Жіночий гороскоп з 4 по 10 травня: тиждень обіцяє багато перемог

Зірки дають імпульс до рішучих дій. І навіть якщо до мети ще далеко, астрологи радять почати рух в її напрямку. Можна загадати бажання, але не просто для галочки, а сильно, всім серцем. Так воно обов’язково збудеться.

Жінка-Овен

Наступний тиждень обіцяє багато перемог. Але є проблема – це актуально тільки для рішучих і товариських Овнів. Якщо на роботі або в інших сферах життя склалася неприємна ситуація, її ніяк не можна залишати в «підвішеному» стані. Удача прийде на допомогу до тих, хто проявить активність, чуйність і динамізм. І навпаки: нерішучість, пасивна позиція можуть лише принести велику втому і нагородити ірраціональною тривогою. Стати впевненіше в собі допоможуть жіночі практики: навіть звичайна стрижка поліпшить загальний енергетичний стан.

Жінка-Телець

Представниці Тельця опиняться під впливом Меркурія. Успіх в роботі з інформацією, ефективність рішень, отримання корисних навичок, внутрішня енергія – все це і багато іншого буде на боці жінок-Тельців. Тиждень наповнений позитивними змінами, але головні зміни відбудуться всередині: потрібно усвідомлене переналаштування своєї поведінки, відмова від негативних програм. У роботі і стосунках важливо помічати звичні схеми і м’яко їх коригувати. Адже зазвичай застиглі погляди тільки заважають, стопорять рух на краще, а відмовившись від них, буде простіше вийти на новий рівень життя.

Жінка-Близнюки

У представниць Знака Близнюки намічається засвоєння пройдених помилок і успіхи від недавно відкритого. В цілому це приємний процес: настрій буде піднесений, порадує і самопочуття, і нові перспективи. Такий настрій задасть правильний вектор напрямку, необхідний для руху вперед, мотивації і підживлення інтересу до життя. На хвилі позитиву будь-яку проблему або випадковий збіг подій вийде обернути на свою користь. Астрологи радять запам’ятати це як тему тижні. Окремий акцент можна зробити на сфері відносин: якщо давно і серйозно з кимось не ладилося, зараз буде набагато легше досягти компромісу або попрощатися.

Жінка-Рак

Астрологи радять жінкам-Ракам відмовитися від нудних справ на цьому тижні: толку від них буде мало, а сили вони «витягнуть» багато. Зірки сигналізують, що успіх чекає в тих сферах, які дійсно цікаві. Але якщо немає можливості урізноманітнити свої будні, важливо подбати про душевну рівновагу. Найближчі дні можуть бути непростими, і якщо з понеділка дозволити обставинам вибити себе з колії, можна легко опинитися в числі відстаючих. Тиждень пов’язаний з осяяннями і підказками: на якісь факти розкриються очі, вийде зрозуміти те, що не вдавалося раніше. Все це може збити з пантелику, заразити тривогою. Щоб не втрачати енергію в занепокоєння, слід у всьому розібратися, перш ніж робити висновки.

Жінка-Лев

Жінки-Леви на цьому тижні з подивом виявлять, як непросто відповісти собі на базові питання і зрозуміти, що хочеться отримати від життя. Думок з цього приводу буде багато, але вони навряд чи складуться в повну картину. Але це не привід сидіти осторонь – на цьому тижні роботу логіки відмінно компенсує інтуїція. В іншому тиждень вдалий, щоб замислюватися і починати нові справи і плани. Планети подарують хороші шанси у вирішенні гострих, кризових завдань. Головне – не втрачати дорогоцінний час на розбір дрібних деталей. Той, хто діє рішуче і швидко, помітно обжене інших.

