fbpx

Жіночий гороскоп з 26 липня по 1 серпня: завершальний тиждень липня буде досить сприятливим з енергетики, і варто використовувати цей час для залучення в життя позитивних змін. Вплив зірок і планет допоможе здійснити задумане

Прогноз на кінець липня буде корисний тим жінкам, які звикли досягати успіхів і долати труднощі самостійно. Своєчасні підказки астрологів допоможуть завершити липень на позитивній ноті.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують присвятити цей тиждень розв’язанню вузликів. Енергетика зірок і планет допоможе вирішити старі проблеми, але для цього Овнам доведеться потрудитися. Встигнути все в термін буде простіше, якщо скласти план дій і неухильно його дотримуватися.

Тиждень підходить і для расхламлення: активним жінкам-Овнам не важко пройтися ураганом по приміщеннях і викинути все, що створює інформаційний шум і накопичує негативну енергетику. Таке прибирання допоможе звільнитися від усього зайвого.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців на цьому тижні з’явиться можливість налагодити взаємини в сім’ї. Для цього важливо прислухатися до прохань близьких і шукати компромісні рішення. Завершення липня не підходить для спонтанних витрат: гроші краще економити, щоб накопичити на дійсно важливі речі. Енергетика простору підходить і для нових знайомств, проте жінкам цього Знака важливо заздалегідь вивчити поведінку людей, щоб не пускати в своє ближнє коло токсичних особистостей, здатних зруйнувати щастя.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки повинні бути готові до того, що цей тиждень принесе не тільки приємні новини, але і втому. Енергетика зірок і планет буде підганяти, а значить, дамам цього Знака важливо розподіляти сили і обов’язково заповнювати запаси енергії, щоб виконати намічені справи в строк. Позбутися від стресу буде простіше завдяки фізичним навантаженням, а також позитивному спілкуванню в колі найближчих друзів. Підтримка родини також дозволить провести тиждень в гарному настрої.

Жінка-Рак

Дами-Раки на цьому тижні можуть досягти успіху в діловому середовищі і збільшити фінансовий потік, але для цього їм важливо захиститися від негативної енергетики з боку. Вплив заздрісників буде сильним, тому розповідати про свої плани астрологи не рекомендують. Жінкам-Ракам буде простіше впоратися з труднощами завдяки підтримці з боку сім’ї, і близьким людям вони зможуть довірити свої біди.

Жінка-Лев

У Левів настає пчас змін, коли завдяки енергетиці зірок і планет можна запросто змінитися зовньо і внутрішньо, ставши найкращою версією себе. Астрологи рекомендують не зволікати з перетворенням і зайнятися самовдосконаленням за всіма пунктами: зміна іміджу, отримання нових знань, відмова від шкідливих звичок і духовні практики допоможуть переосмислити багато і відкрити двері в щасливе майбутнє, де немає місця розчаруванню і втратам.

Жінка-Діва

Дівам на цьому тижні необхідний позитивний настрій, завдяки якому буде простіше подолати тимчасові перепони на шляху до щасливого життя. Цей тиждень буде сприятливим як для отримання нових знань, так і для розвитку талантів. Астрологи рекомендують налаштуватися на успіх і не дозволяти дрібним негараздам псувати гарний настрій. Завершити липень без промахів вийде, якщо дотримуватися обережності і відмовитися від поспішних дій.

Жінка-Терези

В кінці липня астрологи рекомендують жінкам-Терезам подбати про свій фізичний стан. Цей тиждень завдяки позитивній енергетиці зірок і планет підходить для оздоровлення, придбання корисних звичок і зміцнення імунітету. Відвари цілющих трав, корисні перекуси і фізична активність посприяють перетворення в кращий бік. У дам цього Знака з’являться не тільки сили для залучення успіху, але і можливість зберегти красу і здоров’я на довгі роки.

Жінка-Скорпіон

У жінок-Скорпіонів на цьому тижні головним помічником стане інтуїція. Астрологи рекомендують не ігнорувати передчуття: вони допоможуть знайти вірний шлях до успіху і вчасно відмовитися від ідей, які заведуть у глухий кут. Завдяки внутрішньому голосу вийде досягти успіху і в діловому середовищі, і на любовному терені. Рішення будь-яких складних завдань не складе труднощів, якщо налаштуватися на позитив і нікому не дозволяти втручатися в плани.

Жінка-Стрілець

У жінок-Стрільців наступає період, коли одиночна робота принесе більше користі, ніж командна гра. Астрологи рекомендують сфокусуватися на вирішенні важливих питань і не відкладати важливі справи в довгий ящик. На цьому тижні сил буде потрібно більше, а значить, запаси енергії потрібно буде поповнювати. Дамам-Стрільцям потрібен час для того, щоб налаштуватися на роботу, і для цього чудово підійдуть духовні практики. З їх допомогою вдасться знайти вихід з важкої ситуації і відкрити шлях у щасливе майбутнє.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам астрологи рекомендують залучати позитивні думки, щоб не зупинятися на шляху до особистого щастя. На цьому тижні енергетика зірок і планет буде нестабільною, через що можуть з’явитися сумні думки і апатія, з якими необхідно боротися. Справитися з перепадами настрою буде простіше, якщо поділитися своїми страхами з близькими. Також корисна буде фізична активність, за допомогою якої буде простіше попрощатися зі стресом і тривогою.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям на цьому тижні варто остерігатися недоброзичливців, які можуть сильно нашкодити щастю і спокою. Астрологи рекомендують нікому не розповідати про свої плани і не поширюватися про везіння. Така тактика вбереже від активного впливу з боку негативно налаштованих особистостей і допоможе втілити сміливі мрії. Енергетика зірок і планет буде допомагати тим дамам, які налаштовані рішуче і змінюють життя на краще, займаючись власним перетворенням.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам завершити липень на позитивній ноті допоможе вміння не сприймати близько до серця чужі проблеми. Цей тиждень буде вдалим для нових досягнень, але для цього представницям цього Знака важливо зосередитися на своєму житті і розповідати про свої плани якомога меншій кількості людей. В кінці цього літнього місяця внутрішня гармонія буде відігравати значну роль, а значить, важливо прислухатися до себе і йти шляхом творення, а не руйнування, слідуючи доводам розуму.

You cannot copy content of this page