Жіночий гороскоп з 19 по 25 липня: цей тиждень буде особливим. Енергетика зірок і планет налаштована позитивно і тим, хто хоче створити собі успішне майбутнє, варто поквапитися

Жінка-Овен

Жінки-Овни на цьому тижні зможуть відволіктися від суєти і зануритися в себе, щоб знайти відповіді на найважливіші питання. Цей тиждень буде прекрасним часом для того, щоб визначитися з пріоритетами, знайти упевненість в собі і без жалю розлучатися з усім, що тягне назад і заважає бачити перспективи. Астрологи рекомендують Овнам прислухатися до себе і не йти на поводу у порадників, які навряд чи можуть допомогти в пошуку істини. На користь підуть і духовні практики, що наповнюють силами і енергією для рішучих дій.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців починається період, коли будь-яка робота буде буквально горіти в руках. Астрологи рекомендують почати тиждень з планування, щоб встигнути все в термін і не піддаватися бажанню взяти на себе роботу за різними напрямками. Послідовність, своєчасний відпочинок і позитивний настрій стануть запорукою успіху. Удача буде чекати і в сфері любові. Здобути прихильність і знайти гармонію у стосунках дами зможуть завдяки вмінню слухати співрозмовників і знаходити компромісні рішення.

Жінка-Близнюки

Цей тиждень подарує жінкам-Близнюкам припливи сил для творчої роботи. Астрологи рекомендують бути активними і слідувати поклику серця, щоб розкрити сплячі таланти і залучити в життя успіх. Робота буде приносити задоволення, якщо кожен день вставати з посмішкою і проговорювати позитивні фрази, дивлячись в своє відображення. Така практика посилить чарівність і харизму, необхідні як для спілкування в діловому середовищі, так і для залучення любові.

Жінка-Рак

Астрологи рекомендують жінкам-Ракам взяти ініціативу в свої руки і не дозволяти нікому втручатися в своє життя. Цей період буде позитивним, а значить, настав час для рішучих змін, які приведуть до кращого. Увага до інтуїції дозволить обійти стороною неприємності і пастки долі. Дамам цього Знака важливо зберігати позитивний настрій, щоб не засмучуватися через дрібниці.

Жінка-Лев

Дами-Левиці зможуть набути впевненості завдяки впливу зірок і планет. Астрологи рекомендують представницям вогняного Знака не відмовлятися від додаткових навантажень, завдяки яким вийде не тільки залучити фінансове благополуччя, а й зарекомендувати себе відмінними фахівцями. Пощастить Левицям і в любові, але для цього важлива не тільки харизма, а й уміння розпізнавати людей, щоб не зіштовхнутися з токсичними особистостями.

Жінка-Діва

Діви на цьому тижні зможуть виконати своє заповітне бажання. Зробити це можна різними способами: загадати його на падаючу зірку, скласти карту бажань або провести обряд по втіленню мрії в реальність. Астрологи рекомендують представницям цього Знака вірити в свої сили і не опускати руки, бути на позитиві і обов’язково захищатися від сторонньої енергетики.

Жінка-Терези

У жінок-Терезів буде прекрасна можливість побороти свої страхи і погані звички. Астрологи рекомендують запастися терпінням і тренувати силу волі, щоб досягти успіху у всіх сферах життя і кожен день залучати позитивні події. Успіх буде залежати від уміння пристосовуватися під мінливі обставини, уваги до внутрішнього голосу і прийняття самостійних рішень. Йти на поводу у оточення не має сенсу, тому про свої плани краще не розповідати нікому.

Жінка-Скорпіон

Жінок-Скорпіонів чекає насичений на події тиждень, коли буде потрібно багато сил і енергії для втілення в життя найсміливіших планів, завершення роботи і залучення любові. Астрологи рекомендують жінкам-Скорпіонам вчитися керувати своєю енергією, займаючись духовними практиками, а також тренувати витримку, яка стане в нагоді в той момент, коли потрібно почекати момент для активних дій. Така тактика буде запорукою нових звершень і гарантом позитивного майбутнього.

Жінка-Стрілець

Астрологи рекомендують жінкам-Стрільцям бути рішучими і не втрачати пильності. На цьому тижні у них з’явиться можливість вирішити старі проблеми і поставити крапку в складній справі, але для цього буде потрібно витримка. Не виключені і зустрічі з минулим, коли на горизонті з’являтимуться старі знайомі, а також колишні партнери. Дамам цього Знака важливо залишатися уважними, щоб не бути втягнутими в новий виток стосунків, які в минулому вже доставляли проблеми.

Жінка-Козеріг

Дамам-Козерогам астрологи рекомендують уважно стежити за подіями, щоб не упустити вісників наближаються змін. Спіймати удачу за хвіст допоможе не тільки уважність, а й уміння залучати позитивні події силою думки. Не варто забувати жінкам-Козерогам і про плани на майбутнє: сміливі ідеї отримають втілення, якщо не сумніватися в собі.

Жінка-Водолій

Дам-Водоліїв чекає вдалий тиждень, і складнощі будуть тільки в тому випадку, якщо вони забудуть про обережність. Астрологи попереджають про ймовірність зіткнення з токсичними людьми, здатними нашкодити як планам, так і настрою. Це означає, що представницям цього Знака необхідно вміти розпізнавати небезпечних людей, щоб не опинитися в заручниках у маніпуляторів або енергетичних вампірів, здатних зіпсувати життя самою своєю присутністю в ній.

Жінка-Риби

Риби на цьому тижні ризикують опинитися у владі думок і почуттів, що руйнують здоров’я та удачу. Їм астрологи рекомендують почати боротьбу зі страхами і сумнівами, щоб не дозволяти емоціям брати верх над доводами розуму. Справитися з таким станом допоможуть дихальні вправи, а також уміння залучати позитивні думки. Саме оптимізм на цьому тижні допоможе жінкам цього Знака залишитися на плаву і впоратися з труднощами на шляху до щасливого життя.