fbpx
Гороскоп

Життя цих знаків Зодіаку перевернеться у липні. А з 5 по 12 числа можна позбутися “чорної смуги”

Місячне затемнення 5 липня, незважаючи на негативне забарвлення, може закінчити вашу чорну смугу – каже астролог Наталя Коляда. “Нинішнє Місячне затемнення – це відмінний шанс позбутися «валізи без ручки» в діловому житті: кинути обридлу роботу або професію, закрити нерентабельний бізнес, змінити довгострокові плани, якщо вони перестали відповідати вашим бажанням, поставити крапку в проекті, який тягне з вас сили, але не дає результату”, – каже астролог.

За її словами, найбільше затемнення проявиться в житті Козерогів і Раків, на другому місці – Овни та Терези. Останній липневий шанс позбутися чорної смуги розпочнеться 19 липня і триватиме до кінця місяця. Це – секстиль Нептуна і Юпітера. Він, розповідає Коляда, відповідає за несподівану удачу, за везіння, яке приходить саме, як за помахом чарівної палички. Він раптово змінить обставини на краще навіть у найскладнішій сфері життя.

Можна випадково отримати підвищення, стати власником нерухомості, знайти роботу з дуже високою зарплатою, отримати заступництво впливової людини та взагалі покращити й розширити якусь сторону життя. Найвдалішим цей період буде для Козерогів і Риб. Але й іншим знакам – Тільцям, Ракам, Дівам, Скорпіонам – він теж буде допомагати.

You cannot copy content of this page