Зірки в березні приготували особливі дари для трьох знаків. У них буде можливість втілити в життя всі (або майже всі) свої бажання. Якщо ви потрапили в число вибраних, вітаємо!

Телець

Дорогий Телець, зірки однозначно говорять – залиште всі сумніви, страхи і тривогу позаду і висувайтеся за новими перемогами.

Вже на початку березня ви помітите зміни не тільки у власному настрої, але і по відношенню до людей до вас. Перед вами відкриються двері, які, як ви думали, закриті сімома замками.

Пам’ятайте, березень для вас – місяць любові. Самотні Тельці можуть зустріти своїх обранців, і для тих, хто перебуває у стосунках, це ідеальний момент, щоб зробити “наступний крок” – будь то спільне життя, заручини, шлюб або будь-яке починання, яким ви плануєте займатися разом з коханою людиною.

Скорпіон

Березень для вогняного Скорпіона, який не може довго залишатися на одному місці, принесе багато змін, але саме це зробить ваше життя кращим. Особливо потужний приплив енергії ви відчуєте в перші 15 днів місяця.

Якщо ви належите до цього знаку, березень для вас буде, м’яко кажучи, не нудним – зірки пророкують веселощі і відмінні пригоди.

На роботі теж можуть відбутися зміни, хоч і незначні. У будь-якому випадку вони підуть вам на користь. У сфері любові все буде, як вам подобається, – з вогнем і польотом фантазії.

Риби

У першій половині березня Рибам варто зосередитися на кар’єрі. Якщо ви хочете отримати підвищення і багато працювали, зараз саме час поговорити зі своїм начальником.

Цей місяць для Риб може стати по-справжньому грошовим, але пам’ятайте – з неба нічого не падає, вам доведеться докласти зусилля.

А ось в інших сферах життя можна просто розслабитися і отримувати задоволення! Найпотужніший період з точки зору позитивних емоцій – друга половина місяця.