Жіночий гороскоп з 31 травня по 6 червня: провести початок літа успішно і знайти щастя вийде, якщо прислухатися до порад астрологів

Жінки набагато тонше відчувають енергетику простору, тому їм так важливо своєчасно відновлювати запас сил. Астрологи рекомендують жінкам полюбити себе, щоб уміти відстоювати свою думку, а також прислухатися до порад астрологів, щоб черговий тиждень пройшов на позитивній хвилі і без неприємних пригод.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам на цьому тижні астрологи рекомендують більше часу приділяти своїм душевним станам і не піддаватися на провокації. Енергетика ретроградного Меркурія буде сильно впливати на настрій, тому вогненним дамам так важливо зберігати спокій. Втіху вони зможуть знайти як в розслаблюючих медитаціях, так і в підтримці з боку близьких людей.

Жінка-Телець

У жінок-Тельців на цьому тижні загостриться інтуїція, яку не варто ігнорувати. Внутрішній голос допоможе обійти стороною конфлікти і неприємності, а також залучити в життя удачу. Цей тиждень буде досить складним з енергетики, але увага до дрібниць і внутрішній спокій допоможуть впоратися з будь-якими труднощами.

Жінка-Близнюки

У дам-Близнюків починається період, коли можна розлучитися зі шкідливими звичками, що заважають щасливому життю. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака розібратися в собі, почути свій внутрішній голос і не йти на поводу чужої думки. Така тактика дозволить швидко знайти свій шлях до щастя.

Жінка-Рак

У жінок-Раків з’явиться можливість досягти успіху в справах і в особистому житті. На цьому тижні енергетика простору сприяє новим знайомствам, пошуку любові і зміцненню існуючих стосунків. Астрологи рекомендують звернути увагу і на ділові відносини: дами цього Знака зможуть познайомитися з потенційними партнерами для ведення бізнесу.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують братися за справи, але нікому не озвучують своїх планів. На їх шляху можуть зустрітися недоброзичливці, здатні ставити палки в колеса. Цей тиждень буде активним і позитивним, якщо представниці цього Знака звернуться до кращих рис свого характеру і зберуть навколо себе людей, здатних підтримати в скрутну хвилину.

Жінка-Діва

На цьому тижні дамам-Дівам астрологи рекомендують боротися за своє щастя, позбавляючись від внутрішніх блоків і бар’єрів. Початок літа – прекрасна пора для того, щоб переосмислити своє життя, перестати залежати від думки сторонніх і знайти свій особистий рецепт щастя. Впоравшись з токсичними установками, Дівам буде простіше залучати успіх.

Жінка-Терези

У дам-Терезів починається період, коли будь-яка робота буде по плечу. Астрологи рекомендують завершити травень на позитивній ноті, розслабитися і поповнити запас сил, щоб зробити крок в червень повними надій і рішучості. Активність і вміння прислухатися до внутрішнього голосу допоможуть вибрати шлях, який приведе до нових вершин.

Жінка-Скорпіон

Дамам-Скорпіонам астрологи рекомендують не звертати уваги на успіхи сторонніх людей. Заздрість буде заважати особистому щастю, а тому від неї варто відмовитися, взявшись за роботу над собою. Така тактика допоможе знайти свої сильні сторони, завдяки яким вийде досягти значних успіхів як у справах, так і в особистому житті.

Жінка-Стрілець

Цей тиждень буде успішним, але для цього дамам-Стрільцям важливо зібратися і не упускати перспективних можливостей. Початок літа буде активним, тому жінкам цього Знака знадобляться сили на роботу, і для їх відновлення Стрільцям варто облаштувати місце сили в своїх оселях.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам початок літа принесе позитивні новини і можливість змінити життя на краще. Астрологи рекомендують слухати своє серце і не слідувати стороннім порадам. На цьому тижні Козероги зможуть змінити імідж, попрощатися зі стереотипами і вдихнути на повні груди, звільнившись від настирливих порад.

Жінка-Водолій

У дам-Водоліїв загостриться почуття справедливості, і такий стан справ важливо використовувати собі на благо, почавши зміни з себе. Звільнившись від застарілих планів і ідей, блоків і бар’єрів свідомості, дамам цього Знака буде простіше змінювати світ навколо себе і прагнути до кращого життя.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам астрологи рекомендують почати неделею не з активних дій, а з відпочинку і відновлення сил. Ця тактика допоможе відновити енергію, скорегувати плани і зрозуміти, що саме не дає насолоджуватися кожним днем. Риби зможуть досягти успіхів, якщо перестануть сумніватися в собі і будуть підвищувати самооцінку.