fbpx

Жіночий гороскоп з 5 по 11 квітня: Прийдешній тиждень пройде для багатьох дам успішно, однак сподіватися на волю випадку не варто

Жінка-Овен

У дам цього Знака тиждень почнеться з переосмислення поставлених завдань і цілей. Така тактика допоможе вибрати правильний шлях до успіху, завоювати відмінну репутацію і знайти твердий грунт під ногами. Астрологи рекомендують Овнам підлаштовуватися під обставини, направляючи енергію на творення. Відсутність агресії і вміння знаходити компроміси вбережуть від безлічі неприємностей.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні варто звернутися до жіночої інтуїції, яка допоможе вибирати вірний напрямок і раз по раз опинятися в потрібному місці в потрібний час. Астрологи рекомендують діяти чесно і сміливо, не потураючи страхам і сумнівам. Удача буде на боці сильних духом людей, які вміють боротися за своє благополуччя і захищатися від маніпуляторів.

Жінка-Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують почати тиждень з вправ, які допоможуть заспокоїтися і не нервувати через дрібниці. Завдяки внутрішній гармонії вийде не зробити необдуманих вчинків, які можуть негативно позначитися як на репутації, так і на стосунках у сім’ї або колективі. Цей тиждень буде успішним для тих, хто не відкладає справи в довгий ящик.

Жінка-Рак

Дамам-Ракам потрібно багато сил і енергії для втілення в життя найсміливіших планів. Астрологи рекомендують почати тиждень з вправ по заповненню енергетичних запасів, щоб не відкладати свої плани на невизначений час. Другий тиждень квітня буде насиченим, тому важливо підключити інтуїцію, щоб не оступитися в кроці від перемоги і не довіритися брехунам.

Жінка-Лев

Від Левів на цьому тижні буде потрібна увагу і впевненість в своїх силах – дрібні неприємності не повинні вибити їх з колії. Прості, але дієві звернення до Всесвіту на удачу допоможуть обійти стороною пастки долі і без зусиль досягти всього, що було в планах. Допоможе дамам-Левам і підтримка з боку близьких людей. Позитивне спілкування буде відновлювати сили і підтримувати позитивний настрій.

Жінка-Діва

Другий тиждень березня буде відповідальним для Дів. Астрологи рекомендують жінкам цього Знака використовувати вроджену інтуїцію, щоб не стати заручниками маніпуляторів. Справи підуть в гору, якщо нікого не посвячувати в свої плани і не відступатися, навіть якщо на шляху будуть тимчасові перешкоди. Уміння узгоджувати дії з доводами розуму і передчуттями допоможуть Дівам прийти до успіху.

Жінка-Терези

Дами-Терези на цьому тижні зможуть отримати нові знання, які стануть в нагоді для подальших перемог. Астрологи рекомендують не відмовлятися від припущень щодо вдосконалення навичок, щоб розширити горизонти і дозволити собі займатися тією справою, яка буде приносити не тільки прибуток, але і задоволення. Посміхнеться удача і в особистому житті, якщо дозволити собі відкрити серце назустріч любові.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам астрологи рекомендують почати тиждень з планування. Цей період буде успішним, якщо звернути увагу на деталі і не робити необачних вчинків. У дам цього Знака з’явиться можливість зробити необхідні покупки, які не розчарують, а також знайти щастя в особистому житті. Для того, щоб удача не пройшла повз, Скорпіонам важливо помічати вісників наближення любові.

Жінка-Стрілець

Цей тиждень принесе дамам-Стрільцям безліч приємних сюрпризів, якщо не відмовлятися від роботи над собою і своїми цілями. Астрологи рекомендують дамам «брати бика за роги», щоб отримати потрібні результати вже незабаром. Для повного успіху Стрільцям знадобляться не тільки отримані раніше знання, а й уміння обходити конфліктні ситуації стороною.

Жінка-Козеріг

У дам-Козерогів почнеться новий етап життя, який астрологи рекомендують почати з розхламлення. Прибирання важливо зробити не тільки в будинку, але і в думках, щоб позбутися від блоків свідомості, які заважають розвитку. На цьому тижні з’явиться можливість відкрити себе з нового боку, забути про неприємності і негаразди, а також попрощатися з неприємними людьми, які заважали щасливому життю.

Жінка-Водолій

Цей тиждень квітня принесе дамам-Водоліям нові можливості. Астрологи рекомендують почати понеділок з позитивних афірмації, щоб не зациклюватися на прикрих неприємностях і не ставати заручницями сумних думок або необґрунтованих страхів. Успіх у всіх сферах життя у жінок цього Знака буде залежати від настрою і вміння підлаштовуватися під мінливі обставини.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують почати з медитацій, які допоможуть знайти вихід зі складної ситуації і відкрити для себе шлях до щасливого життя. На цьому тижні важливим правилом успіху буде вміння абстрагуватися від сторонніх, які можуть бути надзвичайно наполегливими і намагатися маніпулювати. Справитися з ними допоможе техніка вогняного щита, який забезпечить захист від негативно налаштованих особистостей.

You cannot copy content of this page