fbpx

Жіночий гороскоп з 24 по 30 травня: Цей тиждень буде досить непередбачуваним, тому почати понеділок потрібно з поповнення запасу енергії

Сили буде потрібно багато, і тим, хто хоче досягти успіхів, важливо буде підлаштовуватися під обставини, але при цьому не втрачати власної гідності.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують провести тиждень в розміреному ритмі, економити сили і енергію, а також не намагатися виконати кілька складних справ одночасно. Завершити травень вдало вийде, якщо заздалегідь скласти план дій і дотримуватися його, не дозволяючи собі потурати миттєвим примхам. Виключити важливо і конфлікти, які також будуть віднімати енергію і приведуть до великих неприємностей.

Жінка-Телець

У дам-Тельців на цьому тижні очікуються приємні зміни, які обов’язково увірвуться в життя, якщо вірити в благополучне майбутнє. Астрологи рекомендують почати тиждень з позитивного настрою, щоб залучити в життя удачу і з легкістю впоратися з тимчасовими перешкодами на шляху до особистого щастя. Дамам цього Знака важливо гнати геть смуток і сумніви, які можуть віддалити від бажаних цілей.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам на цьому тижні важливо зберігати оптимістичний настрій і відмовитися від будь-якого обману. Астрологи рекомендують грати за правилами, щоб не відштовхнути удачу і не спровокувати чорну смугу в справах або особистому житті. Зберегти везіння вийде, якщо націлюватися на краще і залучати потрібні події і людей, які допоможуть в скрутну хвилину.

Жінка-Рак

Дамам-Ракам в кінці травня варто зробити упор на особисте життя і розібратися з проблемами, які заважають знайти кохання чи взаєморозуміння в сім’ях. Астрологи рекомендують милим дамам більше часу приділяти проханням близьких, але при цьому не забувати про себе. Зміна гардеробу, нова зачіска і колір волосся допоможуть набути впевненості, необхідного для щасливого життя.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують поберегти сили і не витрачати їх на спілкування з токсичними особистостями. На цьому тижні у дам цього Знака буде можливість зробити прорив, але тільки якщо енергії достатньо. Це означає, що на початку тижня Левицям варто почати курс вправ, які допомагають відновлювати запаси сил і залучати позитивний настрій, щоб досягти успіху в досягненні мети.

Жінка-Діва

У Дів в кінці травня настає період, коли важливо подбати про себе. Астрологи рекомендують направити сили на очищення підсвідомості від блоків, що заважають розвитку. Це допоможе звільнитися від застарілих ідей і планів, перестати залежати від думки оточуючих і знайти свої цілі, шлях до яких буде наповнений радістю і передчуттями. Вдалим тиждень буде і для нових знайомств.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують відмовитися від дорогих покупок, щоб не втратити значну частину накопичень на ті речі, які можуть виявитися непотрібними. На цьому тижні енергетика зірок і планет може зіграти злий жарт, тому Терезам не можна довіряти чуткам і домислам. Увага до інтуїції допоможе уникнути неприємних ситуацій, а також зустрічей з людьми, здатними маніпулювати.

Жінка-Скорпіон

У дам-Скорпіонів існує ймовірність повторення помилок минулого, що не кращим чином позначиться на репутації і взаєминах. Астрологи рекомендують не втрачати пильності, щоб виключити промахи, а також звертати увагу на знаки Всесвіту, щоб вчасно зрозуміти те, що обрано невірний шлях.

Жінка-Стрілець

У дам-Стрільців очікується непростий тиждень, коли необхідно стежити за настроєм. Негативні емоції будуть руйнувати здоров’я та відштовхувати удачу, а значить, необхідно знайти джерело позитиву, щоб уберегтися від неприємностей. Астрологи також рекомендують звернути увагу на ділову сферу – ближче до вихідних дамам цього Знака представиться можливість збільшити дохід.

Жінка-Козеріг

Дамам-Козерогам астрологи рекомендують завершити травень на позитивній ноті, а для цього їм необхідно урізноманітнити свій графік відпочинком і отриманням позитивних емоцій. Енергетика зірок і планет буде спонукати до романтики, а значить, не варто відмовлятися від вечірніх прогулянок і приємного проведення часу. Добре відпочити і відновити сили допоможе і улюблене хобі.

Жінка-Водолій

Дамам-Водоліям астрологи рекомендують вибудовувати кордони особистого простору, щоб не стати заручницями маніпуляторів. На цьому тижні є ймовірність попастися в пастки, розставлені токсичними людьми, тому важливо зберігати пильність, а також зміцнювати біополе. Це допоможе захиститися від руйнівної уваги і не дати шансу зруйнувати своє життя.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують менше часу думати про проблеми сторонніх людей. На цьому тижні буде можливість відстояти своє право на особисту думку, припинити застарілі любовні або ділові відносини, а також дати відсіч тим, хто намагається керувати життям Риб. Завершити травень найкраще на позитивній ноті, а для цього потрібно знайти своє джерело щастя.

You cannot copy content of this page