fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп з 5 по 11 жовтня: тиждень обіцяє бути проблемним, протягом 7 днів часто доведеться робити непрості вибори, шукати оптимальні рішення

Енергії планет з 5 по 11 жовтня яскраві, тиждень вдалий для нових цілей, ще не второваних шляхів і не випробуваних планів. Астрологи пропонують знайти динаміки, які надають красу життя – і тоді внутрішні протиріччя вщухнуть, а тиждень принесе успіх.

Жінка-Овен

На цьому тижні слова можуть зіграти з жінками-Овнами злий жарт, тому варто уважніше ставитися до спілкування з будь-якими співрозмовниками: одне недоречне зауваження може викликати непропорційно сильну негативну реакцію. Найвдаліша точка докладання зусиль зараз – кар’єра і особисті фінанси.

Астрологи радять чуйно прислухатися до інтуїції і підказок Всесвіту, щоб не пропустити нові можливості професійного зростання. Вечори добре завершувати медитацією розслаблення – це допоможе налаштуватися на співзвуччя з силами Всесвіту.

Жінка-Телець

Відомий факт: хто хоче змінити своє життя, той докладає зусиль. На цьому тижні завдяки підтримці Венери і Плутона жінки-Тельці будуть здатні на багато що, але для цього зірки радять їм переглянути своє ставлення до життя і змінити лінію поведінки. Астрологи закликають відмовитися від тактики поетапного досягнення цілей: тільки рішучі дії обіцяють успіх.

Жінка-Близнюки

Дуже гармонійний тиждень чекає жінок-Близнюків. Щоб провести його з користю і собі на втіху, досить слухати підказки інтуїції і не протистояти природному перебігу подій. У пошані будуть такі риси, як ввічливість, доброта, емпатія.

Тиждень вдалий для роботи над собою і творчості, проведення жіночих практик, турботи про своє благополуччя і зовнішню красу. А ось складні справи і проблеми почекають – зараз набагато важливіше знизити градус напруги і подарувати собі моменти справжнього щастя: чудовий вечір, проведений з користю для себе, може стати джерелом сили і позитивних емоцій.

Жінка-Рак

Початок жовтня сприятливо для турботи про себе і своє здоров’я. Астрологи радять представницям Рака включити в плани на тиждень більше спорту, піших прогулянок і догляду за собою: це допоможе позбутися від осінньої хандри.

Чим займатися точно не варто, так це спробами втручатися в приватне життя оточуючих. Навіть якщо рухати Раками будуть виключно благі наміри, нічим хорошим це не закінчиться. Втручання в чужі справи принесе шкоду і Ракам, і тим, кому вони спробують допомогти.

Жінка-Лев

Новий місяць відкриє перед жінками-левицями нові дороги, тому багатьом доведеться зіткнутися зі складністю вибору. Можливі з сумнівами в собі, чоловікові, роботі, а також перспективні, але туманні і пов’язані з незручностями зміни.

Гороскоп застерігає від зайвого запалу: кожен раз, коли захочеться посперечатися, слід запитати себе, а чи не нагадує така поведінка сліпу впертість. Втім, якщо вийде внести в неї частку усвідомленості, Левиці навіть впертість зможуть пустити собі на користь.

Жінка-Діва

Потужний потік енергії Венери спрямований в сферу відносин і духовного зростання. На цьому тижні цей вплив дуже сприятливий: у багатьох Дів вийде легко розібратися в особистих питання – не ранячи себе, не зачіпаючи самолюбство інших людей. Після таких коригувань особисте життя обіцяє стати краще: в спілкування знову повернеться щирість, взаємний інтерес, в відносини – любов, ніжність.

Правда в діловому графіку можуть статися збій. Астрологи радять утриматися від важливих рішень, укладення угод і конкретних дій. Велику користь принесе спостережливість і техніки візуалізації бажань.

Жінка-Терези

Тиждень під впливом активної Венери принесе жінкам-Терезам натхнення і проблиски геніальності. Такі спалахи викличуть бажання поділитися внутрішньою силою з усіма, однак не варто стояти на своєму, якщо від оточуючих не буде захопленого відгуку. Час покаже тих, хто готовий бути завжди поруч, і тих, з ким давно вже не по дорозі.

Астрологи радять шукати однодумців, саме їх підтримка подарує потужний імпульс зростання і в майбутньому принесе щедрі плоди. Словом, внутрішньою силою варто ділитися з тими, хто готовий відповісти взаємністю і без зайвих розмов підтримати ініціативи.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні може несподівано виникнути бажання сховатися від реальності. Але не варто йому піддаватися: в будь-якій ситуації знайдеться достатньо сил, щоб почати шлях до світлого майбутнього. А тому астрологи радять жінкам-Скорпіонам берегти свої бажання і не забувати їх регулярно оновлювати.

Карта бажань на жовтень 2020 року допоможе позначити головні цілі, включити інтуїцію, знайти потрібні рішення. Цей внутрішній процес принесе велику користь – шанс розібратися з поточними проблемами. За гороскопом жінки-Скорпіони будуть здатні взяти під контроль розвиток ситуацій, тому не варто втрачати час на меланхолію і сумніватися в собі.

Жінка-Стрілець

Якщо останнім часом емоції вибивали з колії, то на цьому тижні є шанс покласти край низці коливань і невдач. Так буває, коли Всесвіт запускає програму нового життя. На початку жовтня встановиться інший спосіб буття: процес пройде без проблем, якщо твердо вирішити для себе, що прийшов час відмовитися від чогось звичного, але вже давно безперспективного.

На цьому тижні можна починати щось нове, використовуючи всі доступні (але достовірні) джерела інформації. Особливу користь принесуть розмови з близькими «про важливе». Потрібно уникати надмірної серйозності, зарозумілості і впертості – це оптимальний спосіб зберегти легкий настрій і отримати бажане.

Жінка-Козеріг

На цьому тижні жінкам-Козерогам сприятливо позбутися всього віджилого, старого, зайвого, повернути борги (в тому числі і кармічні) і взагалі будь-якими способами очистити і полегшити своє життя. Цьому посприяє динаміка моменти: в жовтні у багатьох представниць Знака вийдуть на поверхню глибинні проблеми, а значить, вони стануть доступними для опрацювання.

Звільняючи свій внутрішній світ від енергетичного сміття у вигляді негативних програм, образ і жалю, ми ростимо шанси наповнити його чимось прекрасним.

Жінка-Водолій

Представниці Водолія вступають в той вдалий період, який дарує найсміливіші, довгі і щасливі зміни. Для них тиждень стане часом зростання, коли важливо сформувати конкретні плани на осінь і закласти основу майбутніх перемог. Як не дивно, але саме з 5 по 11 жовтня у багатьох можуть виникнути на цьому тлі песимістичні думки. Найбільш небажана реакція на це – інфантильна: не варто жаліти себе і нарікати на несправедливість життя.

Жінка-Риби

Жінок-Риб чекає чимало сюрпризів, особливо на початку тижня. Несподівані дзвінки, фатальні зустрічі, доленосні рішення, хвилюючі зміни вишикуються в чергу, щоб завдати їм візит. Однак краще віддати перевагу помірності. Напір і бажання наполягти на своєму зараз краще згладити: сміливі рішення можуть зіграти проти. За кожну вирвану перемогу доведеться розплачуватися чимось більшим, тому що управління перейде до активної, але помірної Венері.

You cannot copy content of this page