Зірки обіцяють представникам цих знаків зодіаку відмінне фінансове становище. Головне проявити себе на роботі або викластися на повну в бізнесі

Прихід осені не завжди піднімає настрій. Але кілька знаків будуть у захваті від осені, бо їм пощастить, а ще на додачу будуть ще гроші.

Лев

У вересні представникам цього знаку зодіаку може чогось не вистачати для повного щастя. Сили, час, ідеї – цього може бракувати. Але, незважаючи на це, у них всі справи будуть сперечатися! На роботі можливі скорочення, що змусить Левів неабияк похвилюватися. А даремно, так як їм можуть запропонувати очолити новий відділ або отримати інше підвищення. А за нову роботу і зарплата інша покладається. Тому Леви у вересні нестачі в грошах точно відчувати не будуть. Зірки і гороскоп рекомендують обов’язково погоджуватися на перспективні пропозиції. А ще на них чекає романтична подорож з другою половинкою.

Скорпіон

У діловій сфері вересень для Скорпіонів буде дуже успішним. Але щоб досягти нових висот, їм слід бути рішучими, гранично зібраними і показати все, на що здатні. Результати не змусять себе чекати. Грошима їх точно не скривдять. Але на роботі важливо підтримувати дружні відносини навіть з тими, хто не особливо подобається. У сім’ї і на роботі краще уникати суперечок. Знайти нове захоплення у Скорпіонів шансів не багато, а сімейному знаку варто зайнятися поведінкою дітей. Але не лаяти, а вислухати і допомогти.

Козеріг

У вересні їм може захотітися поміняти сферу діяльності, тому протягом місяця весь вільний час буде зайнято навчанням і підвищенням кваліфікації. Нові пізнання дарма не дадуться, доведеться вкласти надходження. Але витрати швидко повернуться.

Яскравих романів чекати не варто, але і проводити вечори вдома – теж. Не забувайте про прогулянки з друзями.

Риби

Сил і здоров’я буде хоч відбавляй, тому представникам цього знаку зодіаку вдасться підкорити навіть найскладніші вершини не тільки в кар’єрі.  Завдяки цьому, начальство оцінить старання Риб і випише їм велику премію. А там і підвищення не за горами.

Фото спеціально для Osoblyva.com