живуть по совісті. Хто із знаків зодіаку вміє майстерно брехати, а хто залишається щирим?

Овен

Через пробивний характер Овнам часто доводиться втиратися в довіру і зачаровувати оточуючих, тому брехати вони вміють майстерно. Однак це не приносить їм задоволення: щойно необхідність говорити неправду відпаде, Овни відразу покажуть своє справжнє обличчя.

Телець

Тельці не люблять словесної мішури, проте стратегія у них просто геніальна. З незнайомими людьми вони особливо не спілкуються, а близьким вважають за краще говорити лише те, що їм слід знати. Технічно жодного обману немає, але так Тільці можуть замовчувати багато про що.

Близнюки

Близнюки звикли приховувати свої справжні емоції та проблеми, щоб не засмучувати оточуючих та завжди вважатися душею компанії. Однак і альтруїстами назвати їх складно: все це робиться заради власних цілей, але варто їх досягти або втратити до них інтерес, як Близнюки швидко переходять на інші, зачаровуючи вже нових людей.

Рак

Раки дуже залежать від чужої думки та схвалення, а тому намагаються бути максимально приємними. Однак, якщо чесними способами добитися бажаного не виходить, вони йдуть на обман, щоб здаватися кращим, ніж є насправді. Лицемірами їх назвати складно, але й щирості від них чекати не варто.

Лев

Представники цього знаку вдаватися до брехні не стануть, бо не бачать у ній сенсу. Навіщо здаватися кращим і намагатися подобатися оточуючим, коли у чудовості Лева ніхто й так не сміє сумніватися? Такі люди надто вірять у себе та у свої моральні якості, а тому не почнуть брехати та шепотітися за спиною.

Діва

За своєю суттю Діви не люблять обманювати і завжди прагнуть чесності, створюючи навколо себе ореол приємної та затишної людини. Однак, якщо перед представником цього знаку поставити ціль, він її досягне, хоч би чого це коштувало. Діви здатні придумати складні стратегії та багатоходівки, які не кожен може зрозуміти, і, зрозуміло, не завжди у них є місце прямолінійності.

Терези

Ці представники стихії повітря завжди виходять зі своїх інтересів, а тому можуть і збрехати, якщо це виставить їх у кращому світлі. Терези дуже бояться залишитися одні, а тому підуть на все, аби оточуючі в них не розчарувалися. Через це близькі часто поняття не мають, що насправді Терези є.

Скорпіон

Скорпіон любить говорити все підряд, не вибираючи виразів, і тому друзів та союзників у нього з кожним роком стає дедалі менше. Представники цього знаку точно не будуть брехати та ухилятися, а чесно зізнаються у всьому, не забувши додати до цього свою експертну думку.

Стрілець

Побачити справжнього Стрільця можна ще рідше, ніж квітуча папороть. Представники цього знаку уникають конфліктів і хочуть здаватися дуже приємними людьми, тому готові проковтнути будь-яку образу і зле слово. Але щоб захистити свою вразливу натуру, Стрільці надягають маску, причому для кожної людини – свою. Так вони зазнають образ, не порушуючи образу.

Козеріг

Козерога важко назвати ошуканцем – він просто не любить поширюватися про себе. Представник цього знаку вважає за краще десь недоговорити і про щось замовчати, тому що не любить виставляти все напоказ. Проте у відносинах — романтичних чи дружніх — юлити не стане і одразу зізнається, хто йому подобається, а кого він не полюбляє.

Водолій

Народжені під цим знаком — своєрідна Швейцарія серед сузір’їв, бо звикли дотримуватися нейтралітету. Що вони думають і кого вважають, оточуючі ніколи не знають. У конфлікт Водолій ніколи не полізе, нехай навіть внутрішньо вже й вибрав бік. І кожне слово він обмірковує сто разів.

Риби

Риби намагаються жити по совісті, і в них це виходить так успішно, що навіть якщо вони і брешуть оточуючим, ті ніколи не розкусять обман. Іноді у вчинки представників цього знаку проникають хитрощі, проте це радше рідкість і особливий випадок.