fbpx

Жіночий гороскоп з 24 по 30 січня: в цілому виявиться непоганим. У понеділок можливий душевний дисбаланс

Овен

Можуть статися нові знайомства. Одне з них виявиться особливим. Таким чином, самотні пані-Овни знайдуть собі пару. У п’ятницю можуть надійти привабливі пропозиції. Однак не варто поспішати приймати їх. Спочатку треба все проаналізувати.

Телець

Тиждень не підходить для великих витрат. Поки що краще економити, відмовитися від покупок. Укладати угоди також не рекомендується. Наприкінці тижня варто відправитися з сім’єю відпочивати на природу, наприклад, у гори чи ліс.

Близнюки

Дамам-Близнюкам варто спробувати налагодити стосунки з близькими у понеділок. Цей день стане вдалим для такого кроку. Найуспішнішими виявляться колективні рішення задач. Однак доведеться попітніти, щоб відстояти свою думку. Якщо діяти наодинці, то серйозних помилок не уникнути.

Рак

Дамам-Ракам рекомендується відстоювати свою думку і не боятися конкурентів. З боку оточуючих можлива критика. Не варто сприймати її близько до серця. Сприятливим днем ​​буде четвер, а невдалим – вівторок. Рекомендується скласти план дій на весь період, щоб встигнути все зробити.

Лев

На початку тижня дамам-Левам не варто братися до складних завдань. Є ризик багато втратити і наробити грубі помилки. До того ж, азартність буде підвищеною, що є небезпечним. Вівторок буде вдалим для зустрічі із друзями. Спілкування з ними дозволить розслабитись.

Діва

Тиждень підходить для творчого самовираження. Також дамам-Дівам рекомендовано розвивати свої знання. Для цього можна записатися на курси підвищення кваліфікації, наприклад. Вдасться знайти однодумців і цим завести хороших друзів.

Терези

Тиждень виявиться не таким сприятливим, як хотілося б. Однак при цьому можливі вдалі сплетення обставин. Інтуїція буде найкращим помічником, тому потрібно до неї дослухатися. Деякі таємні речі стануть очевидними. Наприклад, оточення може дізнатися про роман дам-Терезів, який вони старанно приховували.

Скорпіон

Проникливість на початку тижня буде на піку, що дозволить передбачати перебіг подій. Є ризик зіткнутися із негативом з боку оточуючих. Рекомендується стримувати себе і вступати у конфлікти. Сприятливим днем ​​виявиться середа, а невдалими – понеділок та п’ятниця.

Стрілець

Період виявиться вдалим. Рекомендується проявляти активність та бути ініціативними. Це дозволить досягти будь-яких поставлених цілей на початку тижня. Можуть бути нові знайомства, цікаві поїздки, а також просування кар’єрними сходами.

Козеріг

Протягом тижня можливі вдалі збіги обставин. Це дозволить досягти хороших результатів і тим самим зміцнити авторитет лідера. У четвер буде складно порозумітися з оточуючими. Проте дамам-Козерогам цілком може це зробити, якщо вони постараються.

Водолій

Період буде не з легких. У сім’ї можуть бути негаразди, через що очікується емоційна напруженість. Дамам-Водоліям важливо виявляти терпіння і стриманість – вони допоможуть уникнути дурних вчинків. Найневдалішими днями виявляться четвер та п’ятниця.

Риби

Якщо доведеться зіткнутися на початку тижня з перешкодами, рекомендується зайняти позицію очікування. Є можливість, що у справах почнуться зміни позитивного характеру, якщо діяти грамотно. Крім того, наприкінці тижня буде можливість піднятися кар’єрними сходами.

You cannot copy content of this page