fbpx

Життя перевернеться з ніг на голову: знаки Зодіаку, яким 2022 принесе істотні зміни

Тигр, тварина, яка любить ризикувати і проявляти агресію, але вода пом’якшує її вдачу, тому ті, хто вирішить ризикнути в 2022 році можуть розраховувати на успіх.

Завзятість Овнів буде винагороджено

Овни, знак сам по собі дуже агресивний і наполегливий, Тигру сподобається його вдача. 2022 буде сприятливий для підвищення кар’єрного зростання і збільшення фінансового прибутку.

Розмова з начальством про підвищення та збільшення заробітної плати принесе свої плоди, особливо якщо вона відбудеться у період з початку березня до кінця травня.

Цей період буде найкращим часом для відкриття свого бізнесу. А ось сфера стосунків зазнаватиме великих проблем.

Для одиноких Овнів знайти свою другу половинку стане дуже важким завданням, навіть якщо з кимось почнуться стосунки, то вони будуть не довгими.

Представники цього знаку, які вже перебувають у шлюбі або в тривалих стосунках, переживатимуть постійні скандали та сварки. Але не варто через це розлучатися, потрібно буде проявити терпіння і розсудливість, пізніше всі стосунки заспокояться і прийдуть в норму.

Терезам слід переїхати

Терезам варто втілити в життя свої давні мрії, рік Тигра цьому допомагатиме. Будь-яке рішення, яке відкладалося кілька місяців або років, варто втілювати в життя в період із середини липня до кінця жовтня.

Чоловікам Терезам, які змінять місце проживання в 2022 році, набереться успіх, і налагодяться стосунки в сім’ї, з’явиться гармонія у справах. Якщо жінка Терези змінить своє місце роботи, то вона може розраховувати на допомогу Тигра у кар’єрі.

Рак може зіграти весілля

Для Раку рік Тигра принесе можливість покращення свого сімейного стану. Самотні Раки зможуть знайти своє кохання, яке триватиме довгі роки.

Якщо Рак вже у стосунках, то можна сміливо робити пропозицію своїй другій половинці, цей шлюб буде дуже міцним. Якщо ж Рак перебуває у шлюбі, то саме час замислитися над появою дітей. Зачаття дитини в період з травня до серпня дає можливість народити здорового малюка. Фінансова сфера сильно просяде, але буде компенсована до кінця грудня.

Водоліям доведеться тяжко

Водоліям рік тигра принесе багато труднощів у фінансовому плані. Підвищення кар’єрного зростання можна не чекати, також є великий ризик залишитись без грошей.

Велика ймовірність обману з боку партнера по бізнесу або потрапити до рук шахраїв, через що можна втратити велику суму грошей або взяти на себе чужі кредити.

Водоліям доведеться бути дуже обережними і проредити своє коло спілкування, тому що обман може бути з боку близької людини.

Риби будуть ловцями удачі

Кому справді пощастить у рік Тигра, то це Рибам. Їм супроводжуватиме удача практично у всіх сферах.

Все, що Риби раніше робили для поліпшення свого життя, буде винагороджено у потрійному розмірі. Фортуна буквально йтиме по пятах, можливий виграш у лотерею або несподівана спадщина.

Дохід буде збільшено в кілька разів, стосунки з другою половинкою налагодяться і будуть перебувати в гармонії. Такий успіх може знести голову Рибам і їм не варто пускатися у всі тяжкі, інакше є ризик залишитися без усього, як рік підійде до кінця.

You cannot copy content of this page