Жіночий гороскоп з 25 по 31 січня: в останні сім днів січня представниці багатьох зодіакальних сузір’їв можуть досягти нових успіхів. Астрологи рекомендують не боятися змін і впевненіше відстоювати свою думку

Цей тиждень буде прекрасним часом для відточування навичок самостійності.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам завершити січень на позитивній ноті допоможе вміння контролювати емоції. Суєта, спокуси, чутки і домисли можуть стати причиною великих проблем, тому цим жінкам важливо налаштуватися на хвилю позитиву і відмовитися від потурання миттєвим примхам. Останній тиждень січня буде відповідальним і від стратегії буде залежати багато чого. Овни можуть виграти або програти, в залежності від своєї поведінки.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям астрологи рекомендують почати останній тиждень січня з вправ по досягненню внутрішньої гармонії. Спокійна впевненість і відсутність поспіху дозволять швидше прийти до потрібних результатів, не оступитися в кроці від перемоги і уникнути непотрібних конфліктів. Цей тиждень буде вдалим для досягнення матеріального благополуччя, тому так важливо зберігати пильність.

Жінка-Близнюки

Близнюкам на цьому тижні важливо почати боротьбу з негативом, який може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. Будь-які руйнівні емоції будуть перешкоджати удачі в любові і в справах, а значить, з ними потрібно попрощатися. Позитивний настрій допоможе здійснити задумане, а також стане тим самим двигуном прогресу, який дозволить досягти небувалих висот.

Жінка-Рак

Заключний тиждень січня буде ідеальним часом для активної роботи, спрямованої на поліпшення всіх сфер життя. Жінкам-Ракам астрологи рекомендують відкинути сумніви і сором’язливість, щоб не залишитися за спиною більш успішних конкурентів і не втратити своє щастя. У вихідні дні дами зможуть відпочити від кропіткої роботи, і астрологи рекомендують побалувати себе покупками, а також подоглядати за собою.

Жінка-Лев

Левиці в останній тиждень січня зможуть втілити в життя сміливі ідеї, якщо перестануть думати про минуле і радіти досягненням минулих років. Те, що сталося варто залишити за спиною і йти далі, щоб радіти новим перемогам. Астрологи рекомендують зайнятися вирішенням фінансових питань, щоб у лютому вже працювати з закладеним фундаментом, а не стикатися з труднощами.

Жінка-Діва

Дівам в останній тиждень січня астрологи рекомендують приділити увагу своїй безпеці, а також відмовитися від руйнівних для щастя і удачі емоцій. З понеділка по п’ятницю жінки цього Знака зможуть зайнятися вирішенням фінансових питань, а ось в останній день січня під впливом ретроградного Меркурія краще відмовитися від будь-яких нововведень на користь виправлення помилок або відновлення раніше відкладених справ.

Жінка-Терези

Терези на цьому тижні зможуть зануритися в дивовижний світ романтики. Астрологи зазначають, що в останні дні січня дамам-Терезам посміхнеться удача, і вони зможуть знайти щастя в особистому житті. Тим, хто перебуває в пошуку другої половинки, важливо прислухатися не тільки до емоцій, а й до доводів розуму, щоб не опинитися у владі маніпуляторів або токсичних особистостей. Сімейним парам варто більше часу проводити разом і прислухатися до своїх обранців.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують зосередитися на справах, а також не боятися втілення сміливих ідей і планів. У період з 25 по 30 січня у них з’явиться можливість почати щось нове, але вже з 31 січня енергетика ретроградного Меркурія почне гальмувати Скорпіонів і заважати будь-яких нововведень. У зв’язку з цим важливим буде вирішення фінансових питань, які також будуть припинені в лютому.

Жінка-Стрілець

Стрільці на цьому тижні можуть зіткнутися з проблемами, пов’язаними з перепадами настрою. Астрологи рекомендують не рватися в бій, поки душевний стан залишає бажати кращого. Тиждень найкраще почати з вправ по досягненню внутрішньої гармонії. Вони дозволять вберегтися від промахів і скандалів, які навряд чи принесуть щастя і благополуччя.

Жінка-Козеріг

Козероги цього тижня будуть у владі негативу, але лише в тому випадку, якщо дозволять навколишнім ставити собі палиці в колеса. Для жінок цього Знака буде важливо захиститися від будь-якого прояву агресії. Крім того, астрологи рекомендують відмовитися від розголошення планів, щоб справи не зірвалися через вплив з боку.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи рекомендують починати понеділок з позитивних афірмацій, щоб залучати удачу і не упускати свою вигоду. Цей тиждень буде успішним, якщо не складати рук і не боятися відповідальності. Удача посміхнеться тим, хто вірний своєму слову і не намагається обманом досягти благополуччя. Уникати Водоліям варто і потурання своїм примхам: мінливість в емоціях призведе до проблем в спілкуванні.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам на цьому тижні знадобляться витримка і вміння аналізувати події, що відбуваються. Астрологи рекомендують не поспішати з активними діями, щоб в поспіху не упустити важливих знаків долі і не залишитися біля розбитого корита. Ризиковані заходи, а також угоди з незнайомцями проводити не варто через велику ймовірність опинитися обдуреними.