Жінка-Діва

Незважаючи на режим самоізоляції, хорошим рішенням буде завчасно спакувати валізи: вітер удачі змінює напрямок, і важливо його вловити в свої вітрила. Ключові риси для Дів, які прагнуть до успіху – більш ясне світосприймання, розважливий настрій, внутрішній спокій. Надто вже великі енергії Меркурія: прекрасно йде засвоєння знань і робота з новою інформацією. У багатьох сферах в травні відкриються нові двері, надійдуть цікаві пропозиції, навіть на роботі можливе підвищення окладу.

Жінка-Терези

На цьому тижні жінкам-Терезам буде корисно розібрати архівні фотографії, вдатися до спогадів, пограти в ностальгію по «добрим старих часам». Але астрологи радять не захоплюватися: спогади обов’язково подарують заряд душевного тепла, але вони не повинні стати грунтом для жалю. Справжнє життя відбувається тут і зараз, і його мотор – прагнення до нового через подолання минулого. Тиждень підходить для розміреної, налагодженої роботи, яка обов’язково принесе плоди у вигляді матеріальних винагород.

Жінка-Скорпіон

Цікавий тиждень, який зажадає від жінок-Скорпіонів більше сил, ніж у них є. Бажано витрачати внутрішню енергію економно, не звалюючи на себе зайву відповідальність. Астрологи радять відмовитися від енерговитратних справ, від спілкування з людьми, які вимотують, і навіть від улюбленого серіалу – зараз Скорпіонам потрібніше займатися важливими для майбутнього речами. Їм будуть корисні духовні практики, особливо спрямовані на досягнення гармонії, а також романтичні стосунки: на тлі занепаду сил вони будуть більш чутливими і ніжнішими до партнера, ніж зазвичай.

Жінка-Стрілець

Відмінна новина: на початку травня багатьом Стрільцям прийдуть несподівані доходи з незвичайного джерела. Новина гірше: радіти подарункам зірок буде коли, тому що з’явиться багато невідкладних справ: ці сім днів загрожують діловими розглядами, необхідністю терміново виконувати обов’язки і підвищувати свою професійну кваліфікацію. Втім, почуття задоволення, яке зазнають жінки-Стрільці, спостерігаючи, як їх дії призводять до розплутування клубка проблем, виявиться найкращою нагородою. Крім того, справи, завершення на цьому тижні, мають хороший шанс принести чималу фінансову вигоду.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам планети приготували подарунок у вигляді швидких і щасливих змін. На цьому тижні доля буде підвладна впливу активного Марса, а значить, кількості внутрішньої сили буде достатньо для здійснення задуманих планів будь-якої складності. Головне – правильно розставити пріоритети і не ігнорувати підказки Всесвіту. Часом скептицизм і страх змін стають причинами, через які навіть найперспективніші можливості проходять повз. Зараз є всі шанси уникнути цього і витягнути свій щасливий квиток.

Жінка-Водолій

Тиждень буде вкрай насиченою в енергетичному плані. Для представниць Водолія настане час достатку, але також момент завершення термінових справ, аналізу минулих помилок, формування справедливих висновків. Які б події не переслідували протягом тижня, важливо реагувати на них без стресу. Навіть якщо щось звичне буде втрачено, це потрібно сприймати спокійно: на вільне наразі місце прийде той, що виявиться корисним і вдалим. Залишиться тільки оцінити обстановку, і якщо вона підійде для ефектного заяви про себе, можна переходити до активних дій.

Жінка-Риби

На цьому тижні жінкам-Рибам краще уникати активного спілкування з представницями своєї статі, так як це спілкування може призвести до заздрості, ворожнечі і кривд, аж до повного розриву відносин. При цьому робота і взаємодія з протилежною статтю, навпаки, принесуть плідні результати, приведуть до зростання довіри і симпатії. Вдалі будуть не надто ризиковані фінансові вкладення, повернення боргів, впорядкування фінансових справ. Ближче до кінця тижня астрологи радять приділити час собі: змінити звичний хід речей, нормалізувати внутрішню гармонію і відновити енергетику.