Життя раптово перевернеться в білу смугу. Для цих знаків обов’язково все зміниться в їхньому житті

Телець

І знову пряма дія Урана: не виключено, що, висунувшись на премію «Бухгалтер року», ти зненацька вирішиш розпрощатися з чарівним світом 1С і стати дитячим аніматором або фотомоделлю.

Різкі повороти в кар’єрі можуть статися у дні затемнень 29 квітня, 3 серпня та 9 листопада. Хороша новина – зміни будуть вдалими, і в матеріальному плані, ясна річ, теж.

Рак

Хороша новина: щоб досягти добробуту, тобі не доведеться виходити із зони комфорту. Гармонійний аспект Урану сприятиме фінансовим та статусним бонусам: подарункам, виграшам, перемогам у конкурсах.

Та й Юпітер, який знаходиться в родинних Рибах, подарує нові можливості – на тебе чекають вигідні ділові пропозиції, від яких не варто відмовлятися. Особливо приємно, що робота даватиметься тобі легко і приносити задоволення.

Терези

До весни ти проведеш час безтурботно, а потім відчуєш вплив Плутона. Ця потужна трансформуюча планета приносить кардинальні зміни і часом повністю очищує колишнє життя, щоб звільнити місце для нового.

Однак не варто чинити опір тим подіям, які він несе, навіть якщо спочатку вони лякають. У результаті ти будеш вдячна долі за них, адже те нове, що ти отримаєш замість старого, буде на порядок краще.