fbpx
Гороскоп

Життя перевернеться і здійсняться усі плани вже з 23 червня: відомий астролог зробив неочікуваний прогноз

Деяких представників зодіакального кола буде супроводжувати удача, яка дозволить втілити задумане в реальність.

Лев

Якщо іншим знакам зодіаку тиждень не обіцяє кар’єрних успіхів, то Леви можуть на нього розраховувати. Особливо сприятливим буде результат в новій справі. Якщо хтось хотів змінити місце роботи, то зараз саме час діяти. Найбільше для активної діяльності підходить середина тижня. У любовних справах краще відмовитися від з’ясування стосунків.

Рак

У Раків з’явиться унікальна можливість відсвяткувати початок свого персонального нового року. В останні місяці всі події були підготовкою до старту серйозних змін, а новий життєвий етап почнеться, коли Сонце опиниться в сузір’ї Рака. До цього моменту варто розставити пріоритети. Сприятливим буде закінчення тижня, тому всі важливі справи краще планувати на цей час.

Риби

Рибам вдасться домогтися успіху вже на початку тижня. З 20 червня може виникнути враження підйому в справах, але поступово це рух вгору загальмується. В середині тижня з’явиться можливість зрушити з мілини важливі справи. Вплив планет також буде позитивним у фінансовій сфері, але треба буде розв’язати багато нагальних проблем. Можливо, що плани доведеться поміняти після появи нової інформації.

Телець

На ділове життя Тельців буде впливати квадрат Сатурна і Урана. Не виключено, що доведеться повернутися до незавершеного справі або ідеї. До вирішення проблеми варто підійти серйозно, оскільки вона буде пріоритетом року. Глоба радить братися за будь-які проекти, що обіцяють прибуток.

Козеріг

Для Козерогів настає момент, коли можна зробити ривок в кар’єрі. Їм не важко виконати найскладніші завдання керівництва і проявити себе справжнім лідером. Сприятливими будуть перші три дні тижня. В особистому житті деякі Козероги зіткнуться з проблемами, може виникнути бажання “відпочити від сім’ї”.

You cannot copy content of this page