Життя як у казці: знаки Зодіаку, кого Фортуна побалує з 10 по 20 лютого

Овен

Сильні та наполегливі Овни нарешті отримають гідну нагороду за свою працю.

Зростання кар’єрними сходами та повага керівництва, матеріальна винагорода та несподіваний виграш у лотерею, перспективні угоди та романтичні зустрічі — це все про них.

Неймовірне енергетичне піднесення і легкість у всьому супроводжуватимуть Овнів у другій декаді лютого. У них все виходить і вдається. Дійте сміливо.

Вам можна змінювати сферу діяльності та місце проживання, заводити феєричні романи та нові відносини у бізнесі. Вашими талісманами повинні бути підкова та дзеркало.

Терези

Інтелектуальні Терези процвітають у сфері мистецтва та науки. Їм відчинені всі двері. Усі їх люблять, скрізь вони бажані. Фортуна балує представників цього знаку у другій декаді лютого.

У матеріальній сфері чекають гонорари за роботу та підвищення зарплати. Тим, хто пов’язаний із історією та літературою, можна сміливо презентувати нові проекти. Можливе відрядження або зміна місця проживання.

Нехай вас це не лякає, бо нові перспективи не забаряться принести позитивні бонуси. Майте при собі ґудзик із білого металу — і успіх супроводжуватиме весь період.

Діва

Матеріалістичні Діви будуть щедро винагороджені за наполегливу працю. Їх помітять і на роботі, і вдома.

Можна сміливо йти просити підвищення зарплати, у цей період вам точно не відмовлять. Великий успіх чекає на особистому фронті.

Сімейним Дівам партнери несподівано подарують цікавий і щедрий подарунок, а тим, хто перебуває у пошуках своєї половинки, зірки обіцяють доленосну зустріч у другій декаді лютого.

Цей період хороший і для великих придбань, таких як квартира чи будинок.

Дівам-автоаматорам сміливо можна зайнятися покупкою нового автомобіля. Найкращим талісманом буде маленька мушля. Це символ вашого успіху в ці дні.

Козеріг

Земні та практичні Козероги в другій декаді лютого отримають нарешті довгоочікувану прихильність удачі.

У бізнесі з’являться цікаві перспективи, можна сміливо укладати довгострокові контракти та вкладати кошти у нерухомість.

У цей період радість Козерогам принесуть діти та сім’я. Обов’язково заплануйте відпустку, подорож чи романтичну подорож у вихідні.

Це принесе позитивні емоції, а й нормалізує енергетичне полі. Не беріть участь у лотереях і не беріть гроші у борг, і тоді фортуна буде щедра та привітна до вас.

Найкращим талісманом для вас буде бронзова фігурка ящірки на робочому столі, особливо розташована у західній частині приміщення.