fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп з 22 по 28 лютого: Лютий добігає кінця, і останній тиждень зими буде відповідальним часом

Лютий, на думку астрологів, завершиться на позитивній ноті. Вплив небесних тіл позитивний, Меркурій виходить з ретроградного положення, і цей період буквально закликає до активних дій. Астрологи рекомендують представницям зодіакальних сузір’їв поповнити запаси енергії, щоб провести завершальні дні зими в доброму гуморі і втілити в життя свої плани.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень з завершення поточних справ, щоб в майбутньому не повертатися до них і не втрачати даремно часу. Активність і цілеспрямованість дозволять їм швидко розібратися з поточними завданнями. Друга половина тижня прекрасно підходить для налагодження особистого життя. Овни зможуть відправитися на побачення, познайомитися з новими людьми і відпочити в колі близьких.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні пощастить у коханні. Цей період наповнений гармонійною енергією, яка допоможе одиноким серцям зустріти другі половинки, а сімейним Тельцям налагодити гармонію з обранцями. У другій половині тижня удача посміхнеться в діловому середовищі, і, якщо Тельці будуть уважні, вони зможуть побачити знаки долі, які приведуть їх до щасливого життя.

Жінка-Близнюки

В кінці зими для Близнюків буде важливіше ділова сфера, ніж любовна. На цьому тижні удача посміхнеться їм в сфері грошей, і жінки цього Знака зможуть не упустити перспективні можливості. Удача в любові не обійде стороною, якщо влаштовувати перерви в роботі і не засиджуватися в чотирьох стінах. Найбільш вдалими для побачень і знайомств будуть останні два дні лютого.

Жінка-Рак

У жінок, народжених під сузір’ям Рака, в кінці зими на душі буде весна. Останній тиждень зими прекрасно підходить для пошуків любові, налагодження стосунків у сім’ї і зміцнення шлюбних уз. Раки можуть почути приємні новини, а також отримати звісточку з минулого. Провести цей тиждень успішно Раки зможуть, якщо будуть обережними в прийнятті рішень і не стануть поспішати у веденні справ, що стосуються фінансів.

Жінка-Лев

Левиці на цьому тижні можуть планувати подорожі і відрядження. Меркурій перебуває в прямому положенні, а значить, ніщо не завадить їм вирушити в заплановану раніше поїздку. Дам цього Знака не очікують серйозні неприємності, але це не означає, що можна послабити пильність – увага до деталей допоможе Левиця знайти вихід зі скрутного становища, а також обійти стороною пастки на шляху до щастя.

Жінка-Діва

Дів чекає насичений тиждень, під час якого нарешті вийде здійснити давні плани, поставлені через ретроградний рух Меркурія на паузу. Останній тиждень лютого сприятливий як для ведення бізнесу, так і для фінансових операцій. Діви зможуть направити гроші на розширення своєї справи, купівлю необхідних речей, а також створити накопичувальний рахунок і отримати хороші відсотки.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують прокидатися від тимчасової сплячки. Почати тиждень Терезам варто з вправ по наповненню жіночою енергією, щоб блищати і отримувати безліч компліментів. Сили стануть в нагоді і для вирішення серйозних ділових питань – на цьому тижні дами будуть нарозхват, і їх авторитетна думка може врятувати багатьох. Вдалим час буде і для відновлення справедливості, коли Терези зможуть повернути своє чесне ім’я.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони на цьому тижні будуть відчувати небувалий підйом сил, який потрібно використовувати тут і зараз. Жінкам цього Знака астрологи рекомендують не боятися активності і самостійного подолання перешкод: в останні дні лютого удача буде на їхньому боці, а значить, можна сміливо залучати в життя потрібні зміни не тільки силою думки, а й завдяки відповідальним крокам.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям астрологи рекомендують братися за справи вже з понеділка. Останніх 7 днів зими будуть поворотними, коли можна буде встигнути багато. Цей тиждень буде не простий, однак долати складнощі не доведеться. Представницям цього Знака потрібно лише організувати час, щоб встигнути і попрацювати, і насолодитися увагою з боку протилежної статі.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам астрологи рекомендують не ховатися від проблем минулого. На цьому тижні настане сприятливий час для наведення порядку в думках і справах, і Козероги зможуть розібратися в неточності і завершити раніше відкладені справи вже в першій половині тижня. Удача буде на боці сміливих і активних жінок, які не бояться відповідальності і не перекладають свої обов’язки на оточення.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи рекомендують присвятити останній тиждень зими боротьбі зі страхами і згубними звичками. Водолії зможуть залишити в минулому помилки, якщо не будуть відмовлятися від активної боротьби з усім, що заважає просуванню до щасливого життя. Страхи, прокрастинація, бажання відгородитися від проблем – все це потрібно залишити зимі, яка минує, а в світле майбутнє забрати впевненість, привабливість і активність.

Жінка-Риби

Риби в кінці лютого просто приречені на успіх. На цьому тижні удача посміхнеться їм по всіх фронтах, і жінки цього Знака зможуть не тільки набути гармонію в любові, а й досягти успіху в діловому середовищі. Кінець зими – відмінний час залишити за спиною страхи і сумніви, зайнятися підвищенням енергетики та самооцінки, щоб залучити в життя потрібні зміни і забути про прикрі промахи.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page