Жіночий гороскоп з 23 по 29 серпня: тиждень обіцяє бути сприятливим, проте варто не втрачати пильності. Деякі події не будуть піддаватися логіці, і тут жінкам допоможе вроджена інтуїція

Жінка-Овен

Початок цього тижня буде у жінок-Овнів не найпростішим. Астрологи зазначають, що завершальний тиждень серпня буде наповнений безліччю подій, які вимагають не тільки уваги, а й сил. У зв’язку з цим жінкам-Овнам важливо залишатися в тонусі, щоб все встигнути і отримати нагороду за докладені зусилля.

Жінка-Телець

Жінок-Тельців чекає активний тиждень, коли можна буде запросто спіймати удачу за хвіст. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака не губитися і прийматися за справи, щоб в кінці тижня отримати свою нагороду. Посміхнеться удача жінкам-Тельцям і в любові. Друга половина тижня буде ідеальною як для налагодження стосунків, так і для залучення світлого взаємного почуття.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків на останньому тижні серпня відкриється друге дихання, і цей період астрологи рекомендують провести з користю для себе. Енергетика зірок і планет буде вподобу розвитку, тому Близнюки зможуть знайти себе в чомусь новому, з легкістю засвоїти необхідні знання та застосовувати їх на практиці.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують програмувати свідомість на успіх, щоб всі плани втілилися в реальність. На цьому тижні енергетика простору буде вподобу сильним особистостям, які можуть дати відсіч кривдникам, а значить, дамам цього Знака потрібно бути рішучими і чесними. Виховання впевненості і вміння говорити «ні» допоможуть Ракам впоратися з будь-якими труднощами, залучити в життя позитивні зміни і без зусиль досягти бажаної мети.

Жінка-Лев

Левиць на цьому тижні чекає безліч подій, які стануть для них перевіркою на міцність. Астрологи рекомендують не боятися змін і включатися в роботу, щоб не упустити перспективні можливості. Посміхнеться удача жінкам-Левам і в любові. Яскрава зовнішність, вміння зачаровувати і поголоски на привернення уваги чоловіків допоможуть знайти щастя в особистому житті тим, хто самотній, а сімейним парам – вдихнути нові почуття у стосунки.

Жінка-Діва

Жінкам-Дівам астрологи рекомендують завершити серпень без зайвих витрат і нервів. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде підштовхувати їх до необдуманих вчинків, тому жінкам цього Знака важливо залишатися зібраними і обачними. Завдяки такій тактиці вдасться уникнути казусів і не витратити накопичення на непотрібні речі. Цей період найкраще підходить для активної роботи, і Діви зможуть в повній мірі проявити свої таланти, заробити відмінну репутацію і без зусиль залучити в життя фінансове благополуччя.

Жінка-Терези

У дам-Терезів починається період, коли немає перешкод на шляху до щастя, крім власних сумнівів. Астрологи рекомендують відкрити двері в щасливе майбутнє і для цього почати тиждень з духовних практик. Вони допоможуть знайти внутрішню гармонію і впевненість в собі, щоб без зусиль приймати рішення і не зволікати.

Жінка-Скорпіон

Дамам-Скорпіонам удача посміхнеться в діловій сфері, проте астрологи рекомендують бути обачними і не довіряти незнайомцям. Дізнатися характер і енергетику людини буде простіше, якщо звернути увагу на форму очей, а також на власні відчуття. На цьому тижні інтуїція буде відігравати значну роль, тому жінкам-Скорпіонам не можна ігнорувати свої передчуття: вони допоможуть в потрібний момент і вбережуть як від поспішних дій, так і від укладення угод з ненадійними людьми.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям на цьому тижні важливо стежити за настроєм, щоб він не стало причиною невдач і промахів. Енергетика простору буде не кращим союзником, тому подбати про гарний настрій потрібно вже з понеділка. Позитивні афірмації, а також довгоочікувані покупки допоможуть повернути гарний настрій. Звернути увагу жінкам цього Знака важливо і на взаємини: необережні слова можуть боляче ранити оточуючих, тому потрібно проявити повагу і думати перш, ніж висловитися.

Жінка-Козеріг

Дами-Козероги на цьому тижні зможуть виділити час для себе. Астрологи рекомендують більше відпочивати, щоб відновити сили і не залишитися беззбройними в період осінньої хандри. Літо завершується, а значить, потрібно встигнути багато: прогулятися в парку, поповнити запас вітамінів, вести активний спосіб життя. Подбати жінкам-Козерогам потрібно і про здоров’я: відвідування спа-процедур допоможуть зберегти красу і молодість на довгі роки.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям на цьому тижні буде найпростіше завоювати увагу оточення, а значить, цю можливість потрібно використовувати. Астрологи рекомендують налаштуватися на позитив, щоб випромінювати оптимізм і заряджати близьких хорошим настроєм. Така тактика дозволить управляти людьми, які з задоволенням виконають всі прохання Водоліїв. Застосувати свій шарм Водолії зможуть і для налагодження особистого життя: самотні жінки без зусиль привернуть увагу протилежної статі.

Жінка-Риби

Дами-Риби зможуть досягти успіху в будь-якій сфері, якщо навчаться довіряти собі. Астрологи рекомендують звертати увагу на знаки, які допоможуть обійти стороною неприємності і без зусиль знайти шлях до щастя. На цьому тижні проблем поменшає, а значить, з’явиться час не тільки для завершення роботи, а й для улюблених захоплень. Творча активність дозволить жінкам-Рибам знайти внутрішню гармонію, розвинути приховані таланти і навіть перетворити хобі в прибуткову справу.