fbpx
Гумор

Життєва історія: як мама після вечірки прийшла сина від дівчини забрати

 

Одного разу випадає мені термінове відрядження. Беру квиток на найбільш ранній рейс. Виліт в шість. Значить, бути в аеропорту максимум в п’ять. Прокинутися в чотири. Лягти раніше. Такий план. Вдома – нікого. Дружина на ювілейній зустрічі однокласників, син-студент у своєї дівчини.

Дружина повернулася додому за північ і не знайшла в своїй сумці ключ від дверей. Щоб не будити мене, вирішила зателефонувати синові на мобільник. Вона передбачала, що він, як завжди, в цей час сидить за комп’ютером у своїй кімнаті і, нібито готується до заліку. Але в цю ніч син залишився у своєї подружки. Він прийшов почистити акваріум за відсутності батьків і несподівано затримався.

Між мамою і сином відбувається по телефону наступна розмова:

– Синку, відкрий двері.

– Які двері? – вальяжно розвалившись у кріслі і постукуючи пальцем по чистому склу акваріума, цілком резонно запитує хлопчик.

– Вхідні.

– А ти де?

– Я стою перед вхідними дверима.

Дівчинка чує цей діалог і так витріщає очі, що стає схожа на найбільшу золоту рибку з свого акваріума. Вона знала, що мама у її друга ну дуже сувора, але що вона прийде по свого сина в цей час.

Розмова стала набувати стрибкоподібного вигляду, періодично пропадає звук. Це син закриває трубку рукою і спілкується з дівчинкою.

– Як вона дізналася адресу? – злякано питає дівчинка.

– Як ти дізналася адресу? – розгублено повторює хлопчик.

«Син у мене з почуттям гумору», – з гордістю відзначає мама.

– Дуже дотепно. Відкривай! – каже вона.

Хлопчик, як би підтверджуючи наявність гострого розуму, каже дівчинці:

– Вона все знає. Червоний диплом!

Він згадує, як мама в дитинстві казала йому, що від неї нічого не можна приховати, вона все по очах визначає. Дівчинка, зображуючи привітну господиню, біжить на кухню готувати чай. Хлопчик, як і раніше намагається осилити дві думки: як мама дізналася адресу і в чому причина такого пізнього візиту. – Давай же, відкривай, – нетерпляче вимагає мати.

Син, з особою задумливого сомика, підходить до дверей і дивиться у вічко. Природно, там ні душі. Для когось це – природно, хлопець же впадає в глибоку острах. Він відкриває двері і визирає. На сходовому майданчику від цього багатолюдно не стає. Про всяк випадок він спускається на поверх нижче. Нікого не знайшовши, повертаеться. Трохи загальмовано прикриває двері і намагається придумати пояснення цьому факту. Це йому не вдається.

Читайте також: Ця блондинка замотала ложечки в тісто і поставила їх в духовку. Ви здивуєтеся! (фото, відео)

Мабуть, треба знати закони фізики, можливо навіть, теорію відносності, – розмірковує хлопець, – а він щось гуманітарій. А дівчинка, як раз таки, фізик!

Джерело.

You cannot copy content of this page