fbpx

Жіночий гороскоп з 22 по 28 березня: Цей тиждень березня буде активним і позитивним для багатьох дам, однак астрологи рекомендують не сподіватися на волю випадку і брати долю в свої руки

Березень плавно підходить до завершення, і для того, щоб перший місяць весни приніс позитивні емоції, варто прислухатися до порад астрологів.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень з вправ по досягненню внутрішньої гармонії. Венера, що переходить в сузір’я Овна, буде негативно впливати на емоції, що може спровокувати сварки та конфлікти в стосунках, а значить, на цьому тижні важливо залишатися в стані спокою. Завдяки вмінню вчасно зупинитися жінки цього Знака зможуть уникнути неприємностей і зберегти прекрасні відносини з сім’єю і з колегами.

Жінка-Телець

Дам-Тельців в кінці березня чекають зміни на краще. Енергетика зірок і планет буде позитивною, а значить, можна сміливо міняти імідж, втілювати в життя сміливі ідеї і прощатися з усім, що ускладнює шлях до щастя. Астрологи рекомендують не втрачати часу дарма і використати шанс, подарований долею. Жінки цього Знака зможуть знайти більше, якщо перестануть озиратися на оточення і знайдуть особистий шлях до щастя.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків тиждень почнеться не з найвдаліших моментів. Перші два дні енергетика зірок і планет буде впливати на настрій, і Близнюкам важливо зберігати впевненість і не провокувати конфлікти. Така тактика вбереже від непотрібних скандалів і з’ясування стосунків. З середи ситуація виправиться, і астрологи рекомендують направити сили на налагодження стосунків у сім’ї, а також не кидати почате.

Жінка-Рак

Кінець березня для дам-Раків буде не найпростішим. На цьому тижні астрологи рекомендують зайнятися відновленням біополя, щоб виключити негативний вплив з боку недоброзичливців. Не будуть зайвими для жінок цього Знака і афірмації, що підвищують самовпевненість. Завдяки їм вдасться дати відсіч кривдникам і не нашкодити своїй репутації.

Жінка-Лев

Левицям на цьому тижні астрологи рекомендують зосередитися на сфері стосунків. Завершальний тиждень березня прекрасно підходить як для зміцнення сімейних уз, так і для пошуку стосунків. Пощастить і тим, хто шукає надійних ділових партнерів чи друзів. Секрет успіху простий: доброзичливість, уважність і чарівність. Внутрішній голос не дасть помилитися, тому ігнорувати інтуїцію не варто.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні астрологи рекомендують менше часу проводити в великих компаніях – є ризик зіткнутися з токсичними людьми, які будуть негативно впливати на настрій і самопочуття. Дамам цього Знака важливо зберігати душевну рівновагу, а також подбати про власний захисту , щоб не стати жертвами енергетичних вампірів. Завершити березень на позитивній ноті вийде, якщо направити сили в русло вирішення поточних завдань.

Жінка-Терези

У дам-Терезів на завершальній тижня з’явиться час не тільки для роботи, але і для справ по дому. Астрологи рекомендують приділити час привнесенню затишку в оселі, щоб в ньому відчувалася атмосфера гармонії. Не завадить і облаштування місця сили, яке допоможе відновлювати сили після трудового дня і розслаблятися після спілкування з негативно налаштованими людьми.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують не починати тиждень з прийняття відповідальних рішень. Зірки і планети дарують не саму сприятливу енергетику, тому поспішати з висновками не можна. Розумна обережність і вміння згладжувати гострі кути конфліктів вбережуть жінок цього Знака від більшості неприємностей, а шепотки на удачу дадуть можливість залучити в життя позитивні зміни.

Жінка-Стрілець

Завершення березня пройде для жінок-Стрільців без особливих проблем, якщо вони прислухаються до внутрішнього голосу і не стануть ігнорувати передчуття. Астрологи рекомендують приділити увагу фінансовому становищу і не витрачати понад потрібного. Залучити матеріальне благополуччя вийде, якщо купувати лише товари першої необхідності, не піддаючись бажанням витратити великі суми на незаплановані покупки.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам цей тиждень принесе позитивні зміни, якщо не боятися змін і прислухатися до свого серця. Астрологи рекомендують дамам цього Знака приділити час особистому життю, щоб не втрачати можливості знайти гармонійні стсунки. Пощастить і тим, у кого вже є пара, і тим, хто знаходиться в пошуку романтики.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи рекомендують завершити березень на позитивній ноті. Для цього від них буде потрібно вміння вчасно розпізнавати людей з негативною енергетикою і триматися від них осторонь. Завдяки обережності вдасться уникнути безлічі неприємних моментів, а також не стати заручниками маніпуляторів. Крім того, жінкам цього Знака не варто залишати без уваги зміцнення енергетики, щоб протистояти будь-якому негативу.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам цей тиждень навряд чи здасться простим. Астрологи зазначають, що в цей період вдасться виконати безліч завдань, якщо не відкладати їх у довгу шухляду. При такій активній роботі Риби можуть відчути занепад сил, тому їм важливо вчасно відпочивати, а також використовувати вправи, що дозволяють швидко відновити запаси сил і енергії.

You cannot copy content of this page