fbpx

Жіночий гороскоп з 3 по 9 травня: перший тиждень травня буде насиченим на події, коли багатьом представницям знаків Зодіаку пощастить як у справах, так і в особистому житті

Овен

Тиждень для дам-Овнів буде сприятливим, особливо якщо не квапити час і не робити необачних вчинків. Овнів чекають нові знайомства, і тим, хто знаходиться в пошуку пари, не варто ігнорувати знаків уваги. Овни зможуть зайнятися будь-якими справами, які приносять задоволення, щоб не піддаватися зневірі і тузі, які можуть захопити розум ближче до кінця тижня через активність зірок і планет.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують почати тиждень з вправ по досягненню внутрішньої рівноваги. Так вийде не звертати увагу на дрібні неприємності і провести тиждень в гарному настрої. Удача посміхнеться дамам, якщо вони перестануть думати про погане і візьмуть курс на успіх. Доречною буде і зміна іміджу: новий образ підвищить впевненість і допоможе дати опор кривдникам.

Близнюки

Дамам-Близнюкам астрологи рекомендують залучати позитивні думки, щоб тиждень минув успішно. Енергетика небесних тіл буде нестабільною, що може дуже нашкодити планам і настрою, тому так важливо зберігати оптимістичний настрій. Дамам цього Знака потрібно бути уважними, щоб не упустити знаків долі, які допоможуть знайти шлях до щастя і уникнути проблем.

Рак

Дамам-Ракам на цьому тижні астрологи рекомендують більше часу приділяти своїм потребам і не намагатися стати зручними для всіх. Така тактика допоможе відсіяти з оточення ненадійних людей, звільнитися від маніпуляторів і знайти для себе свій власний рецепт щастя. Допомогти в цій непростій справі зможуть вправи по підвищенню самооцінки, шопінг і процедури по догляду.

Лев

Левиця астрологи рекомендують почати тиждень з вправ, що підвищують витривалість і допомагають боротися зі стресом. Цей період буде активним, і не можна давати слабину, щоб більш успішні конкуренти не могли вставити палки в колеса. Справитися з навантаженнями допоможуть трав’яні тонізуючі настої. Їх дія буде тривалою, а також допоможе підвищити імунітет.

Діва

Дівам на цьому тижні важливо правильно розподіляти сили і енергію, щоб виключити перевтому, яка не допоможе досягти поставлених завдань. Астрологи рекомендують практикувати медитації на наповнення жіночою енергією, щоб залишатися в прекрасному настрої, привертати увагу оточуючих і без зусиль справлятися зі своїми обов’язками.

Терези

Терезам для особистого щастя і впевненості в собі на цьому тижні буде потрібно попрацювати над собою. Астрологи рекомендують дамам залишити позаду біди і розчарування, перестати думати про погане і налаштуватися на успіх. Щоденні афірмації допоможуть знайти внутрішній стрижень і без зусиль справлятися з труднощами на шляху до щасливого життя.

Скорпіон

Дамам-Скорпіонам астрологи рекомендують покластися на внутрішній голос, який буде сильний як ніколи. Інтуїтивно дами зможуть вибрати шлях до щастя, прийняти правильні рішення і уберегтися від проблем, якщо почнуть тиждень з усамітнення і медитацій, що будять ці здібності. Така тактика вбереже від маніпуляторів і не дозволить йти на поводу чужої думки.

Стрілець

У дам-Стрільців починається період, який можна цілком присвятити змінам на краще. Астрологи рекомендують почати з прибирання, щоб в будинку стало чисто і світло, а потім переходити на позбавлення від внутрішніх бар’єрів і установок, які заважають розвитку. Такі перетворення допоможуть налаштуватися на успіх, залишити за спиною негатив і почати шлях до нового життя, в якому немає місця для розчарувань і невдач.

Козеріг

Дамам-Козерогам астрологи рекомендують відмовитися від повільності і роздумів про те, що часу більш ніж достатньо. На цьому тижні активність буде винагороджена, а значить, потрібно приступати до справ уже з понеділка. Розумна обережність і відсутність поспіху допоможуть Козерогам залучити в життя необхідні зміни і отримати нагороду.

Водолій

Дамам-Водоліям на цьому тижні травня доведеться непросто: енергетика зірок і планет буде забирати енергію, на відновлення якої доведеться витратити час. Для того, щоб цей період минув успішно, варто почати понеділок з вправ, що підвищують енергетику, а також навчитися розраховувати свої сили. Необхідно буде також висипатися. Для того, щоб сон був міцним і корисним, можна використовувати подушки з травами.

Риби

Рибам на початку травня астрологи рекомендують звернути увагу на прогалини в знаннях і усувати їх. Така тактика допоможе набути впевненості, а також дозволить збільшити дохід. Цей тиждень буде вдалим, якщо не опускати рук і гнати геть сумні думки, налаштовуючись на успіх і позитив. Не варто жінкам цього Знака довіряти пліткам і чуткам, які будуть тягнути на дно, заважаючи розвитку.

You cannot copy content of this page