fbpx
Життя

Зі свого милого обличчя, яке мені дуже подобається і без будь-якої косметики, моя дівчина здатна створити щось неймовірне і неприродне. При цьому на мої спроби натякнути, що так краще не фарбуватись, вона дуже сильно ображається

Зі своєю дівчиною я зустрічаюся вже майже рік. Все у нас відмінно, крім однієї незначної, на перший погляд, дрібниці: вона зовсім не вміє користуватися косметикою, хоча вважає себе митцем в цьому питанні.

Вона накладає величезні ряди косметики просто виходячи з дому в магазин, а якщо ми збираємося в кіно або в гості, відірвати її від дзеркала просто неможливо. Зі свого милого обличчя, яке мені дуже подобається і без будь-якої косметики, вона здатна створити щось неймовірне і неприродне. При цьому на мої спроби натякнути, що так краще не фарбуватись, вона дуже сильно ображається.

Я намагався заручитися підтримкою спільних друзів, але подруги на одинці зі мною погоджуються, але при зустрічі з моєю коханою бурхливо висловлюють своє захоплення і схвалення з приводу її експериментів зі своєю зовнішністю. Причому самі-то вони фарбуються цілком доречно. Не розумію я такого жіночого фальшу. Напевно, їм подобається відчувати себе більш симпатичними, ніж вони є насправді, на тлі невдалого макіяжу моєї дівчини.

Від спільних друзів чоловічої статі толку не набагато більше, але вони хоч чесніше. Мовляв, це не наша справа, розбирайтеся самі, ми в косметиці нічого не розуміємо і сперечатися з дівчатами з цього питання не будемо.

Не подумайте, я не якийсь там ревнивий чи закомплексований, який не сприймає косметику в принципі. Я нічого не маю проти грамотного макіяжу, але по-моєму він повинен підкреслювати достоїнства, приховувати недоліки і бути непомітним, а не перетворювати обличчя в клоунську маску. Тим більше якщо дівчині всього 20 років, маскувати і приховувати їй ще просто нічого. Порожня втрата часу, грошей і для здоров’я вся ця косметика як мінімум не корисна – в таких-то кількостях!

Як все це пояснити моїй дівчині, щоб вона зрозуміла, і ми перестали сваритися? Наперед дякую за слушні поради, особливо від жінок.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page