fbpx

Жовтень – місяць змін: дізнайтеся для яких саме знаків Зодіаку

Овен
Цікавість до партнерських відносин буде у вас на першому місці. Це можуть бути як нові ділові контакти, так і романтичні зв’язки. Є висока ймовірність укладання вигідних контрактів.

Телець
Завдяки положенню Венери і Марса ви будете в центрі уваги оточуючих вас чоловіків. Може виникнути роман з кимось із колег, і ваше спілкування буде мати відношення до роботи.

Близнюки
Положення Сонця і Меркурія підсилює вашу цікавість до кохання і романтики. У цей період ви цілком можете зустріти людину, з якою у вас почнуться тривалі стосунки.

Рак
Ви будете комунікабельною і активною. Але через положення Меркурія і Сонця спілкуватися ви віддасте перевагу лише з близькими людьми. Вони оцінять вашу цікавість до своїх проблем і справ.

Читайте також: Які знаки Зодіаку найбільш невезучі у коханні

Лев
У цей період вас буде цікавити матеріальне благополуччя і фізичний стан. Крім того, ви будете дуже доброзичливою і легко знайдете спільну мову майже з будь-якою людиною.

Діва
Велике скупчення особистих планет в знаку Діви зробить вас дуже чутливою в любовних і дружніх відносинах. Крім того, вас будуть жваво хвилювати фінансові питання.

Терези
З’єднання планет підкреслить вашу скромність і небажання проявляти ініціативу в спілкуванні. При цьому ви будете вести досить активну особисте і ділове життя.

Скорпіон
Ви будете захоплені новими любовними перспективами. Вам може зустрітися чоловік, який справить на вас дуже сильне враження. Але ви далеко не відразу дасте йому про це знати.

Стрілець
Швидше за все, ви хочете просунути якусь креативну ідею, і у вас є шанс. Правда, зараз, під впливом Юпітер, доведеться докласти для цього максимум зусиль.

Козеріг
Ви будете пишатися своїми досягненнями і отриманими навичками. Але через вплив Сатурна станете часом йти в себе і рефлексувати – сумніватися в правильності своїх дій.

Водолій
Ваші особисті відносини стануть гармонійними і спокійними. Ви будете випромінювати чарівність, багато людей почнуть проявляти до вас цікавість. У вас з’явиться більше шансів для того, щоб досягти цілей.

Риби
Багато що у вашому житті буде залежати від відносин з партнерами – як діловими, так і особистими. Все стане визначатися тим, чи зможете ви мирно домовитися з людьми, які вас оточують.

Джерело.

You cannot copy content of this page