fbpx

Жіночий гороскоп з 9 по 15 березня: тиждень принесе щасливі події і безліч можливостей змінити життя

За словами астрологів, для всіх представниць Зодіаку настає дуже щасливий час. Не останню роль в цьому відіграє весна: пробудження, гарний настрій і оновлення енергетики – все це посприяє створенню сприятливого емоційного фону.

На нього також накладуться позитивні астрологічні тенденції, які обіцяють успіх у фінансовій, творчої та романтичної сферах. На прийдешньому тижні можна зуміти досягти вдвічі більшого, ніж в інші періоди. Так чому б і ні? Вперед, поки планети дарують таку можливість. Джерело

Жінка-Овен

Все, що потрібно для успішної тижня, – це рішучі дії. Час – найцінніший ресурс, яким не варто нехтувати. Наступний тиждень буде дуже майстерно намагатися відібрати його у жінок-Овнів і розтратити на всякі дрібниці. Піддаватися цим провокаціям астрологи категорично не радять: якщо довго ходити коло та навколо, стримуючи свій темперамент і підбираючи варіанти, нові можливості так і не виникнуть.

Жінка-Телець

Представниці Тельця опиняться під сильним впливом Венери, так що успіх у творчості і любові гарантований. Тиждень можна назвати вдалим для занурення в романтику і зміцнення стосунків. Зірки підказують, що події прийдешніх днів всерйоз зблизять закоханих. Головне – не ховати свою любов і бути тактовними у спілкуванні з протилежною статтю.

Жінка-Близнюки

Зірки переконані, що найкращий сценарій для жінок-Близнюків на цьому тижні – це занурення в себе, читання, спроби ясновидіння і самопізнання. За словами астрологів, середина березня принесе виключно позитивні емоції, адже на цьому тижні буде що не день, то вдала можливість почати нове життя. При бажанні можна зайнятися доходами, роботою, будівництвом життя, самоствердитися і довести своє право на щастя.

Жінка-Рак

У житті представниць Рака на цьому тижні відбудеться застій: розвиток подій притормозиться і, можливо, навіть повністю зупиниться. Життя змінюється. Ключове слово для жінок-Раків – зміни. За тиждень не раз буде вдалий момент для побачення, творчого звершення, зміни іміджу або життєвого курсу. Але для цього доведеться працювати на перспективу, підшукувати цікаві варіанти, ламати шаблони, змінюватися зовні і внутрішньо.

Жінка-Лев

У житті Левів в середині березня відбудеться значуща подія, пов’язане із взаємодією з оточуючими людьми. У число важливих тем також потрапляють діти, сім’я, колектив, творче визнання. На жаль, майже все, що буде відбуватися з Левами протягом цього тижня, носить негативний характер. Всесвіт попереджає про активізацію таємних недоброзичливців і заздрісників. Не варто будувати далекосяжні плани, плекати ілюзії і довіряти чужим словами, важливо повністю володіти інформацією і помічати деталі.

Жінка-Діва

Тиждень вимагатиме від Дів занурення в побутову суєту. Щось терміново потребує ремонту, десь потрібно буде навести чистоту, якусь проблему доведеться вирішити в обов’язковому порядку. У цих невигадливих турботах може пролетіти весь тиждень, але астрологи радять виділити час на роботу, важливі проекти і просування вгору. У питаннях кар’єри вірогідні серйозні зміни протягом робочого тижня.

Жінка-Терези

Наступний тиждень – найсприятливіша пора, щоб розібратися з незавершеними справами, які скупчилися за останні місяці. Це буде період, в який необхідно буде розширити рамки своєї незалежності, позбутися від усього, що ущемляє, тисне і обмежує свободу. У якій би глибокій ямі не знаходилися жінки-Терези, зараз все можливо змінити, причому кардинально. Проблема лише в тому, щоб знайти те, що заважає успіху і реалізації.

Жінка-Скорпіон

На прийдешньому тижні жінки-Скорпіони ризикують випробувати сильне нервове напруження. Незважаючи на це, період порадує серйозних і працьовитих. Якщо в планах є щось важливе, астрологи радять «включати» на повну почуття відповідальності, здатність концентруватися і протистояти зовнішнім спокусам. Дуже добре займатися чимось (особливо творчістю) разом з близькими людьми. Можна сходити на концерт або в музей – це піде на користь і допоможе нормалізувати енергетику.

Жінка-Стрілець

На цьому тижні Стрільці будуть готові примножувати свої сили, вражати і дивувати. Особливо вдалі будуть вкладення в майбутнє. Можна подумати про незвичайну відпустку, взятися за ремонт свого будинку, записатися на курси або в тренажерний зал, змінити роботу або імідж. При твердій позиції «я зможу» результат буде помітний вже в кінці березня. Навіть маленькі зміни притягнуть в життя нову енергію, підкріпивши рух назустріч щасливим подіям.

Жінка-Козеріг

Прийдешній тиждень може привнести в життя багато позитивних емоцій, якщо зв’язати своє дозвілля з музикою, творчістю, спілкуванням. Небажаний стан зараз – це фізична і душевна самотність. Справа не тільки в перебудові енергетики і весни: в творчих заняттях і спілкуванні з людьми можна знайти ключі, які в майбутньому допоможуть відкрити чимало дверей, в тому числі і в плані житла, фінансів, кар’єри, стосунків і загальної течії справ.

Жінка-Водолій

На цьому тижні жінки-Водолії зможуть швидко і якісно освоїти нові для себе навички, таланти, здібності. Головне – не чекати ідеальних умов, а діяти відповідно до власних бажань. Уваги і турботи потребують фізичний стан: надмірні навантаження будь-якого роду можуть дорого обійтися. Після виконання важливого завдання, може виникнути відчуття спустошеності. Дуже важливо приділити необхідний час відновленню сили, споглядання, повноцінному відпочинку.

Жінка-Риби

Астрологи попереджають жінок-Риб: якщо з’явиться бажання змінити своє життя, то варто почати цілеспрямовано повторювати в думках цю установку – і тоді вона обов’язково втілиться в майбутньому. Настає сприятливий час для того, щоб зайнятися собою і звернутися до глибин свого несвідомого. Привести думки в ідеальний порядок вийде швидко і без істотних зусиль.

You cannot copy content of this page