fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп з 18 по 24 січня: Провести тиждень успішно допоможуть правильні установки, які не дадуть звернути зі шляху, побачивши тимчасових перешкод

Черговий тиждень січня обіцяє бути насиченим на події. Рекомендації астрологів допоможуть прекрасній половині людства провести час з користю і досягти процвітання за рахунок своїх навичок і умінь, а також жіночої інтуїції.

У період з 18 по 24 січня зірки і планети будуть прихильні, проте їх енергетика мінлива, тому експерти рекомендують запастися терпінням і не потурати миттєвим примхам.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам на цьому тижні потрібно більше роздумувати, ніж діяти. Астрологи рекомендують покластися на інтуїцію, щоб не упустити важливі деталі і не потрапити під вплив маніпуляторів. Активність жінки-Овни зможуть проявити в кінці тижня. Саме вихідні будуть ідеальними для активних дій і підкорення нових вершин як у справах, так і в особистому житті.

Жінка-Телець

Тельцям астрологи рекомендують на початку тижня зайнятися собою. Новий імідж допоможе підвищити самооцінку, яка буде запорукою гарного настрою і нових перемог. Дамам варто звернути увагу і на вправи по наповненню жіночою енергією, щоб насолоджуватися своєю привабливістю і з легкістю привертати увагу потрібних людей для ділових та особистих відносин.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують почати тиждень з вирішення ділових питань. Перші три дні енергетика зірок і планет буде сприятливою для залучення фінансового благополуччя, а з четверга Близнюки зможуть зайнятися питаннями, пов’язаними з особистим життям. Дамам важливо зберігати спокій і оптимізм, щоб виключити промахи і помилки в спілкуванні з оточенням.

Жінка-Рак

Тиждень для дам-Раків почнеться позитивно, проте для того, щоб успіх не покинув їх, доведеться уважно стежити за подіями, що відбуваються. Ракам астрологи рекомендують налаштуватися на успіх і не допускати думок про промахи. Залучити позитивні зміни вдасться і в тому випадку, якщо кожен день починати з улюблених занять і стверджувальних афірмації. Вони допоможуть зберегти бадьорість духу і не зациклюватися на прикрих неприємностях.

Жінка-Лев

Левиці на цьому тижні зможуть набути впевненості в собі і почати шлях до успіху, якщо перестануть думати про те, що чекають від них оточуючі. У діловому середовищі важливо бути першопрохідцями, щоб отримати заслужене підвищення або довгоочікувану посаду. В особистому житті успіх чекає тих, хто не боїться зізнатися в своїх почуттях і боротися за любов. Справитися з відповідальністю дамам допоможуть вправи по відновленню енергії.

Жінка-Діва

Дівам астрологи рекомендують почати тиждень не з активних дій, а з медитацій. Розслаблюючі вправи допоможуть стримати егоїзм і емоції, які будуть заважати як у веденні справ, так і в налагодженні відносин. Цей тиждень пройде успішно в тому випадку, якщо Діви зможуть отримати контроль над почуттями і не стануть провокувати сварки недоречними висловлюваннями.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують прислухатися до себе і почати тиждень з вирішення тих питань, які вимагають негайного втручання. Гнатися за двома зайцями не варто – краще позначити себе фронт робіт і неспішно йти до поставленої мети. Така тактика вбереже від промахів і в справах, і в особистому житті. Увага до інтуїції допоможе дамам з легкістю подолати виникаючі на шляху перешкоди.

Жінка-Скорпіон

Кінець січня у Скорпіонів буде насичений подіями. Дамам цього Знака астрологи рекомендують налаштуватися на позитив, щоб з легкістю вирішувати виникаючі питання і не засмучуватися, якщо щось із запланованого не вдасться виконати з першої спроби. Скорпіонам варто насолоджуватися тим, що у них є, і прагнути до більшого, дякуючи долі за те, чого вони вже досягли.

Жінка-Стрілець

У дам-Стрільців на цьому тижні буде безліч можливостей, однак вони будуть недоступні для тих, хто буде негативно сприймати те, що відбувається. Жінкам цього Знака астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних афірмації і навчитися долати труднощі самостійно. Така тактика допоможе загартувати силу волі і не упустити приємних змін, які вже стоять на порозі.

Жінка-Козеріг

Дам-Козерогів на цьому тижні чекають захоплюючі пригоди, однак брати участь в них будуть неможливо, якщо весь час присвячувати роботі. Астрологи рекомендують розділяти справи і особисте життя, дозволяючи собі відпочивати після напружених трудових днів в компанії близьких. Залучити любов дамам цього Знака не складе труднощів, особливо якщо заручитися підтримкою провірених часом талісманів.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують запастися терпінням. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде мінливою, і така качка може позбавити сил і радості. Варто почати тиждень з вправ по заповненню запасу сил, а також своєчасно відпочивати, щоб не втратити сили волі і оптимізму. Увага до подій не дасть Водоліям оступитися.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам на цьому тижні січня астрологи рекомендують використовувати перевірені техніки по залученню любові, щоб забути про самотність. Цей період буде вдалим і для налагодження існуючих відносин, і Рибам варто зменшити запал, щоб на емоціях не погіршити ситуацію. Риби зможуть досягти нових висот у кар’єрі, якщо перестануть пасувати перед тимчасовими перешкодами.

You cannot copy content of this page