fbpx

Жіночий гороскоп з 3 по 9 січня: цього тижня багато жінок відчують сильний вплив Меркурія, що знаходиться у знаку Водолія. Це буде сприятливий період для справ та спілкування, період прийняття важливих рішень

Кожній жінці необхідно мати козир у рукаві на будь-який випадок життя.

Багатьом жінкам буде властивий дух авантюризму, який разом із дотриманням магічних законів щастя допоможе докорінно змінити своє життя і досягти великих успіхів на будь-якій ниві, чи то робота чи любов.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам захочеться зробити важливий життєвий крок, вирішити поставлені завдання у будь-якій сфері. Амурні стосунки можуть вийти першому плані в тих, хто займається активними пошуками другої половинки. Представницям даного Знаку необхідно будь-якими способами уникати суперечок із людьми.

Жінка-Телець

Астрологи радять жінкам цього знаку частіше звертати увагу на оточуючих: бути відкритими для спілкування, стати теплішими до близьких людей, не боятися витрачати дорогоцінний час на допомогу. Негативні почуття та емоції зараз вкрай небезпечні. Прекрасним Тельцям, можливо, захочеться побачити майбутнє, отримати відповідь на важливе питання. Також буде корисно прислухатися до інтуїції.

Жінка-Близнюки

Нічні світила трохи приглушать емоційність та чутливість Близнюків. Цим жінкам вдасться утихомирити свою буйну вдачу. З 3 по 9 січня важливо, щоб усі рішення були обдуманими, тому варто викрутити логіку та розум на максимум. Спроби пояснити незрозуміле і вирішити невирішене можуть призвести до енергетичного блокування успіху. Меркурій у Водолії дасть жінкам-Близнюкам багато удачі в різних сферах.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам щаститиме по-крупному. Вони будуть успішні на роботі, у коханні та творчості. Рішення досягти успіху у всіх сферах буде цілком здійсненним. Астрологи радять їм позбутися деструктивного почуття якнайшвидше. Не потрібно спостерігати за чужими успіхами, так як це не дасть зовсім нічого.

Жінка-Лев

Прекрасні Леви на першому тижні 2022 року зможуть досягати найкращих результатів у роботі, справах та коханні за допомогою хитрощів. Ідеальний рецепт досягнення бажаного на початку року включає також звернення до минулого досвіду і порад близьких людей. Щоб привернути гроші, жінкам цього знаку знадобиться більше уваги. Астрологи радять жінкам-Левам приділити хоча б дещицю часу сім’ї та близьким.

Жінка-Діва

Вірно розподіливши сили в кожній із сфер, жінки-Діви зможуть уникнути проблем. Такий підхід допоможе виключити стресові ситуації. Особливу увагу прекрасним дамам цього знаку варто приділити коханню. Дівам вдасться розпалити почуття у серці коханого чоловіка. У роботі та справах важливо дотримуватися правил і в жодному разі не ризикувати. Чарівність цих жінок буде на висоті, а вони самі опиняться у центрі суспільної уваги.

Жінка-Терези

Жінок цього знаку чекає підвищена увага чоловіків. Вона обов’язково принесе задоволення і розпалить азарт у їхньому серці. Астрологи радять використовувати цей тиждень, щоб досягти намічених цілей та бажаних висот не лише у коханні, а й у справах. Нічні світила допоможуть розкрити всі зодіакальні переваги Терезів, так що це буде дуже сприятливий час. Якщо з’явиться апатія і сум, зірки і планети допоможуть прекрасним Терезам вийти з цього стану.

Жінка-Скорпіон

Дуже добре, якщо у цих жінок вдасться більше відпочити в період із 3 по 9 січня. Усім, на кого чекають тривалі вихідні, варто звернути увагу на поради про те, як швидко відновити енергетику. У спілкуванні із близькими астрологи радять Скорпіонам контролювати гнів. Можна присвятити тиждень тренінгам та самовдосконаленню. Не варто витрачати енергію на конфлікти. Щодо роботи, то тут не можна сумніватися у своїх рішеннях.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі в перший тиждень січня варто частіше думати про гроші та роботу. Це ідеальний час для залучення нових клієнтів, інтелектуальної та фізичної роботи. Будь-які яскраві емоції та почуття, які виникнуть з 3 по 9 січня – це головна рушійна сила, яка допоможе втілити найсміливіші ідеї. Жінкам-Стрільцям дуже важливо бути на висоті та частіше проявляти ініціативу.

Жінка-Козеріг

У представниць цього Знаку буде насичений, але непростий тиждень. У всіх сферах життя їм важливо бути оптимістами. Понеділок та неділя будуть найскладнішими днями. Жінкам-Козерогам не можна сидіти на місці, адже шанси на успіх дуже великі. Астрологи радять частіше виходити й спілкуватися: це зарядить їх успіхом і позитивом.

Жінка-Водолій

Меркурій у знаку Водолія внесе в життя цих жінок позитивні корективи, тому з 3 по 9 число представницям цього знаку краще не поспішати. Не слід гостро реагувати на зауваження близьких. Коханий чоловік почне виявляти до них більше уваги. Представницям Знаку Водолія важливо бути на висоті: одягатися яскравіше та любити себе.

Жінка-Риби

Рибам прекрасної статі в жодному разі не можна лаяти себе і ображати близьких. Це може зруйнувати їхнє біополе. Нічні світила хочуть, щоб у сімейних справах Риба переважала спокій. Меркурій у хорошому положенні, а це означає, що вередлива фортуна перейде на бік Риб. Ділові переговори складуться якнайкраще. Жінки цього знаку можуть сфокусуватися на пошуках нової роботи, нових захоплень. Зараз дуже відповідальний та важливий час.

You cannot copy content of this page