Жодних інтрижок: топ чоловічих імен, власники яких ніколи не зраджують

Ось рейтинг найнадійніших кавалерів, які ідеально підійдуть для серйозних стосунків та створення міцної родини.

Ім’я Володимир фахівці пов’язують із такими рисами характеру, як надійність та впевненість. Вони не схильні до інтрижок на стороні і не змусять свою другу половинку переживати через такі речі.

Для Борисів не прийнятні брехня і зради, оскільки вони дотримуються певних моральних принципів у житті. Як правило, власники цього імені не ходять ліворуч. При цьому варто розуміти, що вони ніколи не зможуть пробачити роман на стороні своєї коханої.

Георгії часто користуються популярністю у протилежної статі, проте їм байдуже увага сторонніх дівчат. Власники цього імені однолюби і не проміняють стосунки з коханою людиною на інтрижку.

Зразковими сім’янинами можуть бути власники імені Тимур. Вони добре розуміють і відчувають свою пасію і, як правило, стають не лише першокласними коханими, а й дбайливими друзями.

Сергії можуть не відрізнятися надійністю на початку стосунків, проте після укладання шлюбу вони забудуть про існування інших жінок. Після відвідування РАЦСу серце власників цього імені не зможе вкрасти жодна дівчина.

Костянтини, як правило, мають на меті знайти ту саму, з якою вони зможуть прожити до кінця життя. Для них міцна сім’я та близькі стосунки з дружиною завжди залишатимуться у пріоритеті. Щоб пасія себе відчувала захищеною, володарі цього імені будуть готові на все.

Антони витрачають багато часу, щоб знайти своє кохання, проте після цього боротимуться за її серце і ніколи не поставлять під питання майбутнє стосунків з нею. Власники цього імені сприймають свою кохану як ідеал.