Жіночий гороскоп з 27 вересня по 3 жовтня6 На цьому тижні Меркурій стає ретроградним, тому чекати допомоги від близьких, чоловіка і подруг не варто. Кожен сам за себе

Жінка-Овен

Овнам прекрасної статі астрологи радять стежити за хорошими прикметами на щастя й удачу. У низці проблем абсолютно точно буде щось приємне, світле і добре. Деяким представницям цього знаку може здатися, що все, що відбувається вже було з ними раніше. Це буде результатом впливу ретроградного Меркурія. Не потрібно звертати увагу на ці думки.

Жінка-Телець

У Тельців можливі сварки з близькими людьми, в тому числі з коханим чоловіком. Найбільш вірогідні вони в перші кілька днів тижня. Тельцям варто трохи втихомирити свій норовливий характер, навчитися терпимості. Це збереже їх жіночу енергетику в цілості.

Жінка-Близнюки

Жінкам цього знаку необхідно сфокусуватися на фінансовій сфері життя. Настав час позбутися від звичок, які призводять до бідності. Зараз ідеальний момент для того, щоб почати шлях до фінансової та психологічної незалежності. Це час, коли процес саморозвитку буде складний, але дуже ефективний. Потрібно проявляти самостійність і прагнути до гармонії з собою.

Жінка-Рак

Єдине, що Меркурій й інші планети зроблять поганого – спровокують зростання ліні і апатії у прекрасних Раків. Займатися справами і роботою просто не захочеться. В любовній сфері нічні світила залишаться без роботи, але це не означає, що можна геть забути про другу половинку і сім’ю. Це ідеальний період для спілкування, налагодження зв’язку, пошуків компромісів і взаємної підтримки.

Жінка-Лев

Поточне розташування планет і зірок вимагає від Левів жіночої статі виправлення минулих помилок і роботи над собою. Найбільш корисні поради допоможуть їм істотно досягти успіху в цьому напрямку. Жінкам цього знаку зараз строго протипоказано перебувати на самоті. Так у них можуть з’явитися деструктивні думки і сильно зіпсується настрій.

Жінка-Діва

Найголовніше для Дів зараз – правильно вибирати одяг для роботи, відпочинку та любовних пригод. Правильний їх вибір гарантує Дівам підвищення удачі в різних сферах. Через ретро Меркурій постраждає їх удача в фінансовій сфері, але настрій залишиться позитивним.

Жінка-Терези

Жінкам цього знаку може раптово стати сумно на початку тижня, але це всього лише наслідки негативного впливу планет. Потрібно частіше посміхатися, тоді смуток і негативні емоції підуть геть, адже навіть психологи стверджують, що це дійсно допомагає боротися з нудьгою і підвищує жіночу енергетику. Сила оптимізму подарує Терезам удачу і поверне втрачену впевненість.

Жінка-Скорпіон

Представницям даного знаку астрологи рекомендують сфокусуватися на своєму здоров’ї. Потрібно більше гуляти, займатися фізичними вправами. Це допоможе відчути прилив жіночої енергії і сил. Головне – не надто сильно захоплюватися, щоб не втомитися ще сильніше.

Жінка-Стрілець

Жінок-Стрільців може очікувати зустріч з неприємною людиною, яка зарядить їх невпевненість і негативом. У період з 27 вересня по 3 жовтня краще якомога менше спілкуватися з незнайомцями, сперечатися і вступати в конфлікти. Не потрібно розпорошувати свою дорогоцінну жіночу силу даремно.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам на цьому тижні вдасться почати нове життя. Все в руках цих сильних і незалежних жінок. Вони самі є господинями своєї долі, так що прийшов час в цьому переконатися. Настав час взяти себе в руки і почати рух до успіху і радості прямо зараз.

Жінка-Водолій

У прекрасних Водоліїв починається ідеальний час для роботи, пошуків нових ідей і творчості. Талісмани для залучення грошей приведуть до отримання більшого числа вигідних пропозицій і реалізації всього задуманого точно в строк. Немає часу байдикувати – час діяти. При цьому краще не просити нікого про підтримку. Жінки цього знаку впораються з усім самі.

Жінка-Риби

Початок тижня для Риб виявиться складним. Астрологи радять жінкам цього знаку займатися проектами, на які вони покладають великі надії. Це вдалий час для спокійних, але амбітних Риб, які хочуть підкорити цей світ. У любові діє схоже правило – якщо хочеться уваги чоловіків, потрібно почати самим проявляти ініціативу.