Жила собі спокійним життям, а потім взяла і заміж вийшла. І тепер замість порядку і затишку по всій квартирі розкидані речі чоловіка: шкарпетки, сорочки, брудний посуд

Здавалося б, жінка жила нормальним життям — ходила на роботу, самовдосконалювалася, займалася спортом, а потім взяла і вийшла заміж. І тепер замість порядку і затишку по всій квартирі розкидані речі чоловіка: шкарпетки, сорочки, брудний посуд і т.д.

Дійшло й до того, що по ночах їй сниться футбол, а сорочки потрібно гладити кожен божий день. Ще й потрібно придумати, що сьогодні приготувати. Джерело

Навіщо? Чому вона взяла на себе таку відповідальність? Навіщо ж їй такий головний біль?

Скажу – для підтримки! Жінка хоче відчувати себе в безпеці, а в цьому свою важливу роль відіграє чоловік. Вона сподівається на емоційну, моральну і фінансову підтримку. Погодьтеся, самотність впливає на психіку людини.

Однак, як можна жити з людиною, яка щодня вас ображає, принижує і ні в що не ставить? День за днем ​​все більше і більше жінок звертаються до психолога з такою проблемою. У них є одне єдине питання: «Що робити?».

Деякі з них відчайдушно намагаються відповідати чоловікам тим же, але явно програють цей бій і продовжують терпіти мовчки.

Як вийти з цієї непростої ситуації? Де вихід?

Варто запам’ятати одну просту істину: людину неможливо поважати, якщо вона сама себе не поважає. Якщо жінка терпить всі образи і залишається з цим хамом – у неї немає самоповаги. Вона таки не дерево, може сама переміститися, якщо їй щось не подобається. Навіть тварини відсуваються від джерела болю, а люди набагато розумніші за них.

Чому багато жінок терплять таке ставлення?

По-перше, можливо, вони залежать від чоловіка матеріально. Порівнюючи це життя з тим, яке їх очікує, якщо вони підуть, багато жінок залишаються незадоволені. Вони не готові на це, тому і терплять. Не готові працювати і заробляти гроші.

По-друге, колись вони розміняли свою самоповагу на щось і тепер не хочуть це втрачати.

По-третє, у них з чоловіком одна квартира або будинок, або ж спільні діти. Зовсім не хочеться покидати рідний дім або ж позбавити дітей батька. Але варто відзначити, що відносини між подружжям – одне, а відносини з дітьми – зовсім інше. Факт того, що ваш чоловік є батьком ваших дітей не може бути запорукою того, щоб терпіти образи і приниження.

Дорогі жінки, все в ваших руках! Потрібно почати процес поступового відновлення самоповаги. Позбавтеся від залежності.

Читайте також: Катюша перебувала на шостому місяці вaгiтності синочком, коли в двері подзвонили, на порозі стояла молода, красива дівчина, на вигляд років 15, з новонародженим малюком на руках. Це була друга дружина її Юри

Розділіть територію, влаштуйтеся на роботу, домовтеся з чоловіком про послідовність спілкування з дітьми. Якщо щось піде не так, чоловік буде перешкоджати цьому, то подайте на нього в суд. Навчіться поводитися адекватно, домовитися без криків і лайки.

Ви досить сильні, щоб жити самостійно і забезпечити не тільки себе, а ще й ваших дітей. Дуже навіть можливо, що чоловік, побачивши вашу поведінку, сам зміниться.

Що ви про це думаєте?