Жіночий гороскоп з 8 по 14 серпня: ці сім днів будуть неймовірно насиченими щодо астрологічних подій

Жінка Овен

Слабкість Венери зробить так, що багато жінок цього Знаку втратить енергію Інь, але це не повинно призвести до фатальних подій та великих проблем. Нічні світила можуть пробудити в прекрасних Овнах також лідерські риси. Цим жінкам зараз краще братися лише за посильні завдання. Грандіозні плани розчарують Овнів і призведуть лише до розладів, бо примхлива Венера може сплутати всі карти.

Жінка-Телець

Цей тиждень буде вкрай динамічний. Позитивні дні різко змінюватимуться небезпечними і навпаки. Астрологи вважають, що в цей період можна доводити до кінця старі справи, до яких не доходили руки. Корисно буде привнести гармонію до сімейних стосунків, налагодити дружні контакти. Можливі позитивні зрушення і в любовній сфері, проте там все залежатиме не від жінок-Тельців, а від волі випадку. У роботі Тельцям знадобиться максимальне фокусування.

Жінка-Близнюки

Ситуація складеться для дам-Близнюків сприятливим чином, особливо у сфері роботи та фінансів: купувати і вкладати доведеться багато і часто, тому варто бути уважнішими. Є можливість натрапити на знижки. Також не виключено, що з’являться нові цілі та завдання, мрії. У сфері відносин варто прислухатися частіше до жіночого чуття і не забувати про партнера та близьких. Егоїзм до добра точно не доведе.

Жінка-Рак

Планети значно посилять чутливість і сентиментальність Раків. Це може стати причиною втрати мотивації та удачі. Не варто ставити хрест на собі та своїх планах через це. Астрологи застерігають жінок цього знаку від зайвої недовірливості. Не варто бачити у всьому погані ознаки та лякаючі знаки. У період з 8 по 14 число Ракам прекрасної статі краще зайнятися насущними справами — ремонтом, роботою, сім’єю.

Жінка-Лев

Початок тижня та його кінець принесуть Левам добрі звістки та щасливі випадковості. У любовній сфері багатьом жінкам цього знаку, який займається пошуками другої половинки, вдасться суттєво просунутися у цьому напрямі. Їм вдасться зацікавити найуспішніших чоловіків, а також сподобатися тому, кого вони закохані. У прекрасних дам, що народилися під заступництвом Лева, настає час, коли треба діяти рішуче. У цей період найбільше пощастить тим, хто знає, чого хоче від життя, які цілі переслідує.

Жінка-Діва

Неважливо, в якій сфері будуть реалізовувати себе Діви: у них все має вийти. Домогосподарки цього Знаку зможуть упорядкувати домашні справи, вразити кулінарними талантами близьких. Бізнес-леді укладуть перспективні договори та обійдуть стороною проблеми. У коханні Дівам варто уникати контактів із чоловіками найжадібніших знаків Зодіаку. Серед них буде багато маніпуляторів та просто токсичних людей. Також астрологи не радять задля досягнення цілей іти головами, жертвувати чимось важливим. Все вийде, якщо чинити по сумлінню.

Жінка-Терези

У середині тижня можливий несподіваний і не найприємніший поворот у долі Терезів, проте будь-які проблеми цього періоду, швидше за все, нівелюються якимись приємними подіями. Представниці даного Знаку з високою ймовірністю відчують небувалий творчий підйом наприкінці та на початку тижня. Не варто забувати про те, що зараз важливо діяти, а не прохолоджуватись.

Жінка-Скорпіон

Астрологи радять Скорпіонам пам’ятати про повсякденний комфорт. Важливо приділяти час приземленим та практичним справам: придивитися до здоров’я, зайнятися справами по дому. Щоб було більше сил і впевненості, астрологи радять усім жінкам-Скорпіонам позбавлятися семи думок, які блокують енергетику. Усім, хто бажає пробудити в собі жіночність, а також досягти успіхів на любовній ниві, можна оновити гардероб.

Жінка-Стрілець

Жіноча енергетика Венери пропаде, що зовсім не сприяє спонуканню жіночного початку. Тож Стрільцям-кар’єристкам варто почати проявляти підвищену активність, а ось тим, хто шукає кохання, краще трохи пригальмувати. Не виключено, що жінки цього Знаку в період з 8 по 14 серпня зіткнуться із протиріччями та дилемами. Не варто зараз жертвувати своїми інтересами заради інших: можна прогаяти успіх.

Жінка-Козеріг

Козерогам наприкінці цього тижня бажано провести чищення квартири від негативної енергетики. Це допоможе впоратися з проблемами і добре відпочити після всього того, що їм доведеться пережити. Це буде дуже динамічний час, коли жінки цього Знаку можуть нажити собі нових ворогів і нові проблеми. Другий тиждень серпня подарує жінкам-Козерогам можливість переграти минуле, виправити помилки та попрощатися з негативом. Для прекрасної половини людства це особливо важливо, оскільки жіноча енергетика дуже мінлива.

Жінка-Водолій

Водоліям потрібно відпустити думки про негатив. Важливо перестати хапатися за примарні ілюзії минулих проблем, токсичних зв’язків, негараздів. Важливо припинити спілкуватися з подругами, які розпускають плітки за спиною. Від цього жити стане набагато простіше. Найважливішими та найсприятливішими днями стануть понеділок, вівторок, субота та неділя. Також астрологи радять цим дамам діяти продумано і чітко, не поспішати і не ризикувати по чому даремно.

Жінка-Риби

Дівчатам та жінкам, народженим під егідою Риб, світить тиждень, повний активності, змін та яскравих моментів. Багато Риб відправляться у відрядження або поїздки особистого характеру. Зараз краще не відкладати важливі справи і брати бика за роги, бо вже наступного тижня негативна енергетика Венери матиме над Рибами більше влади, ніж зараз. Важливо вірити в себе та не відмовлятися від мрії, якщо щось піде не так.