Жіночий гороскоп з 22 по 28 червня: більшість з нас чекає приємний і вдалий тиждень

На цьому тижні може здатися, що зміни позаду. Астрологи поспішають порадувати: подібні відчуття помилкові. Навпаки, саме зараз закінчуються негативні астрологічні тенденції, пов’язані з Венерою, а за ними слід хвиля щастя. Навіть ретроградний Меркурій зіграє на руку, дозволивши тверезіше поглянути на своє життя і побачити нові шляхи до успіху.

Жінка-Овен

На цьому тижні планети, вступаючи в різноманітні аспекти один з одним, будуть міняти настрій Жінок-Овнів і їх плани, напустивши туману в різні сфери життя. Астрологи пропонують зачаїтися і не приймати важливих рішень 22-24 червня. У ці дати відпочинок і невелика легковажність схвалені зірками. З 25 по 28 червня проглядаються чудові шанси поліпшити своє життя, особливо в сфері особистих відносин. Овнам не варто обривати зв’язок з близькими: саме від сім’ї прийде підтримка, яка дозволить утриматися на плаву в складні моменти.

Жінка-Телець

На цьому тижні жінок-Тельців чекають зміни, в першу чергу ті, які стосуються кар’єри. Подій, особливо на початку тижня, буде багато, і всі вони змусять задуматися над хвилюючими питаннями. Ретроградний Меркурій допоможе озирнутися в минуле, виправити помилки і переглянути життєві пріоритети. Астрологи не радять відмовлятися від амбітних цілей: все найзначніше починається з дрібниць, тому, роблячи навіть маленькі кроки, можна залучити бажане. Пам’ятаючи про це, Тельці збережуть віру в краще, і кінець червня пройде на позитивній хвилі.

Жінка-Близнюки

Наступний тиждень принесе жінкам-Близнюкам вітер змін. Зірки підказують: буде багато подій, як приємних, так і не особливо, а найбільш вразливим місцем стане грошова сфера. Але труднощі допоможуть прокинутися і активізувати внутрішні сили. Ретроградний рух Меркурія змусить повернутися думками в минуле: є ризик зіткнутися зі схожими обставинами і проблемами. Минулий досвід та інтуїція дозволять знайти вихід навіть із безвиході.

Жінка-Рак

Всесвіт попереджає представниць Рака: ситуація в особистому житті вимагає контролю – туди можуть прокрастися неприємні сюрпризи. Зірки радять звернути увагу на проблеми коханої людини, дітей та батьків і по можливості надати їм практичну допомогу. В іншому тиждень подарує приємні зміни в плані роботи, кар’єри і грошей. Правда, для цього доведеться бути активними, ініціативними, цілеспрямованими і рішучими.

Жінка-Лев

Жінок-Левів чекає приємний і вдалий тиждень. Планети створять всі умови для того, щоб поліпшити сьогодення. Астрологи пропонують поглянути під іншим кутом на проблемні ситуації або звернутися за порадою до близьких людей – це допоможе знайти практичне рішення багатьох проблем. І найголовніше: кінець червня – не для кропіткої роботи, побутових справ і нудних занять, а для самих себе. Тому варто виділити час на духовні практики і прислухатися до свого серця: воно підкаже, як переграти минуле і стати щасливішими.

Жінка-Діва

Активізація ретроградного Меркурія обіцяє переворот в сфері кар’єри і грошей. Планета буде готова запустити в життя жінок-Дів як нові можливості, так і відчутних збитків. Зацікавленим в успіху жінкам варто стати вимогливими і звертати увагу тільки на серйозні справи. Якщо на початку тижня у них буде шанс уникнути неприємностей, то ближче до кінця тижня передбачити результат подій стане практично неможливо. Діви можуть закінчити тиждень як переможницями, так і програвшими.

Жінка-Терези

В кінці червня на горизонті з’явилося світло, і жінки-Терези зможуть очікувати хороші зміни. Цей тиждень подарує кілька щасливих подій, коли для досягнення успіху співпадуть всі обставини. Проблеми може доставити невпевненість в собі, а також втрата сил на незначні речі. Астрологи радять дотримуватися балансу у всьому: не варто витрачати сили на несуттєві перемоги, як не варто боротися з вітряними млинами. Шлях до гармонії з 22 по 28 червня буде лежати через розуміння своїх цілей і пріоритетів.

Жінка-Скорпіон

Прийдешній тиждень принесе представницям Скорпіона хороші новини і перспективні можливості. Найбільш знакові дні – вівторок, середа та субота. У цей час вплив планет буде посиленим, що обіцяє вдалий збіг подій. Головне – не закриватися від спілкування, не демонструвати байдужість і темні сторони особистості, тоді зірки зведуть з потрібними людьми, подарують необхідні умови для успіху, підкажуть шляхи вирішення проблем.

Жінка-Стрілець

На цьому тижні жінки-Стрільці будуть готові вражати і дивувати. Планети додадуть їм енергії, активності, рішучості і чарівності. Починаючи з понеділка і до п’ятниці Стрільці точно зможуть досягти намічених на тиждень цілей. Астрологи радять попрацювати над своїми планами, включивши в список найбільш важливі завдання. Поки активні планети володіють потужною енергією, варто скористатися шансом вкласти її у виконання своїх бажань. При твердій позиції вийде помітити перші успіхи вже на початку липня.

Жінка-Козеріг

За гороскопом представницям Козерога потрібно уникати нудних справ і неприємного спілкування. В іншому випадку негатив може поширитися на всі сфери життя, що дуже небезпечно, враховуючи активізацію на небі ретроградного Меркурія. Зірки радять усіма силами зберігати контроль над емоціями і уникати стресових ситуацій. Скинути негатив допоможуть робота, духовні практики, танці і ритуали. За винятком рідкісних неприємних моментів, тиждень пройде благополучно, надавши шанс розширити сферу впливу, поліпшити відносини і знайти прибуткове заняття до душі.

Жінка-Водолій

Жінки, народжені під егідою Водолія, ризикують провести кінець червня в задумливому, злегка напруженому емоційному стані. Багато в чому це буде вина ретро-Меркурія, але у астрологів є рішення: постарайтеся приділити час собі і своїм думкам, щоб розплутати клубок інформації і чужих слів і розгадати підказки долі. Що стосується ініціатив і сміливих рішень, то з ними краще почекати, поставивши в пріоритет рутинні справи і повислі домашні проблеми.

Жінка-Риби

Стабільний стан планет-покровителів принесе жінкам-Рибам незвичайні зміни в звичному життя. За словами астрологів тиждень буде багатий на недвозначні пропозиції і гострі емоції. Але не варто поспішати, зараз основне завдання – вибрати те, що допоможе стати щасливою. Час активності настане в перших числах липня, до цього краще не приймати доленосних рішень. Куди корисніше буде витратити тиждень на відточування наявних навичок і тренування інтуїції – це допоможе не упустити свою удачу.