fbpx

Жoрстокo, але правдиво! Вимоги сучасного світу до жінки …

Найсильніше есе про вимоги сучасного суспільства до жінки. Вся правда без купюр.

Сьогодні до нас прийшли гості. Середні люди середніх досягнень. Вони почали говорити про свою співробітницю, і про її старість. Сиділи і сміялися, розпустивши пивні животи, виблискуючи товстими лицями. Я чомусь думала, що їй близько 70-ти, але все-таки запитала про вік. Виявилося, що їй … всього 35. І це стара? Вони продовжували пити вино. А я пішла в спальню, і просто сиділа і ревіла від несправедливості. За неї, за себе, за нас, за баб.

Я готова прoкляcти той день, коли народилася жінкою.

Уже за фактом свого народження я всім повинна. Я повинна бути незалежною, не утриманкою. Повинна міцно стояти на ногах. Повинна бути готова заплатити за себе, якщо що, не повинна клянчити гроші у чоловіка, і взагалі краще нічого не вимагати.

У той же час я повинна вчитися нарівні з хлопцями, крутитися нарівні з хлопцями, заробляти нарівні з хлопцями. Але тільки знаєте, в чому заковика? Знаєте, в чому глобальна несправедливість? Я повинна робити все це «на шпильці».

Я повинна робити все це на свої гроші, адже якщо я позичаю на красу у свого чоловіка, то я утриманка. У той же час я повинна не витрачати занадто багато, ніби косметологи працюють безкоштовно, Та й в зал нібито пускають за так, тільки лише в боротьбі за ідею.

Якщо у мене в будинку безпорядок, я буду винна, бо дівчинка повинна стежити за чистотою. Якщо я хворію і погано виглядаю, мені не можна показуватися на люди в такому вигляді, тому що дівчинка повинна бути красивою. Якщо я мало часу приділяю дитині, то я погана мама, а дівчинка повинна … Список нескінченний.

Багато чоловіків не сприймають мене серйозно – баба ж. Вони ставляться до мене гордовито-поблажливо, і це в кращому випадку.

Вони прискіпливо вивчають мене, ніби під лупою. Заглянуть в зуби, перевірять стан шкіри і тріцепси. Вони постійно порівнюють мене з молодшими і кажуть мені про це. А я не можу вдарити кулаком по столу, напитися, побитися. Я ж дівчинка. Повинна бути стриманою, прощати.

Мерзенні жирні пики будуть іржати наді мною, не помічаючи своїх недоліків. Вони розглянуть кожну мою зморшку, але не побачать свій живіт вагою в центнер. Вони прискіпливо проаналізують мою пoпy, але більшість не подолає без машини і 500 метрів. Якщо раптом мої досягнення виявляться більш істотними, ніж у них, вони скажуть мені вслід – ну зрозуміло, як заробила. Обов’язки у мене давно нарівні з мужиками.

Згадала анекдот. «… Важка бабська доля – мізки повинні бути чоловічими, руки – ніжними, виглядати – молодо, працювати, як кінь і посміхатися при цьому, посміхатися!»

Я біжу на шпильках, у вузькій мереживній сукні, з довгими нігтями, ту ж дистанцію, що мужики бігають в кросівках і спортивних штанях. Холодний вітер наскрізь продуває моє мереживо. Від каблуків болять ноги. Мої тонкі панчохи не гріють. Я біжу…

Я біжу, несучи на собі тягар життєвих проблем, розділивши його чесно, розділивши навпіл. Я біжу в свідомо невигідних умовах, але я посміхаюся. Я народилася в епоху рівноправності. Я жінка, найсильніша істота на землі. Але, чopт візьми, як же хочеться плакати.

Читайте також:Найсмішніша історія про жіночу логіку!

Джерело.

You cannot copy content of this page