Жіночий гороскоп з 6 по 12 квітня: які перешкоди приготували зірки цього тижня і як благополучно їх обійти

Нас чекає на рідкість вдалий для ділової сфери тиждень. Чим активніше ви будете діяти, тим краще буде результат. Особливо сприятливі будуть перші чотири дні: в цей час планетарні аспекти зроблять нас оптимістичними і сміливими, працьовитими і наполегливими. Єдиний підводний камінь ситуації – це зайва самовпевненість. У запалі ентузіазму є ризик переоцінити себе, тому астрологи радять реально оцінити свої сили і можливості, перш ніж проявити ініціативу.

Жінка-Овен

Для жінок-Овнів тиждень буде дуже бурхливим і в роботі, і в особистому житті. Весь цей час їм буде хотітися якихось змін. Але саме з 6 по 12 квітня з кардинальними метаморфозами краще почекати. Основна порада від астрологів – терпіння. Важливо зберегти розсудливість і не робити різких рухів. Сили можна направити на те, щоб визначитися з подальшими планами на місяць. Постановка цілей стане першим кроком на шляху до перемог, і особливо це торкнеться грошової сфери.

Жінка-Телець

Представниць Тельця чекає спокійний, розмірений тиждень – прекрасний час, коли вийде «довести до розуму» багато справ. Астрологи радять не скупитися на покупки і зайнятися зовнішністю, здоров’ям і сімейними справами, тому що наступний тиждень може піднести сюрпризи. Докладені зусилля принесуть неоціненну користь. Не настільки щасливий гороскоп у них в особистому житті: можливі кризові ситуації, в яких закоханим Тельцям варто задуматися, чи немає інших варіантів.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні Близнюкам корисно подумати, що для них найцінніше в житті, заново розставити пріоритети. Дуже важливо припинити витрачати час на порожні зустрічі, токсичні прихильності, негативний спілкування і непотрібні розмови. Зірки застерігають: не варто вірити тому, хто не показав себе надійною людиною. Настав час згадати, що до успіху приводять працьовитість і робота над собою, а не суєта і мрійливість.

Жінка-Рак

Народжених під егідою Рака чекає досить суперечливий період. Зірки підказують: саме час зосередитися на своєму внутрішньому Я. Форсувати події, віддавати всі свої сили роботі та вирішення проблем не потрібно – ніхто не оцінить такі кроки. На початку важливо розібратися зі своїми внутрішніми демонами і зрозуміти, що корінь щастя і неприємностей – всередині, а не зовні. Силою зцілення на початку квітня послужить спілкування з близькою людиною. Підтримка з боку допоможе позбутися від речей, які заважають жити щасливо.

Жінка-Лев

Левиць чекають великі успіхи. Багато сильних планет знаходяться в хорошому аспекті по відношенню до їх Знаку. Таке положення небесних тіл буває нечасто, тому астрологи радять спрямувати всі свої сили в самореалізацію. Дуже важливо якомога яскравіше заявити про себе світові, щоб досягти процвітання і в роботі, і на особистому фронті. Зараз закладається фундамент міцних стосунків і щасливих змін, а ризики помилки близькі до нуля.

Жінка-Діва

Початок квітня обіцяє Дівам удачу у всіх починаннях, бо саме цього Знаку зараз сприяють багато планет – це означає, що вони можуть досягти всього, чого захочуть і запланують. За словами астрологів, їм можна навіть піти на благородний ризик: шанси на отримання вигідної пропозиції досить високі. Тому, якщо зосередитися, можна досягти здійснення будь-якої мрії. Головне, не злякати удачу зайвою самовпевненістю або скаргами на долю.

Жінка-Терези

Жінок-Терезів з 6 по 12 квітня буде супроводжувати удача. Якщо в планах є якісь серйозні справи або рішучі кроки – зміна роботи , запуск нового проекту, – то важливо не втрачати час і встигнути взятися за їх реалізацію. Астрологічні прогнози обіцяють посмішку Фортуни в багатьох питаннях. Грошова сфера, важливі починання, любовні питання – всього цього бояться не варто. Якщо з самого початку все піде як треба, то решту днів тижня Терези можуть спочивати на лаврах.

Жінка-Скорпіон

На цьому тижні від представниць Скорпіона буде потрібно зібраність і дисциплінованість. Зірки подарують відмінну можливість досягти свого, використовуючи таємні маніпуляції, але для повного успіху цього буде мало. Необхідно зайнятися власним розвитком. Для жінок-Скорпіонів це пріоритетний пункт в списку термінових справ, який допоможе змінити своє ставлення до подій і миттєво погасити будь-яку проблему в житті на корені.

Жінка-Стрілець

Життєрадісній натурі Стрільців цього тижня буде непросто, тому що це буде час емоційного утримання. Планети-антагоністи, які набралися сил, завадять багатьом справам. Тому великих витрат, кредитів і конфліктів краще уникати. Все вийде надолужити пізніше. А ось через імпульсивність і свароки зараз можна зірвати важливий план, в тому числі і в іншій сфері інтересів. Особливо варто побоюватися розриву стосунків.

Жінка-Козеріг

Жінки-Козероги на початку квітня можуть сміливо замахнутися на грандіозні проекти. Їм пощастило: зірки підтримають їх не тільки на цьому тижні, але і в найближчий місяць. Про цілеспрямованість Козерогів ходять легенди, але саме в квітні вони будуть, мабуть, єдиними зі Знаків, кому можна сміливо ставити будь-які нездійсненні умови, і вони все одно їх виконають. Єдине застереження від астрологів – варто бути обережнішими на початку тижня, варто уникнути небезпечних подорожей, екстремальних авантюр.

Жінка-Водолій

Представниці Водолія, які і так улюбленці Фортуни, на цьому тижні продовжать купатися в променях слави і успіху. За словами астрологів, все буде складатися найкращим чином – і в справах, і в творчості, і в любові. Настає час проявити неабиякі здібності, розповісти про своїх геніальні ідеї, явити свої таланти світу. Правда, у зірок є маленьке попередження: від авантюрних проектів, які можуть розтягнутися на кілька років, краще відмовитися.

Жінки-Риби

Народжених під знаком Риби очікує спокійний і гармонійний тиждень. І вже кому точно потрібно згадати про любовні справи, так це жінкам-Рибам. Положення планет на цьому тижні – це карт-бланш для них на будь-які романтичні історії та пригоди. Представниці цього знака можуть отримати все, що захочуть: і роман, і інтрижку, і серйозні почуття, до яких вони прагнули все життя. Зірки радять забути про справи і налагодити своє особисте життя. А якщо Риб мучать стосунки, які давно себе зжили, можна сміливо поставити крапку і обрубати енергетичні прив’язки.

Фото ілюстративне – Krasotka – Postimees