Жіночий гороскоп з 27 квітня по 3 травня: які сюрпризи та випробування принесе цей тиждень

Це час не можна провести грунтовно: намагайтеся підійти до всього, що робите відповідально, не тікаючи від проблем і не кидаючи на півдорозі розпочате. Результат прикладених зусиль буде мати величезну вагу в майбутньому. Астрологи повідомляють, що кар’єра, особисте життя і навіть внутрішній стан в травні багато в чому залежить від поточних старань. Вплив планет в травні дуже цікавий, тому пропонуємо дізнатися, чого чекати і до чого готуватися кожному Знаку Зодіаку.

Жінка-Овен

В кінці квітня зірки готові зарядити представниць Овна великою кількістю енергії, якщо вони хоча б трохи часу присвятять собі і ментальній роботі над собою. На самоізоляції навряд чи вийде надовго усамітнитися, але якщо трапиться нагода – нею потрібно користуватися без роздумів. Тиждень обіцяє появу незвичайних ідей про те, як перемогти несправедливість, просунути в маси свою творчість, досягти успіху в любовних справах. Все це потрібно розвивати, не забуваючи про основні справи.

Жінка-Телець

Жінок-Тельців на цьому тижні буде оберігати ціла плеяда сильних планет. Однак це не означає, що можна розслабитися, перенести справи або перекласти відповідальність на інших. Зараз доведеться поводити себе особливо обережно, щоб не потрапити в безвихідну ситуацію. В першу чергу астрологи радять утриматися від важливих справ і починань, а також відмовитися від спроб досягти свого в обхід. Будь-які таємні ігри та шахрайські схеми принесуть або нульовий результат, або стануть причиною великих неприємностей.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки на цьому тижні можуть помітити в собі такі риси, як інфантильність, схильність уникати вирішення проблем і замовчувати невдоволення. Причиною внутрішнє бажання вирівняти емоційний фон і набратися сил замість того, щоб витрачати час на боротьбу з труднощами. Астрологи схвалюють таку модель поведінки, але попереджають, що проблеми, відкладені в довгий ящик, можуть розростатися з великою швидкістю. Краще за все не концентруватися на поганому і вчитися помічати хороше. Це вбереже від стресових ситуацій.

Жінка-Рак

Кінець квітня запам’ятається представницям Рака як щасливий момент. Тиждень буде наповнений романтикою, ніжністю, гармонійним спілкуванням, але й це не все. Найголовніше в тому, що багато Раків в найближчі 7 днів можуть стати на кілька кроків ближче до мрії. Для її здійснення зірки подарують дуже багато енергії. Астрологи радять направляти її відразу в справу, попередньо поставивши перед собою грандіозні цілі. Хороший настрій допоможе уникнути неприємних ситуацій і швидко досягти бажаного.

Жінка-Лев

Зірки пророкують, що на наступному тижні Левиці підвищать свою активність вдома, і це позитивно позначиться на внутрішньому стані. Якою саме буде ця активність – вибирати тільки жінкам-Левам. Єдине, що радять астрологи – з обережністю ставитися до ідей сторонніх людей. Перш за все, обережність стане в нагоді в особистому житті. В кінці квітня на шляху народжених під егідою Лева нерідко будуть потрапляти «класичні» енергетичні вампіри. І якщо їх наміри вдасться хоч якось попередити, тиждень закінчиться без пригод і любовних драм.

Жінка-Діва

Планети обіцяють Дівам хороший настрій і віру в себе. Але будь-яка непередбачувана подія може вибити з колії, позбавивши почуття стабільності та доброго настрою. Фактор стресу буде підвищено в кілька разів, в результаті чого жінок-Дів може здолати туга і ностальгія по колишньому житті. Але способів вийти зі стану нудьги буде безліч. Кращі з них – робота і заняття творчістю, а також практики по відновленню внутрішніх сил.

Жінка-Терези

На цьому тижні у жінок-Терезів можуть виникнути проблеми і в особистих, і в професійних справах, якщо вони не навчаться визначати істинні наміри тих, з ким доводиться взаємодіяти. Наприклад, вкрай небезпечно ділитися планами зі сторонніми людьми або повторно довіряти людині, яка зрадила один раз. Так, можливо, вже вдалося пробачити і забути всі образи, але ніхто не скасовує того факту, що заради власної вигоди людина може зрадити ще раз. Висока загроза і того, що під виглядом кращої подруги в життя проникне особа, здатна нашкодити.

Жінка-Скорпіон

Жінки-Скорпіони в кінці квітня будуть схильні до апатії і смутку. Парадокс в тому, що такий настрій стане джерело не неприємностей, а навпаки, позитивних змін. По-перше, вийде розібратися в собі і своїх бажаннях. Довгі самокопання в цей раз приведуть до важливих осяянь. По-друге, з цих відкриттів в життя почнуться реформи, масштаби яких виявляться грандіозними. Досить сказати, що за підсумками травня в світі стане істотно більше жінок-Скорпіонів, які будуть задоволені своїм життям.

Жінка-Козеріг

Народженим під егідою Козерога варто приділити увагу приватній та творчій стороні життя. Те, що станеться в цих сферах з 27 квітня по 3 травня, охарактеризує весь наступний місяць і, можливо, навіть все літо. Тому зірки рекомендують зробити все можливе, щоб Всесвіт зазначив бажання змінити життя на краще. Іншою важливою темою тижня астрологи назвали здоров’я. Бажано трохи старанніше зайнятися профілактикою захворювань, і не тільки хронічних.

Жінка-Водолій

У Водоліїв на цьому тижні не очікується особливих сенсацій. Повсякденність буде наповнена спілкуванням і регулярним обміном позитивною енергетикою. Головне, на що необхідно звернути увагу протягом цього тижня – це емоції і самовдосконалення. Але важливо пам’ятати, що будь-яку мету можна досягти мирно, а не через конкуренцію, маніпуляцію і таємні ігри. Астрологічні тенденції можуть знову розбудити давні образи або зачепити незадоволені амбіції, змусити проявляти непотрібну агресію, але набагато продуктивніше контролювати себе і вести чесну гру. Врахувати варто і чужу запальність.

Жінка-Риби

Рибам належить узяти на себе відповідальність і провести роботу по виправленню своїх недоліків. Наступаючі 7 днів обіцяють бути насиченими та місцями складними – тут приховувати нічого. Але нічого непереборного перед Рибами стояти не буде. Все буде виключно в рамках їх сил. Багато представниць Знака можуть піти далі відмови від шкідливих звичок і токсичних прив’язок, наприклад, зважитися переглянути свої пріоритети, винищити в собі егоїзм, змусити себе краще працювати. Це не повний список того, що може статися в кінці квітня. Зрозумілим є одне, Риби будуть рости в плані духовності, попутно рятуючи від усього, що віджило.