Жіночий гороскоп з 19 по 25 жовтня: На цьому тижні енергетика зірок і планет буде прихильною до жінок. Залучити в життя успіх допоможуть рекомендації астрологів і впевненість в собі

Жіноча енергетика відрізняється від чоловічої. Жінки можуть не тільки відчувати найменші зміни в настрої співрозмовників, але і вловлювати енергетику навколишнього простору. Астрологи рекомендують прислухатися до порад астрологів, щоб провести тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року успішно і обійти стороною неприємності.

Жінка-Овен

Чудові жінки-Овни на початку тижня зможуть проявити свої кращі риси і стати магнітами для залучення фінансового благополуччя. Енергетика зірок і планет буде прихильною до тих, хто прагне до щастя чесним шляхом. З середи можливі непорозуміння в родині, і Овнам доведеться знаходити компромісні рішення, щоб досягти гармонії у відносинах з близькими людьми.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні зірки і планети подарують можливість приділити час не тільки роботі, але і близьким. Зміцнення сімейних уз буде важливим, і Тельці зможуть отримати підтримку з боку рідних людей в скрутну хвилину. Позитивне мислення, вміння знаходити компроміси і воля до перемоги вбережуть дам цього Знака від неприємностей і дозволять їм з легкістю вирішувати складні завдання.

Жінка-Близнюки

Близнюкам на початку тижня варто звернути увагу на незавершені справи. Зірки і планети будуть диктувати свої правила, і жінкам цього Знака належить впритул зайнятися завершенням поточної роботи. Друга половина тижня буде більш спокійною, а значить, буде час на улюблені захоплення. Астрологи рекомендують жінкам-Близнюкам розвивати природні таланти, завдяки яким буде простіше досягати нових успіхів у справах і особистому житті.

Жінка-Рак

Жінкам цього Знака астрологи рекомендують звернути увагу на себе і свої потреби. Енергетика зірок і планет буде позитивною, а значить, можна сміливо займатися всім, що приносить задоволення і допомагає розвитку. Нові хобі, заняття спортом, навчання для кар’єрного зростання – будь-які справи будуть під силу, якщо вірити в себе і не піддаватися на вмовляння з боку.

Жінка-Лев

Левицям з понеділка астрологи рекомендують привести почуття до гармонії, щоб не постраждати через свою впертість. Уміння знаходити компромісні рішення і вчасно зупинятися вбережуть від помилок і розбіжностей як в діловому середовищі, так і з близькими людьми. Уникнути неприємностей вийде, якщо прислухатися до інтуїції і не приймати поспішних рішень.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні зірки і планети подарують можливість переглянути плани, відмовитися від усього, що застаріло, і не витрачати час даремно. Успіх дам цього Знака буде в їхніх руках, тому не можна упускати можливості, надані долею. Увага до деталей і внутрішній голос допоможуть вибрати правильний напрям, а також залучити в життя все, що важливо: щастя, любов і гармонію.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам на цьому тижні варто звернути увагу не тільки на роботу, але і на створення затишку в домі. Облаштування сімейного гніздечка допоможе закоханим Терезам знайти гармонію у відносинах, а одиноким серцям – залучити в життя довгоочікувану любов. Крім того, Терезам в першій половині тижня варто приділити увагу питанням, пов’язаним з фінансами: енергетика зірок і планет буде прихильною для залучення прибутку.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам на цьому тижні досягти нових успіхів допоможе внутрішнє чуття. Увага до дрібних деталей допоможе не помилитися при виборі напрямку, а також уникнути непотрібних конфліктів. Залучити любов самотні дами-Стрільці зможуть, якщо перестануть зациклюватися на думки про самотність, зможуть відпустити ситуацію і перестануть шукати в собі вади.

Жінка-Стрілець

Енергетика зірок і планет на цьому тижні буде в деякому дисонансі, і через це пані-Стрільці можуть відчувати відтік енергії і нервозність. Такий стан справ може стати причиною небажаних конфліктів і зниження працездатності, а значить, потрібно заповнювати запас сил і залучати в життя позитивні думки. Оптимістичний настрій врятує від неприємних ситуацій і допоможе з легкістю долати тимчасові труднощі.

Жінка-Козеріг

Козерогам на цьому тижні зірки і планети будуть допомагати в усьому. Астрологи рекомендують дамам цього Знака не упустити цей унікальний шанс, отримати подарунки долі і досягти успіху в тих справах, що були намічені на тиждень. Інтуїтивно жінки-Козероги зможуть вибрати правильний напрям і без зусиль прийти до бажаної мети, а значить, потрібно прислухатися до внутрішнього голосу і передчуттів.

Жінка-Водолій

Події цього тижня струснуть Водоліїв і дозволять розкрити сплячі до пори таланти. Енергетика зірок і планет дасть можливість діяти активно і без зусиль підкорювати нові вершини. Водолії не будуть обділені увагою, яку вони зможуть використовувати в своїх цілях: просити допомоги в діловому середовищі і фліртувати з протилежною статтю, щоб розкривати чуттєвість і підвищувати свою самооцінку.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують зайнятися саморозвитком, щоб підвищити самооцінку і досягти нових успіхів у діловому середовищі. Енергетика зірок і планет на початку тижня буде творчою для роботи, а от його закінчення краще присвятити романтиці. Рибам не варто відмовлятися від побачень, де самотні серця зможуть знайти другу половинку, а ті, хто перебуває у відносинах, навчаться краще розуміти один одного.