Жіночий гороскоп з 8 по 14 червня: тиждень здивує і підкине сюрпризів

Тиждень привнесе в життя багато щасливих змін, але відчують їх далеко не всі: більшість змін відбудеться на рівні деталей, так що оцінити їх зможуть тільки найбільш чуйні та уважні. Але з маленьких радостей складається загальне благополуччя, тому в майбутнє краще дивитися з оптимізмом.

Жінка-Овен

Наступний тиждень принесе з собою великі зміни – в цьому у астрологів немає ні найменших сумнівів, – а разом з ними прийдуть і зовсім інші перспективи на майбутнє. Все це не може не радувати, адже в життя прийде нова енергія. Однак важливо детально вивчити все нове і зрозуміти, який із запропонованих варіантів дозволить якомога ближче наблизитися до бажаної мети. Пропонуємо взяти на озброєння Квадрат Декарта – легкий метод, який допоможе зробити правильний вибір і уникнути можливих проблем.

Жінка-Телець

Планети-гіганти на цьому тижні випробують жінок-Тельців на міцність: в будь-якому починанні вони чекатимуть першого кроку. Зазвичай працюють схеми, обережність, аналіз ситуації, розсудливість, сильні якості будуть тимчасово заблоковані. До того ж в будь-якій справі доведеться брати ініціативу на себе, і не від випадку до випадку, а на постійній основі. Але астрологи радять мати на увазі, що зараз можна домогтися особливих успіхів в житті, якщо заглянути в майбутнє. Пророцтва на цьому тижні будуть особливо точні.

Жінка-Близнюки

Легкому і піднесеному настрою жінок-Близнюків на цьому тижні позаздрять багато. Плисти за течією і мріяти можна, а ось вигадувати собі страхи і неіснуючі проблеми небезпечно. Незважаючи на те, що планети зайняли вигідні позиції, підштовхуючи до щасливих змін, важливо вчасно встати на шлях гармонії, щоб змінити життя на краще. Похмурі думки і надумані труднощі можуть привести до реальних переживань і зовнішньому негативу.

Жінка-Рак

Літо і вплив Венери закрутить представницям Рака голову. Астрологи попереджають, що це може привести до службового роману або до багатообіцяючих змін в особистому житті. Спілкування з протилежною статтю дасть сильну емоційну підтримку і зарядить енергією для того, щоб домогтися успіхів у найближчі завдання. Планети не перешкоджають романтиці, але в поточних умовах людина, яка вам сподобалася може приховувати щось важливе, перекручувати факти, пускати пил в очі. Тому не варто кидатися в любов з головою.

Жінка-Лев

Планети відкривають перед левицею нові шляхи розвитку, пропонуючи право самим вибрати свій шлях. Щоб прийняти вірне рішення, доведеться відкинути думки про вигоду і статус і задуматися, що їм насправді хочеться отримати від життя і як це зробити. Зрозуміти це може бути непросто, і до кінця тижня жінки-Леви можуть ходити, занурені в роздуми. Але самопізнання – аж ніяк не пусте заняття: до кінця тижня з туману почне вимальовуватися конкретика, яка допоможе розставити все по поличках і зробити правильний вибір на довгий час вперед.

Жінка-Діва

У плані роботи, кар’єри і грошей наступний тиждень здатен перевершити всі очікування Дів. Їм варто лише пам’ятати про те, що добитися всього і відразу дуже важко. Але серед усіх Знаків Зодіаку Діви виділяються талантом використовувати найскромніші можливості, знаходити лазівки, що дозволяють зробити черговий крок вперед. На цьому тижні доля подарує Дівам кілька таких шансів, дозволивши з лишком компенсувати минулі втрати. Варто скористатися цією обставиною, а щоб не прогадати, можна додатково відправити запит у Всесвіт: він обов’язково буде врахований і згодом допоможе змінити життя на краще.

Жінка-Терези

Ретроградна Венера диктує свої правила, і для жінок-Терезів найголовніше на цьому тижні – не потрапити в неприємну ситуацію через свої довірливості і неуважність. В іншому тиждень стабільний. Зірки звертають увагу на поведінку коханої людини. Можливо їй не вистачає вашої участі в житті. Варто виділити хоча б півгодини для розмови по душам, і тоді в відносини знову повернуться гармонія і взаєморозуміння.

Жінка-Скорпіон

Приємною подією тижня стане слабка позиція ретроградної Венери, яка відкриє можливості для флірту, зміни обстановки, спілкування з родиною і коханою людиною. Пошуки свого місця в житті також обіцяють пройти успішно. А ще астрологи попереджають: в особистому житті можуть відбутися дивні зміни, тому зараз дуже важливо не втрачати голову і тверезо оцінювати те, що відбувається. Уважність і обережність – ключові риси для Скорпіонів на цьому тижні. Важливо не тільки звіряти цифри і уважно читати дрібний шрифт, але і ввести тимчасовий мораторій на великі покупки і прийняття радикальних рішень.

Жінка-Стрілець

Юпітер, що несе жінкам-Стрільцям зміни і випробування, знаходиться в сильній позиції. Дані астрологічні тенденції вказують на те, що на тижні представниці цього Знака не раз зустрінуться з труднощами. Високий ризик наговорити зайвого і посваритися з рідними, тому першочергове завдання – самоконтроль. Які б хмари не згустилися над вами, важливо зберігати спокій – тільки так вийде пройти тест на профпридатність і встати на правильний шлях, який в подальшому призведе до успіху.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога варто приготуватися до того, що значну частину енергії і сил потрібно буде вкласти в сім’ю, дітей, чоловіка і батьків. З огляду на те, що в енергетичному плані їх чекає спад активності, сил на інші сфери може не вистачити. Астрологи радять вибудувати пріоритети: якісь справи і цілі можна ненадовго відкласти. Також варто уважно стежити за своїм емоційним станом і не допускати перенапруг. В іншому випадку тиждень може виявитися не просто нервовим, а дуже невдалим.

Жінка-Водолій

Наступний тиждень буде складатися з низки компромісів. Не раз і не два жінкам-Водоліям здасться, що всі можливості вичерпані і час припиняти задумане, однак обов’язково знайдеться спосіб не доводити ситуацію до конфронтації, і життя продовжить свою течію. Вихідні подарують кілька щасливих подій: знайдеться варіант, що влаштовує всіх. І нехай це буде не ідеальне рішення, зате прийнятне – настільки, що вийде ненадовго відпочити від нескінченних проблем і суєти.

Жінка-Риби

Представниць Знака Риби на цьому тижні можуть зацікавити незвичайні питання, до яких раніше їм не було ніякого діла. Активність Венери зверне їхню увагу на теми містики, душі, карми, пошуки сенсу і призначення. Боятися таких думок не варто: рано чи пізно вони приходять до всіх. Краще звернути увагу на свій внутрішній світ і прислухатися до підказок інтуїції, тоді вийде багато в чому розібратися і прийти до душевної гармонії.