Жіночий гороскоп з 20 по 26 квітня: тиждень буде приємним і вдалим

Наступний тиждень обіцяє бути багатим на події: астрологи пророкують як сприятливі можливості, так і різні труднощі на шляху до досягнення бажаного. Однак всі вони сходяться в одному: в квітні необхідно кожен день проживати яскраво і йти до своєї мети з упевненістю. Зірки рекомендують не забувати про гумор і позитивне мислення. Це допоможе уникнути енергетичних і емоційних втрат, а також налаштувати мислення на вирішення багатьох, здавалося б, нерозв’язних проблем.

Жінка-Овен

Нетерплячий і уповільнений тиждень – це не про найближче майбутнє Овнів. Уже в понеділок вони поринуть у вир з головою. Доведеться багато працювати, метушитися, але результати дуже порадують. При цьому представницям Овна в прийдешній тиждень квітня буде потрібно ретельно зважувати кожне своє слово. Необережно кинута фраза може сильно зачепити чуже самолюбство і привести до затяжного конфлікту. Астрологи радять бути вкрай уважними і чуйними по відношенню до близьких людей.

Жінка-Телець

Жінок-Тельців чекає насичений і галасливий тиждень: численні справи, зобов’язання і починання будуть буквально розривати на частини, наполегливо вимагаючи уваги. Астрологи рекомендують вірно розставити пріоритети і не забувати про власні бажання: витраченого часу не повернути, а тиждень не такий вже і довгий, як здається спочатку. Зате правильний підхід і вміння тримати концентрацію на цілі допоможуть досягти успіху в справах, вирішити якусь складну задачу і втілити ідеї в життя.

Жінка-Близнюки

Для жінок-Близнюків тиждень з 20 по 26 квітня буде наповнений подіями. Спілкування з неприємними людьми, різка зміна планів і втома можуть зіграти з ними злий жарт і довести до занепаду сил. Щоб уникнути цього, варто грамотно розподілити час між справами і відпочинком, спілкуванням і тишею. Повноцінний сон і кілька тихих вечорів, проведених за переглядом хороших фільмів, створять диво, поліпшивши стан здоров’я, як фізичного, так і емоційного. Відчути благотворний ефект вийде набагато швидше, якщо збалансувати режим дня вже в понеділок.

Жінка-Рак

Жінок-Раків захопить сильна хвиля натхнення. Пробудженій енергії варто дати вихід якомога швидше, і тоді вдасться отримати визнання оточуючих і випробувати задоволення. Особливу увагу заслуговує внутрішній стан: скупчення негативу і втоми не залишать в спокої, тому важливо знайти час для роботи над собою і своєю енергетикою. Доброю допомогою в цьому буде медитація для зняття стресу, тривоги і роздратування: ця практика допоможе повністю перетворити моральний стан і зміцніти духом.

Жінка-Лев

Астрологи застерігають Левиць від спілкування з тими людьми, які їм нецікаві. Акцент краще змістити на приємних персон, спілкування з якими не викликає емоційного спустошення. Це буде найбільш розумним рішенням, яке налаштує на позитивну хвилю, допоможе уникнути енергетичних вампірів і вбереже від побутових розбіжностей. Також цей тиждень буде вкрай вдалим для надання практичної допомоги близьким людям. Навіть простий телефонний дзвінок здатний багато чого змінити.

Жінка-Діва

Для практичних і цілеспрямованих Діев цей тиждень квітня стане справжнім подарунком: ймовірно, їх чекають значні успіхи у фінансовій сфері, які подарують гарну винагороду або просування по службі. Робота не буде віднімати багато часу, а робочі моменти залишать приємні спогади і надихнуть на нові звершення. Всесвіт зараз рясніє можливостями, тому проглядаються реальні шанси підвищити наявний стан, якщо зайнятися його примноження. Єдина умова – керуватися у всьому краще досвідом.

Жінка-Терези

На прийдешньому тижні жінки-Терези відчують гостру потребу в самоті й тиші, тому астрологи радять провести якомога більше часу вдома і осмислити якісь важливі процеси, що відбуваються в житті. Дуже добре для цього підійде прослуховування медитативної музики або мантр. Але не варто забувати, що домашня атмосфера залежить не тільки від вас і вашого настрою: можливо, хтось буде проявляти зайве занепокоєння і Терезам доведеться понервувати. Важливо не дозволяти близьким псувати мікроклімат в сім’ї і маніпулювати чужими емоціями.

Жінка-Скорпіон

Відпочинок на наступному тижні буде в рази ефективніше, якщо його чергувати з помірною активністю. Це можуть бути дрібні справи по господарству або побудова планів на найближче майбутнє. Астрологи радять почати попередньо намічати важливі події на час, коли закінчиться карантин. На особливу увагу заслуговують ті справи, які знаходяться на завершальній стадії. Проте на цьому тижні не менш важливо приділяти більше часу собі і своїй родині. Це гарний час для вибудовування сімейних відносин, заснованих на любові і турботі.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям зірки радять приділити більше уваги своєму внутрішньому стану і самопочуття. Наступний тиждень – дуже вдалий час зайнятися новою справою, почати освоювати нове хобі і змінювати своє життя на краще, заповнюючи її приємними емоціями, враженнями та спілкуванням з цікавими людьми. Важливою умовою психологічного комфорту в ці 7 днів стане можливість відволіктися на якісь приємні речі і емоції. Бажано якомога частіше займатися тими справами, які приносять моральне задоволення.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога на цьому тижні варто відпочити і набратися сил. Астрологи радять зателефонувати усім друзям, рідним і знайомим, взяти участь у всіх запропонованих заходах і відмінно провести час. Не варто забувати про те, що ми самі створюємо собі настрій і ніхто не зможе зіпсувати його, якщо не дозволяти цього. Позитивне мислення на цьому тижні буде переважати над негативним. Але в моменти тривоги кращі практики, якими можна скористатися для підтримки духу, – це заняття йогою або медитації.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям цей тиждень може здатися легким: необхідність поспіху на час відступить, близькі люди будуть доступні для спілкування, а весняний настрій підтримає навіть у найскладніші моменти життя. Час пройде в приємній меланхолії і у відпочинку від злободенних проблем, але ближче до вихідних краще мобілізувати внутрішні сили і почати дотримуватися режиму дня, щоб без проблем влитися в робочі будні. Атмосфера тижні дозволить задуматися про життя, знайти приховані таланти і нові джерела натхнення. Можна діяти на випередження, з розрахунком на отримання результату в майбутньому.

Жінка-Риби

Народженим під егідою сузір’я Риб тиждень обіцяє зустріч з людиною з минулого, який означав дуже багато свого часу. Не варто відмовлятися від спогадів про минуле: цілком ймовірно, що ця зустріч надасть прямий вплив на майбутнє. Події тижня зажадають гнучкості, рішучості і імпровізації, так що небажано намагатися звести все до здійснення своїх планів. В цей період все заплановане буде буквально тріщати по швах. Зате зірки подарують тиждень, який дозволить зосередитися на саморозвиток. Особливо успішно піде освоєння духовних практик і технік, спрямованих на вміння свідомо регулювати внутрішній стан.