Життєва полоса зацвіте: для цих знаків з’явиться можливість знайти собі нове, дуже хороше і стабільне джерело заробітків вже до кінця грудня

Телець

Подумайте, що вам краще: бути начальником, який головою відповідає за всі справи, або неформальним лідером, який може об’єднувати та надихати колег на вирішення спільного завдання? Вам вирішувати, але погодьтеся, що ваше нинішнє, хоч і не дуже високе становище, вас цілком влаштовує.

На вас чекають приємні несподіванки. Можливо, вам раптом збільшать зарплату, видадуть премію або зменшать кількість робочих годин на тиждень без шкоди для прибутку. Проте так чи інакше, вам не варто надто розраховувати на щастя: воно може й не допомогти. Вам потрібно прислухатися до думки працівників. Не важливо, хто це буде: підлеглі, начальство чи конкуренти. Уважно все вислухайте та проаналізуйте. Раптом саме від них ви отримаєте ту інформацію, якої не вистачало для успішного вирішення проблем.

Лев

Якщо ви повністю присвятили себе творчому життю, то у вас з’явиться можливість знайти собі нове, дуже хороше і стабільне джерело заробітків. Так що в найближчому майбутньому ви не відчуватимете матеріальних труднощів. Чим менше ви зустрічатиметеся з вашим начальником, тим краще. Постарайтеся обходити його кабінет і ті місця, де часто з’являється, за три поверхи або за п’ять коридорів, якщо є така можливість. Втім, якщо зустріч відбулася, зберігайте спокій. Підстав для паніки немає.

Вам навряд чи вдасться вплинути на перебіг подій, тож не варто так переживати. Ви, здається, не зрозуміли просту істину, що не всесильні, тому треба вчитися розмежовувати ті ситуації, коли ви можете щось виправити, а коли немає сенсу вплутуватися. Ваші недоброзичливці можуть зробити все можливе для того, щоб зіпсувати вам робочий настрій, значно погіршити і так не дуже гарний настрій і змінити ваше до того вельми позитивне ставлення до вашої роботи. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб ця витівка з тріском провалилася.

Козеріг

Зірки не рекомендують вам будь-яким чином форсувати події та приймати неправильні рішення у вашій професійній галузі. Тому якщо у благополучному результаті того чи іншого підприємства не впевнені – краще не ризикуйте про всяк випадок. Для кожного свого кроку продумуєте і варіанти шляхів відступу: так ви зумієте при поганому розміщенні сил уникнути неприємних наслідків. У вирішенні важких справ довіртеся своєму шостому почуттю.

Не поспішайте сьогодні робити поспішних висновків з дій вашого начальника. Вони будуть настільки непослідовні і нелогічні, що вам навряд чи вдасться знайти їм гідне пояснення, яке і вас задовольнить, і виявиться хоч трохи правдоподібним. Активні кроки принесуть добрий та стабільний прибуток. Головне, нічого не бійтеся і продовжуйте вести ту лінію, яку ви собі намітили. Не відступайте від задуманого, робіть будь-які справи, навіть найшаленіші, і тільки тоді ви зможете все досягти!