fbpx

Жіночий гороскоп з 19 по 25 квітня: Черговий тиждень квітня обіцяє бути насиченим на події, і сповнений шансами змінити своє життя на краще

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень активно і налаштуватися на те, що в їх житті відбудуться позитивні зміни. У цей період удача буде на їхньому боці, а значить, можна без сумнівів братися за складні справи, знайомитися з новими цікавими людьми і ходити на побачення. Енергія Овнів буде на висоті, і її потрібно направляти в мирне русло, щоб досягти нових перемог.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують прислухатися до себе. Енергетика зірок і планет допоможе втілити в життя сміливі мрії, але для цього важливо слухати своє серце і довіряти інтуїції. Передчуття допоможуть уберегтися не тільки від необдуманих кроків, а й від зустрічей з токсичними людьми, а також знайти вихід зі складної ситуації і прийти до особистого успіху.

Жінка-Близнюки

У дам-Близнюків в період з 19 по 25 квітня відкриється друге дихання. Астрологи рекомендують їм братися за складні справи і тренувати силу волі, щоб не переключатися з однієї задачі на іншу. Така тактика допоможе швидко досягти потрібних результатів і не допустити помилок. Посміхнеться удача і в особистому житті, і Близнюки зможуть знайти гармонійні стосунки, якщо виявлять ініціативу.

Жінка-Рак

Цей тиждень принесе дамам-Ракам приємні новини, і на цей раз вони стосуватимуться фінансової сторони життя. Астрологи рекомендують не упускати шанс поправити своє матеріальне становище, а щоб удача не обійшла стороною, користуватися поголоски, що привертають гроші. Зберегти оптимістичний настрій і відновити сили після напруженої роботи найкраще вийде в компанії близьких друзів.

Жінка-Лев

Левицяя астрологи рекомендують впустити в серця весну і не відмовлятися від романтичних прогулянок. Цей тиждень буде сприятливим для вибудовування відносин, і самотні представниці цього Знака зможуть знайти свою любов. У сімейних стосунках також настане благополуччя, якщо Леви будуть проявляти чуйність і турботу про своїх обранців. Сприятливим цей тиждень буде і для трудових подвигів, особливо якщо мова йде про втілення сміливих планів.

Жінка-Діва

Середина квітня для Дів – прекрасна пора для того, щоб зайнятися собою. Цей час буде ідеальним для того, щоб позбутися від усього, що застаріло, змінити імідж і буквально переродитися, зрозумівши, що сміливість і активність не залежать від думки оточуючих – лише від особистого настрою.

Жінка-Терези

Терезам астрологи рекомендують відмовитися від спілкування з тими, до кого у них немає довіри. Цей тиждень, на думку астрологів, буде прекрасним для того, щоб реалізувати свої плани, однак про це краще нікому нічого не говорити. Так вийде уберегтися від заздрісників і недоброзичливців.

Жінка-Скорпіон

Дами-Скорпіони на цьому тижні зможуть призупинити роботу, щоб ще раз скоригувати плани і відмовитися від тих справ, які втратили актуальність. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака повірити в себе і не займатися самобичуванням, яке не принесе позитивних результатів. Найкраще зайнятися вихованням в собі кращих рис характеру, щоб набути впевненості і незалежність від думки оточення.

Жінка-Стрілець

Жінкам цього Знака астрологи радять відмовитися від довіри чуткам і діяти, грунтуючись на фактах. Така тактика вбереже від розчарувань і втрат. Удача посміхнеться Стрільцям і в особистому житті: цей тиждень підходить для вибудовування романтичних стосунків, палких зізнань і знаходження гармонії в родині. Одиноким дамам-Скорпіонам не варто сидіти в чотирьох стінах, щоб не упустити свого щастя.

Жінка-Козеріг

У жінок-Козерогів буде не найпростіший тиждень, проте астрологи рекомендують не впадати у відчай. Енергетика зірок і планет буде не найстабільнішою, через що можуть виникати перепади настрою. У зв’язку з цим жінки-Козероги можуть стати вразливими. Для того, щоб емоції не стали каменем спотикання для позитивного спілкування, важливо починати кожен день з позитивних установок.

Жінка-Водолій

У дам-Водоліїв буде насичений тиждень, коли потрібно буде активно попрацювати заради свого благополуччя. Впоратися з поставленими завданнями і не випустити з уваги значущі деталі допоможе увага до інтуїції. Внутрішній голос підкаже кращий вихід з ситуації, що склалася і допоможе дамам цього Знака уберегти себе від несподіваних неприємностей.

Жінка-Риби

Рибам астрологи рекомендують не присвячувати весь тиждень рішенням ділових питань. Це період буде сприятливий і для налагодження відносин. Самотні серця зможуть зустріти близьких за духом людей, а сімейні пари – вдихнути в стосунки вогонь нових емоцій. Вдалим буде цей час і для відпочинку, що дозволить відновити витрачену енергію. Духовні практики допоможуть швидко відновити сили.

You cannot copy content of this page