fbpx

Жіночий гороскоп з 4 по 10 липня: тиждень не можна назвати простим – у вівторок Марс і Меркурій зроблять свої несприятливі транзити

Жінка Овен

Життєві складнощі, які можуть переслідувати прекрасних Овнів з 4 по 10 липня, не повинні їх бентежити – як тільки Марс увійде до знаку Тельця 5 числа, ситуація в діловій сфері різко зміниться. Цей період обіцяє бути продуктивним, але вкрай складним. Саме тому астрологи наполегливо радять цим жінкам боротися з вірусами свідомості, які блокують енергетику. Особливо важливо це для жінок, які планують великомасштабні проекти, нових відносин, що вимагають мотивації. Так здатність до досягнення цілей у Овнів значно зросте.

Жінка-Телець

Для збереження та примноження удачі жінкам цього знаку потрібно мислити тверезо та нестандартно. Астрологи радять діяти рішучіше. Єдине, що слід пам’ятати – це про близьких людей, яким цього тижня може несподівано буде потрібна підтримка. Всім одиноким жінкам цього знаку варто приділити трохи часу пошукам другої половинки.

Жінка-Близнюки

Астрологічний прогноз для представниць цього Знаку не вселяє оптимізму, адже Меркурій з 5 липня розпочне рух у знаку Раку, що змусить його втратити енергію. З іншого боку, ці жінки зможуть пережити події, які розставлять багато по своїх місцях. Так, зараз прекрасним Близнюки може бути зовсім не до роботи, тому що ситуація в сім’ї чи особистому житті вимагатиме підвищеної уваги. Втома та бажання відпочивати можуть перешкодити роботі та зіпсувати стосунки з оточуючими. У такий кризовий час не можна забувати про внутрішні точки опори.

Жінка-Рак

Щоб тиждень пройшов на позитивній ноті, жінкам-ракам доведеться навчитися об’єктивно оцінювати свої можливості. Протягом тижня виникатимуть ситуації, коли потрібна стороння допомога чи консультація друга, родича. У тих справах, у яких у жінок-Раків не вистачатиме досвіду, краще не проявляти активності. Над сімейними негараздами краще посидіти і подумати разом із коханим чоловіком. Нептун, який нещодавно увійшов до ретро-фази, обіцяє початок складного періоду.

Жінка-Лев

Настає чудовий час для духовного розвитку, здобуття нових знань. Тиждень обіцяє бути багатим на події, але непростим. Можливо, що погані обставини принесуть Левам удачу і благополуччя, причому вже зараз, цього тижня. Тож не варто нарікати на долю і робити поспішні висновки: цілком можливо, що під виглядом невдачі Нептун підкине цим жінкам щось добре. Найголовніше – не поринати в меланхолію, інакше можна все зіпсувати.

Жінка-Діва

На дів чекає насичений і не найпростіший тиждень. Цим жінкам варто пам’ятати про важливість здорового сну. Будь-який навіть найскладніший день не залишить ні грама негативу в душі, якщо добре відпочити і відновити сили за ніч. Діви люблять самовдосконалюватися, але наступний тиждень не надасть їм для цього нових можливостей: ретроградність Нептуна і негатив Меркурія зараз зовсім не схильні до навчання. У цих жінок погіршиться пам’ять, тому їм варто бути уважнішими, особливо у роботі з документами.

Жінка-Терези

Ключем до успіху жінок-Терезів стане обачність: тиждень буде просякнутий негативом, здатним вилитися в конфлікти або, що гірше, у нові проблеми. У відносинах із близькими можливий розлад, сварки. З іншого боку, зірки та планети істотно посилять інтуїцію Терезів. Також нічні світила допоможуть цим жінкам дізнатися про майбутнє. Дуже точними стануть ворожіння на дітей та заміжжя. Не виключені й тертя з колегами, спричинені конкуренцією. Все це стане стимулом для того, щоб стати добрішим. За доброту Терези отримають масу удачі.

Жінка-Скорпіон

Приступи активності можуть різко змінюватися апатією, але це цілком нормально, враховуючи становище планет. Якщо жінки-Скорпіони хочуть провести місяць плідно, їм не варто піддаватися на провокації. Також корисно буде користуватися камінням-оберегами від псування та вроків, оскільки в період з 4 по 10 липня їм доведеться часто зустрічатися з недобрими людьми, готовими на все задля досягнення мети. Наприкінці тижня прекрасні Скорпіони відчують приплив сил та бажання зробити щось хороше. Не варто ігнорувати ці душевні позиви.

Жінка-Стрілець

Планети сформують ґрунт для фінансового успіху цих жінок, а також для дрібних удач у домашніх справах, щасливих випадків. Станеться це лише наприкінці тижня. Здобувати перемоги на любовній ниві буде значно важче. Сказати заздалегідь, як складуться обставини, досить складно, тому прекрасним Стрільцям краще не сподіватися на приємні випадки. Астрологи радять йти за мрією, але не ображаючи при цьому оточуючих.

Жінка-Козеріг

Перше та найголовніше правило для жінок-Козерогів у період з 4 по 10 липня – тримати плани в секреті. Якщо розповідати про свої амбіції та бажання подругам чи стороннім людям, ймовірність досягнення успіху стане мінімальною. Загалом тиждень можна назвати вдалим — Козероги прекрасної статі відчують припливи натхнення, щастя. Швидше за все, вони будуть у чудовому настрої і з легкістю видавати геніальні ідеї. Планети наділять представниць цього знаку вірою в себе і великою удачею, тому зараз саме час переходити від слів до справи.

Жінка-Водолій

Перешкодити успіху жінок цього знаку може лише надмірна впертість. Астрологи наполегливо рекомендують не тиснути на оточуючих: можна отримати жорстку відсіч і витратити всю енергію на конфлікти та полеміку. Водолії прекрасної статі зможуть розпочати рух до цілей та зміни життя в цілому. У житті прекрасних Водоліїв провідну роль відіграє ретро-Нептун. Астрологи радять керуватися логікою, оскільки інтуїція найближчими місяцями й у ці сім днів буде поганим порадником.

Жінка-Риби

Прийняття будь-якого рішення у жінок-риб займатиме значно менше часу. Їм вдасться прораховувати свої справи на кілька ходів уперед. Імовірність помилки чи зриву планів буде практично нульовою. Варто наголосити на креативності. Цього тижня прекрасним Рибам чудово даватимуться справи, в яких потрібний творчий підхід. У коханні на Риб чекає успіх. Багатьом вдасться розпалити нову пристрасть у серці коханого чоловіка. Іншим жінкам цього знаку вдасться знайти другу половинку.

You cannot copy content of this page