Жіночий гороскоп з 23 по 29 листопада: чого очікувати від останнього тижня осені

Жіноча енергетика підвладна впливу небесних тіл, однак повністю залежати від положення планет і сузір’їв – не найкраща стратегія для успішного життя. Експерти сайту рекомендують тренувати інтуїцію, щоб завдяки внутрішньому голосу раз по раз обходити стороною неприємності і залучати успіх щодня.

Жінка-Овен

Завершальний тиждень листопада не доставить сильних клопоту жінкам-Овнам. У цей період відповідальність і вміння вчасно зупинитися принесуть добрі результати як в любові, так і в діловому середовищі. Астрологи рекомендують стежити за самопочуттям і настроєм, щоб виключити перевтому або загострення хронічних захворювань.

Жінка-Телець

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують зосередитися на залученні грошового потоку. На цьому тижні енергетика зірок і планет позитивна, і її потрібно використовувати для здобуття матеріального благополуччя. Досягти процвітання допоможе виховання в собі впевненості, яка допоможе протистояти заздрісникам і недоброзичливцям.

Жінка-Близнюки

Представницям цього Знака астрологи рекомендують починати понеділок з позитивних афірмації, щоб обставини не могли зупинити, а дрібні неприємності не стали причиною невдач. На цьому тижні важливою буде підтримка з боку близьких, а значить, необхідно підтримувати гармонійні відносини в родині.

Жінка-Рак

Цей тиждень буде насиченим на події, і жінкам-Ракам важливо зберігати сили протягом усіх семи днів. Астрологи рекомендують розподіляти роботу таким чином, щоб уникнути занепаду сил і не стати заручницями поганого настрою і дратівливості. Медитації на наповнення жіночою енергією стануть відмінною підмогою для гарного настрою.

Жінка-Лев

Левицям на цьому тижні стануть в нагоді уважність і довіра внутрішньому голосу. Люди на шляху будуть різні, і для того, щоб розпізнати серед них недоброзичливців, важливо прислухатися до інтуїції. Не завадить Левицям і обережність у фінансових питаннях. Витрати краще обмежити, щоб ненароком не залишитися без значної частини накопичень.

Жінка-Діва

Дамам цього Знака астрологи рекомендують зайнятися на цьому тижні завершенням необхідних справ, щоб звільнити останній місяць 2020 роки для більш приємної роботи. На цьому тижні важливо уникати перевтоми, тому жінкам-Дівам необхідно влаштовувати перерви, щоб виключити відтік енергії.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам в цей період важливо стежити за настроєм, щоб не стати заручницями негативних емоцій. Позитивний настрій і вміння вчасно відмовитися від спілкування з неприємними людьми будуть супутниками успіху, а для того, щоб сили не закінчувалися, варто звернути увагу на відновлення енергії за допомогою медитацій на розкриття чакр.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують зібратися з силами, щоб не упустити перспективні можливості. Цей тиждень буде багатий на пропозиції, однак не всі з них будуть чесними. Уміння розпізнавати наміри людей виручать не один раз, а увага до деталей дозволить не упустити вигідні пропозиції.

Жінка-Стрілець

Стрільцям на цьому тижні допоможе жіноча інтуїція. Енергетика зірок і планет буде прихильною, проте поспішати не можна: це загрожує промахами і прикрими помилками. Знаки долі, якщо їх вчасно помічати, допоможуть не помилитися з вибором напрямку і підкажуть, якщо Стрільці підуть неправильним шляхом.

Жінка-Козеріг

Жінок-Козерогів на цьому тижні буде супроводжувати удача. Цей період підходить як для активного заробітку, так і для подорожей, пошуку нових знайомств, пошуку другої половинки або зміцнення відносин. Активний тиждень зажадає не тільки витримки, а й уміння знаходити компромісні рішення.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують скористатися вдалим становищем зірок і планет, щоб позбутися від негативу. На початку тижня буде можливість привести в порядок житло, а потім розібратися з нагальними питаннями, щоб завершити листопад на позитивній ноті і залишити позаду віджиле минуле разом зі страхами і тривогами.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам на цьому тижні потрібна буде мотивація, яка допоможе не потурати бажанням залишити все як є і замкнутися в собі. Останній тиждень листопада пройде успішно, якщо з понеділка налаштуватися на активну роботу і гнати геть смуток. Позитивний настрій і допомога з боку близьких допоможуть Рибам зібратися з силами і поставити крапку в поточні справи.