fbpx

Жіночий гороскоп з 26 квітня по 2 травня: Перехід від квітня до травня не можна назвати простим. На цьому тижні енергетика простору зміниться, і потрібно не втрачати пильності. З 23 числа ситуація буде напруженою через ретроградний Плутон, а значить, планувати щось глобальне на кінець квітня не варто

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень з укріплення біополя, щоб не стати заручниками конфліктних ситуацій і не проявляти відповідної агресії до кривдників. На цьому тижні Овнам не варто звертати уваги на агресорів – краще зайнятися собою, відновити енергію і сили, а також розібрати помилки, щоб в майбутньому не повторювати їх і не заходити в глухий кут.

Жінка-Телець

У дам-Тельців на цьому тижні з’явиться чудова можливість залучити фінансове благополуччя. Астрологи рекомендують їм відмовитися від спонтанних покупок і заощадити, щоб пізніше придбати довгоочікувані речі з хорошою знижкою. Чи посміхнеться удача і в любові, якщо Тельці будуть уважні до почуттів оточення і перестануть боятися своїх почуттів. Привернути увагу вподобаних людей вийде також завдяки зміні іміджу.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків настає період, коли не можна халатно ставитися до подій. Астрологи рекомендують бути залученими в усі процеси, щоб не упустити свого успіху в справах і особистому житті. Справитися з бажанням переключитися з однієї справи на іншу допоможе тренування сили волі, а також думка про те, що попереду буде чекати гідна винагорода.

Жінка-Рак

У дам-Раків тиждень почнеться з неприємностей, пов’язаних з відносинами в родині. Астрологи рекомендують проявити турботу і увагу про близьких, щоб конфлікти не стали причиною великих сварок і проблем із самопочуттям. Гармонійні стосунки будуть запорукою успіху у всіх сферах життя, а значить, Ракам важливо зберігати гарний мікроклімат в сім’ї і всіма силами уникати розбіжностей.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують подбати про свій спосіб, щоб справити враження на потрібних людей і обзавестися корисними зв’язками. На цьому тижні важливо виявляти такт і не висловлювати свою думку зайвий раз, щоб не провокувати конфлікти. Доречним для Левів буде і увагу до інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти стороною сумнівні ситуації і залучити в життя успіх.

Жінка-Діва

У Дів на цьому тижні загостриться шосте чуття, яке не можна ігнорувати. Астрологи рекомендують звертати увагу на дрібниці, щоб знайти шлях до успіху і запобігти неприємностям. Жінкам цього Знака важливо налаштуватися на успіх і пам’ятати про те, що запізнення можуть призвести до розчарувань і недогляду перспективних можливостей. Склавши план дій, Діви зможуть встигати все і опинятися вчасно в потрібному місці.

Жінка-Терези

У дам-Терезів відкриється друге дихання. Астрологи рекомендують їм повірити в себе і не боятися змін. На цьому тижні удача буде на боці тих, хто не зупиняється в розвитку, отримує додаткові навички, а також розкриває свої таланти повною мірою. Для того, щоб почати щось нове і цікаве, жінкам цього Знака варто бути більш активними в першій половині тижня.

Жінка-Скорпіон

Жінок-Скорпіонів чекає насичений подіями тиждень, і для того, щоб всі вони були позитивними, важливо почати понеділок з вправ по відновленню внутрішньої рівноваги. Спокійна впевненість допоможе обійти стороною конфлікти з близькими і колегами, а також не втратити можливість притягнути в життя позитивні зміни і важливих людей.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям астрологи рекомендують більше уваги приділяти передчуттям, які на цьому тижні будуть особливо сильні. Завдяки такій тактиці вийде обійти стороною неприємності і залучити в життя позитивні зміни. Стрільцям варто приділити увагу і особистому життю: гармонія в родині буде запорукою нових успіхів у діловому середовищі і джерелом позитивних емоцій.

Жінка-Козеріг

У Козерогів проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо вони стануть пручатися і хандрити. Дамам цього Знака астрологи рекомендують почати тиждень з внутрішніх і зовнішніх перетворень, медитувати і залучати позитивні думки. Оптимістичний настрій і вміння обходити конфліктні ситуації дозволять жінкам-Козерогам домогтися вагомих успіхів і не упустити свого щастя.

Жінка-Водолій

У жінок-Водоліїв на цьому тижні з’явиться можливість залучити в життя успіх, але для цього їм важливо відмовитися від ведення справ нечесним шляхом. Енергетика зірок і планет буде на боці тих, хто грає за правилами і не провокує конфліктні ситуації.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам на початку тижня астрологи рекомендують налаштуватися на позитив і не дозволяти собі засмучуватися через дрібниці. Тиждень мине вдало, якщо дотримуватися раніше складеного плану і не відхилятися від маршруту, спокійно долаючи перешкоди, які не тільки загартовують, а й допомагають тренувати силу духу.

You cannot copy content of this page