендують дамам цього Знака не соромитися своїх почуттів, влаштовувати романтичні вечори обранцям і не відмовлятися від запрошення на побачення.

Лев

Левицям астрологи радять тримати себе в руках, щоб не опинитися в епіцентрі скандалів. На цьому тижні велика ймовірність зустрічей з неприємними людьми, які можуть зіпсувати життя, а значить, потрібно використовувати перевірені техніки захисту від негативу і вчитися контролювати емоції, щоб не доставляти радості заздрісникам і недоброзичливцям.

Діва

Дівам на цьому тижні буде посміхатися удача, а значить, потрібно діяти активно. Астрологи рекомендують присвятити першу половину тижня рішенню робочих питань, а з четверга звернути увагу на особисте життя. Енергетика зірок і планет буде допомагати тим, хто не чекає біля моря погоди і своїми руками створює своє щастя.

Терези

У жінок-Терезів на цьому тижні може не вистачити сил, тому почати понеділок варто з відновлення енергії. Астрологи рекомендують не поспішати з виконанням відразу декількох справ, а розподілити навантаження таким чином, щоб сил і часу вистачило і на справи, і на особисте життя.

Скорпіон

Дами-Скорпіони зможуть провести тиждень в позитивному ключі, якщо навчаться контролювати емоції і почнуть активно займатися своєю фізичною підготовкою. Заняття спортом допоможуть спрямовувати енергію в мирне русло і позбавлятися від стресу. Успіх буде гарантований і в тому випадку, якщо слухати своє серце – так вдасться уникнути неприємних ситуацій.

Стрілець

Дамам-Стрільцям для продуктивного тижня астрологи рекомендують більше відпочивати і робити перерви, щоб відновлювати сили і енергію. Така тактика вбереже від стресових ситуацій і допоможе уникнути неприємностей. Удача посміхнеться і в сфері любові, якщо Скорпіони візьмуть ситуацію в свої руки.

Козеріг

Дамам-Козерогам на цьому тижні стануть в нагоді техніки, що захищають від негативних емоцій. Астрологи рекомендують почати з вправ по досягненню внутрішньої гармонії, щоб не реагувати на нападки кривдників і навчитися відстоювати свою думку без криків і скандалів. Впевненість в собі і оптимістичний настрій допоможуть змінити життя на краще.

Водолій

У дам-Водоліїв на цьому тижні буде можливість розставити пріоритети, визначити проблеми і вирішити їх без особливих проблем. Астрологи рекомендують звернути увагу на свої потреби, цілі і мрії, прибрати перешкоди на шляху до щастя і відмовитися від ілюзій, щоб змінити життя на краще.

Риби

Дамам-Рибам на цьому тижні вдасться привести в порядок справи завдяки посидючості і вмінню відокремлювати важливе від наносного. Їм астрологи рекомендують присвятити першу половину тижня вирішенню ділових питань, а другу – особистому життю. Енергетика планет допоможе знайти спільну мову з близькими, а одиноким серцям – знайти свою любов.

You cannot copy content of this page